עריכת צוואות והסכמי ממון עד הבית - אתר צוואות עדים

אתר צוואות עדים - 
עריכת צוואות והסכמי ממון בפריסה ארצית
בהנהלת עורך דין נוטריון יגאל וידאל בשירות אישי, מקצועי ובמחיר הוגן!
במפגש נוח במשרד הקרוב לביתכם.
כמו כן מומחים בתיקי: תאונות דרכים, מקרקעין, נדל"ן, צו הגנה ופשיטת רגל

לייעוץ ופרטים התקשרו:
073-374-2828
עורך דין יגאל וידאל

    עריכת הסכם ממון בין חברים / ידועים בציבור - בפריסה ארצית במשרד קרוב לביתךמחפשים עריכת הסכם ממון בין חברים בשירות אישי ומחיר הוגן? קבלת הסכם ממון בפריסה ארצית במשרד הקרוב לביתך.
אתם מקבלים הסכם ממון נוטריוני מאושר משפטית.
כולל הדרכה והסבר על מהות ההסכם וסעיפיו.
התקשרו לפרטים והצעת מחיר מיידית לטלפון: 073-374-2828מהו הסכם ממון? מהם היתרונות של עריכת הסכם ממון ? מהו הסכם ממון בין חברים/ידועים בציבור ? מדוע חשוב לערוך הסכם ממון בין חברים/ידועים בציבור? מהי הדרך הקלה והנוחה ביותר לעריכת הסכם ממון?

הסכם ממון הוא הסמל לזוגיות המבוססת על אהבה ולא על אינטרסים כלכליים. זהו חוזה משפטי הנחתם בין בני זוג שמטרתו להסדיר באופן מסודר את הצד הכספי ביחסיהם. מטרת עריכת הסכם ממון היא להבטיח כי זכויותיהם של שני בני הזוג יישמרו לאחר הפרידה וכי אף אחד מהם לא יצא מופסד כלכלית כתוצאה מכך. אתר צוואות עדים מציע לכם את הדרך הקלה והפשוטה לעריכת הסכם ממון הנערך על ידי עורכי דין מובילים בתחומם בפריסה ארצית ובמחיר הגון. 

כל היתרונות של עריכת הסכם ממון:

עריכת הסכם ממון מעניקה שקט נפשי בחיי הזוגיות וממקדת אותם ביחסים הבינאישיים והרגשיים שבקשר.
בין היתרונות הנוספים שמעניקה חתימה על הסכם ממון:

- הבטחת עתידם הכלכלי של כל אחד מבני הזוג במקרה של פרידה – עריכת הסכם ממון מסדירה את מערכת היחסים הכלכלית מראש ובכך מונעת מאבקים משפטיים וסכסוכים מיותרים.
- הגנה על ירושות עתידיות – ניתן לעגן כי כל ירושה עתידית אותו קיבל כל צד שייכת אך ורק אליו. 
- הגנה מפני חובות של צד שלישי – במידה ואחד מבני הזוג יקלע לחובות לצד שלישי, קובע הסכם ממון הפרדה רכושנית כך שנושים של צד אחד לא יוכלו לפרוע את החוב מבן הזוג השני. 

הסכם ממון בין חברים/ ידועים בציבור:

בשנים האחרונות הפך הסכם ממון בין חברים/ ידועים בציבור לפופולרי ביותר שכן זוגות רבים כיום בוחרים בחיים משותפים מבלי להתחתן ובכך נולד הצורך בהסדרת חלוקת הרכש שלהם במקרה של פרידה. על זוגות המעוניינים בשמירה על זכויותיהם ולא לחלוק את רכושם לאחר פרידה, לדאוג להסכם ממון מקצועי אשר יפרט בצורה ברורה ומדויקת את חלוקת הרכוש המתאימה להם. הסכם ממון בין ידועים בציבור הוא כלי יעיל ונוח להסדרת מערכת היחסים הכלכלית בין בני הזוג. הסכם כזה הנערך על ידי עורך דין מקצועי ומנוסה, יגן על זכויותיו של כל צד ובכך ימנע מאבקים וסכסוכים משפטיים במקרה של פרידה. חתימה על הסכם ממון היא משמעותית במיוחד במקרים בהם קיימים פערים משמעותיים במצב הכלכלי של בני הזוג. בנוסף, הסכם ממון מעניק תוקף פורמלי לקשר של בני הזוג וניתן להשתמש בו במידה ונוצר צורך בהוכחת אמיתות הקשר בפני מוסדות המדינה. 

