עריכת צוואות והסכמי ממון עד הבית - חברת צוואות עדים

חברת צוואות עדים - 
עורכת צוואות והסכמי ממון עד הבית
בשירות אישי, מהיר, מקצועי וזול באווירה נעימה
ואישית במסגרת ביתכם

לייעוץ פרטים והזמנות:
073-374-2828

עריכת הסכם גירושין עד הבית    עריכת הסכם גירושין - בשירות אישי ומהיר עד הבית!  


הגעתם להסכמה? מחפשים עריכת הסכם גירושין בדרך הקלה והמהירה ביותר? קבלת הסכם גירושין עד הבית רק ב 2000ש"ח (לפני מע"מ).  
כולל הדרכה והסבר על ההסכם באווירה נעימה וביחס אישי בביתכם.  
במרחק שיחת טלפון אחת והסכם הגירושין מגיעה עד אלכם הבית.

* נכתב ע"י עורך דין יגאל וידאל - מומחה לענייני הסכמי גרושין ומשפחה  

הסכם גירושין בהסכמה עד הבית - שירות מהפכני ב- 2000 ש"ח בלבד: 


בשנים האחרונות, יותר ויותר זוגות העומדים בפני סיום נישואיהם, מעדיפים לעשות זאת ברוח טובה עד כמה שניתן ולמנוע סכסוכים. לשם כך הם בוחרים במסלול של הליך גירושין בהסכמה ובהסדרת סיומם של חיי הנישואים באמצעות חתימה על הסכם גירושים. אין ספק כי זוהי הדרך האידיאלית לנהל את הליך הגירושין. היום, החוק מחייב כל זוג העומד בפני גירושים, לפנות אל הליך גישור לפני פתיחת ההליך המשפטי (חוק הסדרה, התדיינות בסכסוכי משפחה תשע"ה 2014). באמצעות הליך הגישור, יכול הזוג להסדיר תוך הסכמה הדדית את כל העניינים הנוגעים לפרידה ולסיים את הליך הגירושין תוך זמן קצר שכן עריכת הסכם גירושין, חוסך בזמן וכמובן בעלויות משפטיות. מומלץ לערוך הסכם גירושים עם עורכי הדין שלנו המתמחים בדיני משפחה ובגירושין אשר מגיעים עד אליכם הביתה ועורכים עבורכם הסכם מותאם אישית. 

הסכם גירושין עם עורך דין המגיע אליכם הביתה:


עריכת הסכם גירושין חייבת להיערך על ידי עורך דין המתמחה בדיני משפחה ובגירושין אשר לו ניסיון וידע רבים בניסוח הסכם גירושין ובייצוג תיקי גירושין. לצורך עריכת הסכם גירושין, מומלץ להיעזר בעורך דין מנוסה המגיע עד אליכם הביתה לשם עריכת ההסכם באווירה נינוחה ונעימה ומסביר לכם את סעיפי ההסכם בסבלנות ובאופן המקצועי ביותר. חשוב לא להתפשר בנושא זה על מנת להיות בטוחים ורגועים כי ההסכם מגן על כל אחד מהצדדים ואינו נתון לפרשנות שאינה מתכתבת עם האינטרסים של מי מבני הזוג.  

עריכת הסכם גירושין:


כמו כל חוזה משפטי אחר, הסכם גירושים חייב להיות תואם בלעדית לנסיבות. כל הסכם גירושין סטנדרטי כולל שלושה סעיפים מרכזיים:
 • חלוקת הרכוש – הסעיף עוסק בדרך בה יחולק הרכוש אותו צברו בני הזוג במהלך תקופת הנישואין שלהם. במסגרת סעיף זה, הזוג ימסור לעורך הדין רשימה מפורטת של כל הרכוש המצוי בבעלותו אשר בגינו יש לקבל החלטה לגבי אופן החלוקה. הרכוש כולל בין היתר: נכסי נדל"ן, חשבונות בנקים, רכבים בבעלות בני הזוג, זכויות סוציאליות, זכויות עסקיות ועוד. 
 •   משמורת על הילדים המשותפים – סעיף זה נוגע להסדרי המשמורת. ישנם זוגות הבוחרים במשמורת מלאה במסגרתה אחד ההורים הוא ההורה המשמורן והסדרי הראייה נקבעים עבור ההורה השני ואילו זוגות אחרים מעדיפים לנהל משמורת משותפת במסגרת הסכם הגירושין ומשמעותה היא חלוקה שווה של המשמורת בין ההורים. 
 •   מזונות – לאחר שהזוג החליט על הסדר משמורת, נקבע גובה התשלום של דמי המזונות עבור גידולם של הילדים. עורך דין המנוסה בעריכת הסכמי גירושים, יקפיד עבורכם על פירוט מלא של סכום תשלום המזונות החודשי שנקבע, מועד התשלום שלו והאופן בו יועבר.

אישור הסכם גירושין:


על פי דיני המשפחה שחוקקו בישראל, הסכם גירושים הוא בעל תוקף מחייב רק לאחר קבלת אישור מבית משפט לענייני משפחה או בית דין רבני. לצורך קבלת האישור, יש להגיש בקשה בעניין לבית המשפט. לאחר הגשת הבקשה, ייקבע תאריך לדיון. הדיון הוא למעשה הליך קצר בו מוודאים בבית המשפט לענייני משפחה או בבית הדין הרבני כי הצדדים הבינו את תוכן הסכם הגירושין ומשמעותו המשפטית. עוד מוודאים כי כל אחד מהצדדים חתם על ההסכם מתוך רצון חופשי ולא תחת לחץ או כפייה. 

