עריכת צוואות והסכמי ממון עד הבית - אתר צוואות עדים

אתר צוואות עדים - 
עריכת צוואות, הסכמי ממון בשירות אונליין
או עד הבית במחירים משתלמיםלייעוץ ופרטים התקשרו:
073-374-2828

הסכם ממון באנגלית

 עריכת הסכם ממון באנגלית - בשירות אישי ומהיר בפריסה ארצית!


מחפשים עריכת הסכם ממון באנגלית בדרך הקלה והמהירה ביותר? שירות מהיר ויעיל בפריסה ארצית
במחיר הכי משתלם שיש!

לפרטים והצעת מחיר מיידית
התקשרו: 073-374-2828

 

עריכת הסכם ממון באנגלית:

הסכם ממון הינו חוזה משפטי הנחתם בין בני הזוג, על מנת להסדיר את חלוקת הרכוש ביניהם במקרה של פרידה. אומנם רובינו לא מעוניינים לחשוב על פרידה, אך חשוב לזכור כי הכול עלול להשתנות ואין לדעת מה צופן לנו העתיד. לכן מומלץ להתכונן מראש לכל אירוע, במיוחד כאשר מדובר על הרכוש או הנכסים שלכם. כאשר מדובר על בני זוג שאינם דוברים עברית שוטפת, מומלץ לערוך את ההסכם בשפת האם שלהם, במטרה להבטיח הבנה מלאה של כל סעיפי ההסכם. אנו מספקים שירות בפריסה ארצית של הסכם ממון באנגלית, אשר נערך על ידי עורך דין שמתמחה בתחום ובעל 17 שנות ניסיון. מעבר להסכם מותאם אישית לדרישות ולצרכים שלכם, אנו גם נתאם לכם עו"ד שיוכל להסביר לכם באווירה נינוחה ורגועה, את כל האספקטים המשפטיים של סעיפי ההסכם.

הסכם ממון באנגלית – למי הוא מיועד ומדוע אסור לוותר עליו?

הסכם מסוג זה מיועד עבור בני זוג שאינם דוברים עברית ברמה גבוהה, אך מעוניינים להסדיר את מערכת היחסים הכלכלית ביניהם. יש לציין כי בני הזוג לא חייבים להיות נשואים, היות וכל זוג שחי ביחד ומנהל משק בית משותף, חייב לדאוג לחלוקת הרכוש ביניהם במקרה של פרידה. ללא הסכם ממון מקצועי המגן על הרכוש והנכסים של שני הצדדים, ייתכן מצב שבו צד אחד יקבל חלק מהרכוש של הצד השני. לכן כאשר מדובר על פערים כלכליים משמעותיים בין בני הזוג, או לחילופין כשאחד מבני הזוג מחזיק בדירה או בירושה משמעותית, חשוב לעגן זאת בהסכם ממון מסודר, במטרה למנוע סכסוכים משפטיים בהמשך הדרך. הסכם ממון באנגלית מתנהל בדיוק כמו הסכם ממון בעברית, ההבדל היחיד הוא שיש צורך לתרגם אותו בתרגום נוטריוני מקצועי, על מנת לספק לו תוקף משפטי.

הסכם ממון באנגלית – טיפים ועצות שכדאי להכיר!

קודם כל, חשוב להדגיש את החשיבות של ניסוח הסכם ממון על ידי עורך דין שמתמחה בתחום. רק עורך דין שבקיא בסעיפי החוק השונים ובכל הדקויות של התחום, ידע לספק לכם את ההגנה הטובה והיעילה ביותר במקרה של פרידה. עורך הדין חייב לכלול בהסכם רשימה מפורטת של כל הרכוש והנכסים של שני הצדדים ולהורות על חלוקה ברורה ומדויקת של הרכוש במקרה של פרידה. זוהי הדרך היחידה להבטיח את הזכויות שלכם ולמנוע סכסוכים משפטיים ארוכים, שעלולים להימשך שנים ולעלות לכם בלא מעט כסף, זמן ואנרגיה. לכן אנו מציעים לכן שירות ברמה הגבוהה ביותר, הכולל שירות אישי בפריסה ארצית!
אנו נספק לכם הסכם ממון באנגלית שיותאם ספציפית לדרישות שלכם. המטרה היא להבטיח בהירות והבנה עמוקה של סעיפי ההסכם, דבר שחיוני עבור זוגות שאינם דוברים עברית שוטפת. אנו מספקים את השירות בפריסה ארצית הכולל עלות התרגום של ההסכם. לפרטים נוספים, צרו קשר!


כיצד לערוך הסכם ממון באנגלית במחיר הוגן?    

המחיר של עריכת הסכם ממון תלויה במורכבות ההסכן ובשכר הטרחה שעורך הדין יחליט לגבות מכם. יש מחיר מומלץ שלשכת עורכי הדין ממליצה עליו כל עורך דין יכול לקחת מעל או מתחת למחיר המומלץ. מאחר ואנו מאמינים שכל אדם זכאי לשירותים משפטים נגישיים אנחנו לוקחים מתחת למחיר המומלץ, במחיר הוגן וביחס אישי לכל לקוח. אנו מציעים לכם הסכם ממון מקצועי שנערך ע"י עו"ד בעל 17 שנות ניסיון השירות שלנו כולל חתימה נוטריונית שמאשרת את הצוואה מבחינה משפטית וחוסכת לכם עמלות נוספות באווירה רגועה ונינוחה. לפרטים והזמנות, צרו קשר!

אז איך מתחילים? פשוט! 

הכל מתחיל בשיחת טלפון אחת! ואנחנו לרשותכם. 
מה נדרש בתהליך:
  • כל אחד מהצדדים רושם את הרכוש שלו לפני מעמד עריכת הסכם הממון.
  • מתקשרים לאתר צוואות עדים בטלפון 073-374-2828
  • עורך דין מומחה שלנו עורך לכם את הסכם הממון בעריכה משפטית תקינה ומותאמת אישית עבורכם.
  • קובעים לכם פגישה במשרד הקרוב לביתכם ובאווירה נעימה ויחס אישי מדריכים ומסבירים לכם על מהות ההסכם וסעיפיו.
  • זהו! יש לכם הסכם ממון, ערוך משפטית בצורה רהוטה ומושלמת תתחדשו!


צוואות עדים לשירות עריכת הסכם ממון באנגלית בפריסה ארצית
לפרטים והצעת מחיר מיידית
התקשרו:
073-374-2828


logo בניית אתרים