שירות עריכת הסכם ממון בפריסה ארצית במפגש קרוב לביתך:

עריכת הסכם ממון נוטריוני מאושר משפטית (שחוסך לכם עמלות נוספות) במחיר הוגן ושירות אישי.


הדרך הקלה לעריכת הסכם ממון בין חברים:

אתר צוואות עדים מציע לכם שירות אמין ומקצועי בפריסה ארצית מדרום לצפון. במסגרת השירות תיהנו מעריכת הסכם ממון המנוסח על ידי עורך דין יגאל וידאל, מומחה אשר לו 17 שנות ניסיון בעריכת הסכמי ממון ועל ידי צוות עורכי הדין המיומן והמנוסה שלו. ההסכם מותאם ספציפית לדרישות בני הזוג ויגיע אליכם בליווי עו"ד אשר יקדיש את כל הזמן הדרוש על מנת לעבור אתכם על סעיפי ההסכם ולספק לכם מענה על כל שאלה. מחירו של הסכם ממון תלוי במורכבותו ובשכר הטרחה אותו מחליט עורך הדין לגבות (ללשכת עורכי הדין מחיר מומלץ עבור עריכת הסכם ממון אך כל עורך דין רשאי לקחת מעל או מתחת למחיר זה). מאחר שאנו באתר צוואות עדים מאמינים כי כל אדם זכאי לשירותים משפטיים מקצועיים ונגישים אנו גובים מתחת למחיר המומלץ במחיר הוגן ועם יחס אישי לכל לקוח. 

כל היתרונות של עריכת הסכם ממון עם אתר צוואות עדים:

- קלות ביצוע – בשיחת טלפון אחת תוכלו לקבל הסכם ממון מותאם אישית עבורכם בפריסה ארצית. 
- מחיר הגון – אנו מאמינים כי כל אדם זכאי לשירותים משפטיים נגישים 
- חתימה באווירה נעימה – חתימה על ההסכם תיעשה באווירה טובה ונעימה תוך כדי קבלת הסבר והדרכה על ההסכם 
- מקצוענות חסרת פשרות – לעורך הדין שלנו ניסיון של 17 שנים בתחום עריכת הסכמי ממון ודיני משפחה כך שאתם מקבלים הסכם ממון מותאם אישית עבורכם ועומד בכל התקנים המשפטיים בכדי למנוע סכסוכים עתידיים. 
- שירות בפריסה ארצית – שירות עריכת הסכם ממון על ידי אתר צוואות עדים ניתן בפריסה ארצית 
- הדרכה והסבר מפורטים – במסגרת עריכת הסכם ממון תקבלו הדרכה והסבר מפורטים אודות מהות ההסכם ואישורו המשפטי. 

מעוניינים בעריכת הסכם ממון בין חברים/ ידועים בציבור? זה הזמן לקבוע עם המומחים של אתר צוואות עדים ולקבל הסכם ממון מותאם אישית בפריסה ארצית ובמחיר הוגן. 

אז איך מתחילים? פשוט!

מה נדרש בתהליך:
  • כל אחד מהצדדים רושם את הרכוש שלו לפני מעמד עריכת הסכם הממון וההפרדה הרכושית אותה אתם מעוניינים לעשות.
  • מתקשרים לאתר צוואות עדים בטלפון 073-374-2828
  • עורך דין עורך לכם את הסכם הממון בעריכה משפטית תקינה ומותאמת אישית עבורכם.
  • קובעת לכם פגישה במשרד הקרוב לביתכם ובאווירה נעימה ויחס אישי מדריכה ומסבירה לכם על מהות ההסכם וסעיפיו.
  • זהו! יש לכם הסכם ממון, ערוך משפטית בצורה רהוטה ומושלמת תתחדשו!צוואות עדים - לשירות עריכת הסכם ממון בין חברים בפריסה ארצית במפגש קרוב לביתך  
לפרטים והצעת מחיר מיידית
התקשרו: 
073-374-2828

טואול - אתרים באינטרנט