עלות אישור הסכם גירושין: 

להלן תעריפי אגרה לאישור הסכם גירושין מעודכנים לתאריך 11/2/2020:

 • הסכם גירושין - דורש אישור ההסכם בבית דין לענייני משפחה עלות האגרה 529 ש"ח (457 ש"ח+72 ש"ח אגרת פרוטוקול).

סוגי הסכמי גירושין:


ישנם כמה סוגים של הסכמי גירושין ביניהם: הסכם גירושין ללא ילדים, הסכם גירושין ללא ילדים וללא רכוש, הסכם גירושים בהסכמה, הסכם גירושים ללא הסכמה, הסכם גירושין של הורות משותפת בלבד ועוד. הסכם הגירושין מורכב מעשרות גורמים המשפיעים על אופן ניסוחו ולכן מומלץ לערוך הסכם זה בנוכחות עורך דין המתמחה בגירושין המנוסה בעריכת הסכמי גירושין מסוגים שונים. 

שירות עריכת הסכם גירושין עד הבית:


סטטיסטיקת הגירושין בארץ מצביעה על עלייה מתמדת. הליך גירושין הוא קשה ומורכב מאוד מבחינה רגשית ולכן כיום, זוגות רבים מעדיפים לעבור הליך גירושין בהסכמה הכולל הליך גישור המסתיים בהסכם גירושין. הליך גירושין הנערך ללא הסכם עלול להיות ממושך וכואב ולפגוע בעיקר בילדים המשותפים של בני הזוג. הבחירה בעריכת הסכם גירושין עד הבית, מאפשרת לבני הזוג לערוך הסכם גירושין בצורה נינוחה ורגועה באמצעות עורך דין מומחה ומנוסה שלנו בעריכת הסכמי גירושין המסביר ומלווה את הזוג עד לקבלת אישור בית המשפט או בית הדין הרבני. 

מדוע כדאי לבחור בהסכם גירושין עד הבית:


 • שמירה על זכויות הצדדים - בחירת עו"ד מומחה ומקצועי, המתמחה בדיני משפחה בכלל ותחום הגירושים בפרט, תשמור על זכויותיו של כל אחד מבני הזוג. 
 • אווירה אמפתית - תקופת גירושין היא תקופה מטלטלת. טיפול משפטי באווירה נעימה, אמפתית ורגישה, תתרום להצלחת הליך הגירושין ותקל על הצדדים. 
 • מחיר אטרקטיבי – רק 2,000 ₪ בלבד (לפני מע"מ). מחיר חסר תקדים  לשירות הסכם גירושין מקצועי בהסכמה עד הבית החוסך לכם את הצורך בריצות מיותרות לבית משפט ובהוצאת כספים מיותרים על מריבות בין עורכי הדין של שני הצדדים. 
 • מקצועיות ללא פשרות- עורכי הדין של חברת "צוואת עדים" הם בעלי ניסיון של 17 שנה בתחום עריכת הסכמי גירושין. הזוג מקבל הסכם גירושין בהסכמה המותאם אישית עבורו ועומד בכל התקנים המשפטיים. 
 • שירות עריכת הסכם גירושין עד הבית בפריסה ארצית – מאפשר לכל אחד בכל מקום בארץ ליהנות מהשירות. 
 • הדרכה והסבר מפורטים – קבלת הדרכה והסבר מפורטים אודות הסכם הגירושין, מהותו ואישורו המשפטי מעו"ד מקצועי ומנוסה בתחום, באווירה נעימה במסגרת ביתם של הזוג או בכל מקום בו יבחרו. 


הסכם גירושין עד הבית עם חברת "צוואות עדים":


חברת צוואת עדים שמה לה למטרה לחסוך בבירוקרטיה ובתסכול של אנשים רבים הנוצר בגלל הליכים משפטיים מורכבים. החברה נוסדה כדי לספק עריכת מסמכים משפטיים כגון : צוואות, הסכמי ממון, הסכמי גירושין ועוד, בצורה המקצועית ביותר, במחיר נגיש לכל אדם ועם שירות אישי עד הבית. ניסיון של 17 שנה בתחום דיני ירושות, הסכמי ממון ודיני משפחה וגירושין, הופכים את עורכי הדין שלנו למומחים בתחומם. 

מחפשים עריכת הסכם גירושין בדרך הקלה והמהירה ביותר בלי להוציא כספים מיותרים על עורכי דין? חברת "צוואת עדים" מציעה הסכם גירושין בהסכמה עד הבית במחיר של 2,000 ₪ בלבד כולל הדרכה והסבר אודות סעיפי ההסכם באווירה ונעימה וביחס אישי בביתכם. רק שיחת טלפון אחת והסכם הגירושין מגיע עד אליכם הביתה בהתאמה אישית ועם עורך דין מקצועי ומנוסה.  

אז איך מתחילים? פשוט!

הכל מתחיל בשיחת טלפון אחת! ואנחנו לרשותכם. 

מה נדרש בתהליך:
 • אחרי שהגעתם להסכמה בינכם בקשר ל: חלוקת הרכוש, משמורת על הילדים ומזונות.
 • מתקשרים לחברת צוואות עדים בטלפון 073-374-2828
 • חברת צוואות עדים עורכת ומעגנת את ההסכמות בינכם להסכם גירושין בהסכמה בהתאמה אישית לפי דרישותיכם.
 • מגיעים אלכם עד הבית ומדריכים אתכם על הסכם הגירושין באווירה נעימה ויחס אישי.
 • זהו! יש לכם הסכם גירושין בהסכמה, ערוך משפטית בצורה רהוטה ומושלמת תתחדשו!
צוואות עדים לשירות עריכת הסכם גירושין עד הבית בפריסה ארצית 
התקשרו:  073-374-2828

טואול - אתרים באינטרנט