עריכת צוואות והסכמי ממון עד הבית - אתר צוואות עדים

אתר צוואות עדים - 
עריכת צוואות, הסכמי ממון בשירות אונליין
או עד הבית במחירים משתלמיםלייעוץ ופרטים התקשרו:
073-374-2828

עריכת הסכם גירושין בפריסה ארצית     עריכת הסכם גירושין בהסכמה - בפריסה ארצית ומחיר הוגן


הגעתם להסכמה? מחפשים לחסוך במריבות והוצאות מיותרות? 
לפרטים והצעת מחיר מידיית התקשרו: 073-374-2828


הסכם גירושין בהסכמה בפריסה ארצית :


עריכת הסכם גירושין בהסכמה מתאים לזוגות שסיכמו מראש את דמי המזונות, חלוקת הרכוש והמשמורת על הילדים ורוצים לחסוך מריבות והוצאות מיותרות.
בשנים האחרונות, יותר ויותר זוגות העומדים בפני סיום נישואיהם, מעדיפים לעשות זאת ברוח טובה עד כמה שניתן ולמנוע סכסוכים. לשם כך הם בוחרים במסלול של הליך גירושין בהסכמה ובהסדרת סיומם של חיי הנישואים באמצעות חתימה על הסכם גירושים. אין ספק כי זוהי הדרך האידיאלית לנהל את הליך הגירושין. היום, החוק מחייב כל זוג העומד בפני גירושים, לפנות אל הליך גישור לפני פתיחת ההליך המשפטי (חוק הסדרה, התדיינות בסכסוכי משפחה תשע"ה 2014). באמצעות הליך הגישור, יכול הזוג להסדיר תוך הסכמה הדדית את כל העניינים הנוגעים לפרידה ולסיים את הליך הגירושין תוך זמן קצר שכן עריכת הסכם גירושין, חוסך בזמן וכמובן בעלויות משפטיות. מומלץ לערוך הסכם גירושים עם עורכי הדין שלנו המתמחים בדיני משפחה ובגירושין ועורכים עבורכם הסכם מותאם אישית. 

הסכם גירושין עם עורך דין בפריסה ארצית:


עריכת הסכם גירושין חייבת להיערך על ידי עורך דין המתמחה בדיני משפחה ובגירושין אשר לו ניסיון וידע רבים בניסוח הסכם גירושין ובייצוג תיקי גירושין. לצורך עריכת הסכם גירושין, מומלץ להיעזר בעורך דין מנוסה לשם עריכת ההסכם באווירה נינוחה ונעימה ומסביר לכם את סעיפי ההסכם בסבלנות ובאופן המקצועי ביותר. חשוב לא להתפשר בנושא זה על מנת להיות בטוחים ורגועים כי ההסכם מגן על כל אחד מהצדדים ואינו נתון לפרשנות שאינה מתכתבת עם האינטרסים של מי מבני הזוג.  

עריכת הסכם גירושין:


כמו כל חוזה משפטי אחר, הסכם גירושים חייב להיות תואם בלעדית לנסיבות. כל הסכם גירושין סטנדרטי כולל שלושה סעיפים מרכזיים:
 • חלוקת הרכוש – הסעיף עוסק בדרך בה יחולק הרכוש אותו צברו בני הזוג במהלך תקופת הנישואין שלהם. במסגרת סעיף זה, הזוג ימסור לעורך הדין רשימה מפורטת של כל הרכוש המצוי בבעלותו אשר בגינו יש לקבל החלטה לגבי אופן החלוקה. הרכוש כולל בין היתר: נכסי נדל"ן, חשבונות בנקים, רכבים בבעלות בני הזוג, זכויות סוציאליות, זכויות עסקיות ועוד. 
 •   משמורת על הילדים המשותפים – סעיף זה נוגע להסדרי המשמורת. ישנם זוגות הבוחרים במשמורת מלאה במסגרתה אחד ההורים הוא ההורה המשמורן והסדרי הראייה נקבעים עבור ההורה השני ואילו זוגות אחרים מעדיפים לנהל משמורת משותפת במסגרת הסכם הגירושין ומשמעותה היא חלוקה שווה של המשמורת בין ההורים. 
 •   מזונות – לאחר שהזוג החליט על הסדר משמורת, נקבע גובה התשלום של דמי המזונות עבור גידולם של הילדים. עורך דין המנוסה בעריכת הסכמי גירושים, יקפיד עבורכם על פירוט מלא של סכום תשלום המזונות החודשי שנקבע, מועד התשלום שלו והאופן בו יועבר.

אישור הסכם גירושין:


על פי דיני המשפחה שחוקקו בישראל, הסכם גירושים הוא בעל תוקף מחייב רק לאחר קבלת אישור מבית משפט לענייני משפחה או בית דין רבני. לצורך קבלת האישור, יש להגיש בקשה בעניין לבית המשפט. לאחר הגשת הבקשה, ייקבע תאריך לדיון. הדיון הוא למעשה הליך קצר בו מוודאים בבית המשפט לענייני משפחה או בבית הדין הרבני כי הצדדים הבינו את תוכן הסכם הגירושין ומשמעותו המשפטית. עוד מוודאים כי כל אחד מהצדדים חתם על ההסכם מתוך רצון חופשי ולא תחת לחץ או כפייה. 

