עריכת צוואות והסכמי ממון עד הבית - חברת צוואות עדים

אתר צוואות עדים - 
עריכת צוואות והסכמי ממון בפריסה ארצית
ע"י עורכי דין מומחים בשירות אישי, מקצועי והוגן 
 במפגש נוח במשרד הקרוב לביתכם
כמו כן מומחים בתיקי: תאונות דרכים, מקרקעין, נדל"ן ופשיטת רגל

לייעוץ פרטים והזמנות:
073-374-2828

הסכם ממון בין ידועים בציבור    הסכם ממון בין ידועים בציבור - בפריסה ארצית ובמפגש קרוב לביתךמחפשים עריכת הסכם ממון בין ידועים בציבור ביחס אישי ומחיר הוגן? קבלת הסכם ממון במפגש הקרוב לביתך.
כולל הדרכה והסבר על ההסכם.
לפרטים נוספים והצעת מחיר התקשרו: 073-374-2828

  

הסכם ממון בין ידועים בציבור:

הסכם ממון בין ידועים בציבור הפך לפופולארי ביותר בתקופה האחרונה. אם בעבר הסכם ממון נערך רק לפני חתונה, הרי שהיום זוגות רבים בוחרים לחיות ביחד מבלי להתחתן, דבר שמייצר את הצורך להסדיר את חלוקת הרכוש שלהם, במקרה של פרידה. זוגות שמעוניינים לשמור על זכויותיהם ולא לחלוק את הרכוש שלהם, צריכים לדאוג לעצמם להסכם ממון מקצועי שיפרט בצורה ברורה ומדויקת את חלוקת הרכוש המתאימה להם. אנו נדאג עבורכם להסכם ממון מקצועי המותאם ספציפית לנסיבות ולדרישות שלכם. במחיר הוגן אנו נספק לכם ייעוץ מקצועי של עו"ד במפגש קרוב לביתך! הוא יענה על כל השאלות שלכם ויספק מידע עקרוני לגבי סעיפי ההסכם השונים.

מהי החשיבות של הסכם ממון בין ידועים בציבור?

קודם כל, מדובר על כלי יעיל ונוח שמסדיר את כל מערכת היחסים הכלכלית בין בני הזוג. הסכם ממון מקצועי שנערך ע"י עו"ד מנוסה, יוכל להגן על הזכויות של כל אחד מהצדדים ובכך למנוע מאבקים וסכסוכים משפטיים במקרה של פרידה. מעבר לכך, חתימה על ההסכם יכולה לספק שקט ושלווה לשני הצדדים, היות והוא מנטרל לחלוטין אינטרסים כלכליים ומבטיח כי היחסים בין בני הזוג יושתתו על אהבה וחברות בלבד. הדבר משמעותי במיוחד במקרים בהם קיים פער משמעותי במצב הכלכלי של שני בני הזוג. בנוסף לכך, הסכם מסוג זה מעניק תוקף פורמאלי לקשר של בני הזוג, דבר שניתן להשתמש בו במידה ויהיה צורך להוכיח את אמיתות הקשר למוסדות המדינה השונים.

הסכם ממון בין ידועים בציבור – טיפים שכדאי לדעת!

קודם כל, חשוב שההסכם יגדיר בצורה מפורשת מהו רכוש נפרד ומהו רכוש שמשותף לשני בני הזוג. אומנם במהלך החיים הזוגיים הרכוש נוטה להתערבב, אך חשוב שתהיה הגדרה פורמלית המסדירה את הנושא. במידה ואחד הצדדים מחזיק בדירה או בירושה שהוא קיבל לפני תחילת הקשר, יש לעגן זאת בצורה ברורה בהסכם, כדי למנוע את הצורך לחלוק זאת עם הצד השני במקרה של פרידה. כדאי לדעת כי לעומת הסכם ממון בין בני זוג נשואים, הסכם ממון בין ידועים בציבור אין צורך לאשר אצל נוטריון או בבית המשפט, היות והוא תקף מהרגע ששני בני הזוג חתמו עליו מרצונם החופשי. כמובן שניתן לאשר אותו אצל נוטריון, כדי להבטיח לו תוקף משפטי שלא ניתן לערער עליו.

כיצד לערוך הסכם ממון בין ידועים בציבור בצורה הנבונה והמשתלמת ביותר?

אנו מספקים שירות אמין ומקצועי בפריסה ארצית, בכל רחבי הארץ! אנו מספקים הסכם ממון המנוסח ע"י עו"ד בעל 17 שנות ניסיון בתחום. ההסכם מותאם ספציפית למצב שלכם וכולל את כל הדרישות שלכם. ההסכם יגיע אליכם בפריסה ארצית, בליווי עו"ד שיקדיש את הזמן הדרוש כדי לעבור אתכם על סעיפי ההסכם ולספק לכם מענה על כל שאלה. אל תתמהו, צרו קשר עוד היום!


אז איך מתחילים? פשוט! 

הכל מתחיל בשיחת טלפון אחת! ואנחנו לרשותכם. 
מה נדרש בתהליך:
  • כל אחד מהצדדים רושם את הרכוש שלו לפני מעמד עריכת הסכם הממון.
  • מתקשרים לחברת צוואות עדים בטלפון  073-374-2828
  • חברת צוואות עדים עורכת לכם את הסכם הממון בעריכה משפטית תקינה מותאמת אישית לפי דרישותיכם.
  • קובעת לכם פגישה במשרד הקרוב לביתכם ובאווירה נעימה ויחס אישי מדריכה ומסבירה לכם על מהות ההסכם.
  • זהו! יש לכם הסכם ממון, ערוך משפטית בצורה רהוטה ומושלמת תתחדשו!

צוואות עדים לשירות עריכת הסכם ממון בפריסה ארצית
לפרטים והצעת מחיר התקשרו: 073-374-2828


טואול - אתרים באינטרנט