עריכת צוואות והסכמי ממון עד הבית - אתר צוואות עדים

אתר צוואות עדים - 
עריכת צוואות, הסכמי ממון בשירות אונליין
או עד הבית במחירים משתלמיםלייעוץ ופרטים התקשרו:
073-374-2828

הסכם חיים משותפים

 הסכם חיים משותפים - בשירות אישי ומהיר בפריסה ארצית!


עריכת הסכם ממון לחיים משותפים אונליין - הסכם ממון בהתאמה אישית שישלח אלכם ישרות לאימייל רק ב 999 ש"ח (לפני מע"מ).
חסכון עצום של עד 80% מהמחיר הריאלי מבוצע ע"י עורכת דין
לפרטים נוספים

התקשרו: 073-374-2828כיצד מתבצע שירות הסכם ממון אונליין:

הכל ניתן במרחק שיחת טלפון אחת! בשיחת הטלפון למספר 073-374-2828 נבין את אופי ההסכם ממון ונפנה אתכם לעורכת הדין שלנו המתמחה בהסכמי ממון  שתייעץ לכם ותערוך לכם הסכם ממון בהתאמה אישית.
עורכת הדין שלנו תבקש ממכם לשלוח לאימייל שלה 
תצלום ת"ז עם ספח של כל אחד מכם, ורשימת נכסים וחשבונות שרשומים על כל אחד מכם לצורך ההפרדה הרכושית.
באימייל שתשלחו לה ניתן להתמקד במספר סעיפים בהסכם ממון שיסדירו את המערכת הכלכלית שלכם במקרה של פרידה והם:
  • חלוקת הרכוש לפני הנישואין - נדל"ן, דירות מגורים ועסקים שהיו לכל אחד לפי הכניסה לנישואין.
  • חלוקת הרכוש שנצבר במהלך הנישואין - (חלוקה שווה בשווה או כל אחד מבין הזוג לפי פרי עמלו).
  • שונות כגון - כספים בחשבונות בנק, מתנות, ירושות, מטלטלים, רכבים, זכויות סוציאליות ממקום העבודה (פנסיות, קרן השתלמות).
  • זכויות בקניין רוחני - אתר אינטרנט, דף פייסבוק.
עורכת הדין תיייעץ לכם בטלפון בדיוק על מה להתמקד ומה לשלוח לה באימייל.
לאחר שליחת האימייל לפי הסעיפים הנ"ל, תקבלו בחזרה באימייל הסכם ממון מותאם אישית עבורכם שאותו תוכלו לקחת לבית דין לעינייני משפחה הקרוב לביתכם ולתת לו תוקף משפטי זהו סיימתם!

הסכם חיים משותפים:

הסכם חיים משותפים נועד למעשה להסדיר את מערכת היחסים הכלכלית בין בני זוג שבוחרים לגור ביחד ללא חתונה. מדובר על זוגות חד מיניים, זוגות שאינם יכולים להינשא בעקבות חוקי המדינה (כהן וגרושה, יהודייה ונוצרי וכדומה) או זוגות שפשוט בחרו באופן אקטיבי להימנע ממוסד הנישואין. בכל המקרים האלו, יש צורך לערוך הסכם ממון בין ידועים בציבור על מנת להגן על הזכויות של שני בני הזוג במקרה של פרידה. אנו מספקים שירות מקצועי אמין ובמחיר הוגן, המבטיח לכם הסכם ממון מותאם אישית בפריסה ארצית! 

מהי החשיבות של הסכם ממון בין ידועים בציבור?

הסכם חיים משותפים מאפשר למעשה לבני הזוג שקט ושלווה, היות והוא מסדיר את כל עניין חלוקת הרכוש ביניהם במקרה של פרידה. הדבר מבטיח כי היחסים ביניהם יהיו חפים מכל אינטרס כלכלי, דבר שלא פעם חשוב מאוד להצלחת הקשר. כמו כן, יש לציין כי הסכם מסוג זה מעניק הגדרה פורמלית לקשר בין בני הזוג. בעתיד, ניתן יהיה להשתמש בהסכם בתור הוכחה לקשר הקיים בין הצדדים, למשל מול המוסד לביטוח לאומי. אחת הסיבות המרכזיות לעריכת ההסכם, היא הרצון למנוע סכסוכים ומאבקים משפטיים בהמשך הדרך. לא תמיד תהליך הפרידה מושג בהסכמה הדדית או בתנאים טובים, ולכן מומלץ לקבוע מראש את חלוקת הרכוש בין בני הזוג.

הסכם ממון בין ידועים בציבור – מהן ההשלכות הכלכליות והמשפטיות שלו?

הסכם ממון מתייחס בעיקר לחלוקת הרכוש בין בני הזוג במקרה של פרידה, דבר שמאפשר לשני בני הזוג להגן על הרכוש שלהם שנצבר לפני תחילת הקשר. הדבר עקרוני במיוחד במידה ואחד מבני הזוג נמצא בחובות כבדים, היות וללא הסכם מסודר, החובות עלולים לעבור גם לבן הזוג השני. כמובן שכאשר ישנו פער סוציו אקונומי משמעותי בין בני הזוג, מומלץ לחתום על הסכם ממון שיאפשר לצד האמיד יותר לשמור על רכושו במקרה של פרידה. חשוב לציין כי בהעדר הסכם ממון, חלוקת הרכוש בין בני הזוג תתבצע בהתאם לחוקי המדינה, הקובעים את חלוקת הרכוש במקרה של גירושין. חוקים אלו חלים גם על ידועים בציבור, לכן כדאי להיות מודעים לכך ולהתנהל בהתאם. הסדרת חלוקת הרכוש המשותף מבעוד מועד, יכולה להעניק שקט נפשי לשני הצדדים ולהעלים את הפן הכלכלי ממערכת היחסים.