סוגי הסכמי גירושין:

ישנם כמה סוגים של הסכמי גירושין ביניהם: הסכם גירושין ללא ילדים, הסכם גירושין ללא ילדים וללא רכוש, הסכם גירושים בהסכמה, הסכם גירושים ללא הסכמה, הסכם גירושין של הורות משותפת בלבד ועוד. הסכם הגירושין מורכב מעשרות גורמים המשפיעים על אופן ניסוחו ולכן מומלץ לערוך הסכם זה בנוכחות עורך דין המתמחה בגירושין המנוסה בעריכת הסכמי גירושין מסוגים שונים. 

שירות עריכת הסכם גירושין בפריסה ארצית:


סטטיסטיקת הגירושין בארץ מצביעה על עלייה מתמדת. הליך גירושין הוא קשה ומורכב מאוד מבחינה רגשית ולכן כיום, זוגות רבים מעדיפים לעבור הליך גירושין בהסכמה הכולל הליך גישור המסתיים בהסכם גירושין. הליך גירושין הנערך ללא הסכם עלול להיות ממושך וכואב ולפגוע בעיקר בילדים המשותפים של בני הזוג. הבחירה בעריכת הסכם גירושין בפריסה ארצית, מאפשרת לבני הזוג לערוך הסכם גירושין בצורה נינוחה ורגועה באמצעות עורך דין מומחה ומנוסה שלנו בעריכת הסכמי גירושין המסביר ומלווה את הזוג עד לקבלת אישור בית המשפט או בית הדין הרבני. 

מדוע כדאי לבחור בהסכם גירושין בפריסה ארצית:


 • שמירה על זכויות הצדדים - בחירת עו"ד מומחה ומקצועי, המתמחה בדיני משפחה בכלל ותחום הגירושים בפרט, תשמור על זכויותיו של כל אחד מבני הזוג. 
 • אווירה אמפתית - תקופת גירושין היא תקופה מטלטלת. טיפול משפטי באווירה נעימה, אמפתית ורגישה, תתרום להצלחת הליך הגירושין ותקל על הצדדים. 
 • מחיר הוגן – אנחנו מאמינים שכל זוג זכאי לשירותים משפטיים נגישים. 
 • מקצועיות ללא פשרות- עורכי הדין של אתר "צוואת עדים" הם בעלי ניסיון של 17 שנה בתחום עריכת הסכמי גירושין. הזוג מקבל הסכם גירושין בהסכמה המותאם אישית עבורו ועומד בכל התקנים המשפטיים. 
 • שירות עריכת הסכם גירושין בפריסה ארצית בפריסה ארצית – מאפשר לכל אחד בכל מקום בארץ ליהנות מהשירות. 
 • הדרכה והסבר מפורטים – קבלת הדרכה והסבר מפורטים אודות הסכם הגירושין, מהותו ואישורו המשפטי מעו"ד מקצועי ומנוסה בתחום, באווירה נעימה.


הסכם גירושין בפריסה ארצית עם "צוואות עדים":


אתר צוואת עדים שמה לה למטרה לחסוך בבירוקרטיה ובתסכול של אנשים רבים הנוצר בגלל הליכים משפטיים מורכבים. החברה נוסדה כדי לספק עריכת מסמכים משפטיים כגון : צוואות, הסכמי ממון, הסכמי גירושין ועוד, בצורה המקצועית ביותר, במחיר נגיש לכל אדם ועם שירות אישי בפריסה ארצית. ניסיון של 17 שנה בתחום דיני ירושות, הסכמי ממון ודיני משפחה וגירושין, הופכים את עורכי הדין שלנו למומחים בתחומם. 

מחפשים עריכת הסכם גירושין בדרך הקלה והמהירה ביותר ובמחיר הוגן? אתר "צוואת עדים" מציעה הסכם גירושין בהסכמה בפריסה ארצית כולל הדרכה והסבר אודות סעיפי ההסכם באווירה ונעימה וביחס אישי.  

אז איך מתחילים? פשוט! 

הכל מתחיל בשיחת טלפון אחת! ואנחנו לרשותכם. 
מה נדרש בתהליך:
 • כל אחד מהצדדים רושם את הרכוש שלו לפני מעמד עריכת הסכם הממון.
 • מתקשרים לאתר צוואות עדים בטלפון  073-374-2828
 • עורך דין מומחה עורך עבורכם את הסכם הגירושין בעריכה משפטית תקינה מותאמת אישית לפי דרישותיכם.
 • קובעת לכם פגישה במשרד הקרוב לביתכם ובאווירה נעימה ויחס אישי מדריכה ומסבירה לכם על מהות ההסכם.
 • זהו! יש לכם הסכם גירושין, ערוך משפטית בצורה רהוטה ומושלמת תתחדשו!
צוואות עדים לשירות עריכת הסכם גירושין בפריסה ארצית 
לפרטים והצעת מחיר מיידית
התקשרו: 
073-374-2828

logo בניית אתרים