הסכם חיים משותפים- מה הוא חייב להכיל?

קודם כל, כל הסכם חיים משותפים חייב להתחיל בהצהרה של בני הזוג לגבי היותם ידועים בציבור המנהלים משק בית משותף. סעיף זה הכרחי במיוחד, לצורך אישור ההסכם על ידי בית המשפט לענייני משפחה. יש להבין כי הסכם זה לא חייב להתייחס אך ורק לחלוקת הרכוש בין בני הזוג במקרה של פרידה, אלא הוא יכול להסדיר גם נושאים אחרים הנחשבים למשמעותיים או רגישים בעייני בני הזוג. למשל, ניתן לעגן באמצעות ההסכם הסכמות שונות הנוגעות לדמי מזונות, משמורת ילדים, צורת החינוך של הילדים ותהליך קבלת ההחלטות לגבי הילדים, במקרה של פרידה.

הסכם ממון בין ידועים בציבור – מהי החשיבות של עו"ד שמתמחה בתחום?

היות ומדובר על מסמך חשוב, בעל השלכות כלכליות ומשפטיות על שני בני הזוג, מומלץ לערוך את ההסכם באמצעות עורך דין מקצועי ומנוסה שמתמחה בתחום. עורך הדין יוכל להבין את תמונת המצב, לשאול את כל השאלות הנדרשות ולנסח הסכם ממון שיוכל להגן על שני הצדדים במקרה של פרידה. הסכם חובבני עלול להחטיא את המטרה, הוא עלול להיפסל בבית המשפט ובכך לגרום לחלוקת רכוש בלתי רצויה בין בני הזוג, במקרה של פרידה. רק עו"ד שבקיא בתחום, יוכל לדאוג לכם להסכם מקיף וברור, שלא ניתן יהיה לפרשו בשום צורה אחרת. כמו כן, הוא יבטיח לכם הסכם מותאם אישית,  בדיוק לצרכים ולדרישות שלכם.

מה ניתן לעשות במידה ומעוניינים לשנות הסכם חיים משותפים?

נסיבות החיים יכולות להשתנות, הולדת ילדים, קבלת ירושה וכדומה. במקרים מסוג זה, ישנו צורך לבצע שינויים בהסכם הממון הקיים בין בני הזוג, על מנת לשמור עליו מעודכן לנסיבות החיים הקיימות. כמובן שכל שינוי בהסכם חייב להתבצע בכתב ולכלול את חתימת שני הצדדים. מומלץ לפנות לנוטריון על מנת לקבל אימות של החתימות ובכך להפוך את השינוי לעניין פורמלי. ברוב הפעמים כאשר בני הזוג יפנו לעו"ד על מנת לבצע את השינוי הרצוי, הדבר יעלה להם בתוספת מחיר. אנו מציעים שירות ייחודי של שינוי ראשון ללא תוספת תשלום!

אנו מספקים שירות מקצועי, מנוסה ואמין, בפריסה ארצית! באמצעות שיחת טלפון בודדה, תוכלו לקבל הסכם ממון מותאם אישית , המנוסח ע"י עו"ד בעל 17 שנות ניסיון בתחום. בנוסף, עו"ד יסביר לכם את ההשלכות המשפטיות של סעיפי ההסכם ויסייע לכם להגיע להבנה ולהסכמה הדדית.

כיצד לערוך הסכם חיים משותפים במחיר הוגן?  


המחיר של עריכת הסכם ממון תלויה במורכבות ההסכם ובשכר הטרחה שעורך הדין יחליט לגבות מכם. יש מחיר מומלץ שלשכת עורכי הדין ממליצה עליו כל עורך דין יכול לקחת מעל או מתחת למחיר המומלץ. מאחר ואנו מאמינים שכל אדם זכאי לשירותים משפטים נגישיים אנחנו לוקחים מתחת למחיר המומלץ, במחיר הוגן וביחס אישי לכל לקוח. אנו מציעים לכם הסכם ממון מקצועי שנערך ע"י עו"ד נוטריון השירות שלנו כולל חתימה נוטריונית שמאשרת את ההסכם מבחינה משפטית וחוסכת לכם עמלות נוספות באווירה רגועה ונינוחה. לפרטים והזמנות, צרו קשר! 


אז איך מתחילים? פשוט! 

הכל מתחיל בשיחת טלפון אחת! ואנחנו לרשותכם. 
מה נדרש בתהליך:
  • כל אחד מהצדדים רושם את הרכוש שלו לפני מעמד עריכת הסכם הממון / חיים משותפים.
  • מתקשרים לאתר צוואות עדים בטלפון 073-374-2828
  • עורך דין מומחה שלנו עורך לכם את הסכם הממון בעריכה משפטית תקינה ומותאמת אישית עבורכם.
  • קובעים לכם פגישה במשרד הקרוב לביתכם ובאווירה נעימה ויחס אישי מדריכים ומסבירים לכם על מהות ההסכם וסעיפיו.
  • זהו! יש לכם הסכם ממון, ערוך משפטית בצורה רהוטה ומושלמת תתחדשו!


צוואות עדים לשירות עריכת הסכם לחיים משותפים בפריסה ארצית 
לפרטים והצעת מחיר מיידית
התקשרו:
073-374-2828


logo בניית אתרים