עריכת צוואות והסכמי ממון עד הבית - חברת צוואות עדים

חברת צוואות עדים - 
עורכת צוואות והסכמי ממון עד הבית
בשירות אישי, מהיר, מקצועי וזול באווירה נעימה
ואישית במסגרת ביתכם

לייעוץ פרטים והזמנות:
073-374-2828

הסכם ממון בין ידועים בציבור 
 הסכם ממון בין ידועים בציבור - בשירות אישי ומהיר עד הבית!מחפשים עריכת הסכם ממון בין ידועים בציבור בדרך הקלה והמהירה ביותר? קבלת הסכם ממון עד הבית רק ב 1500ש"ח!
כולל הדרכה והסבר על ההסכם באווירה נעימה וביחס אישי. 
במרחק שיחת טלפון אחת והסכם הממון מגיעה עד אלכם הבית! 

* נכתב ע"י עורך דין יגאל וידאל - מומחה לענייני הסכמי ממון וירושות
 

הסכם ממון בין ידועים בציבור:

הסכם ממון בין ידועים בציבור הפך לפופולארי ביותר בתקופה האחרונה. אם בעבר הסכם ממון נערך רק לפני חתונה, הרי שהיום זוגות רבים בוחרים לחיות ביחד מבלי להתחתן, דבר שמייצר את הצורך להסדיר את חלוקת הרכוש שלהם, במקרה של פרידה. זוגות שמעוניינים לשמור על זכויותיהם ולא לחלוק את הרכוש שלהם, צריכים לדאוג לעצמם להסכם ממון מקצועי שיפרט בצורה ברורה ומדויקת את חלוקת הרכוש המתאימה להם. אנו נדאג עבורכם להסכם ממון מקצועי המותאם ספציפית לנסיבות ולדרישות שלכם. במחיר משתלם של 1,500 ₪ בלבד, אנו נספק לכם ייעוץ מקצועי של עו"ד עד הבית! הוא יענה על כל השאלות שלכם ויספק מידע עקרוני לגבי סעיפי ההסכם השונים.

מהי החשיבות של הסכם ממון בין ידועים בציבור?

קודם כל, מדובר על כלי יעיל ונוח שמסדיר את כל מערכת היחסים הכלכלית בין בני הזוג. הסכם ממון מקצועי שנערך ע"י עו"ד מנוסה, יוכל להגן על הזכויות של כל אחד מהצדדים ובכך למנוע מאבקים וסכסוכים משפטיים במקרה של פרידה. מעבר לכך, חתימה על ההסכם יכולה לספק שקט ושלווה לשני הצדדים, היות והוא מנטרל לחלוטין אינטרסים כלכליים ומבטיח כי היחסים בין בני הזוג יושתתו על אהבה וחברות בלבד. הדבר משמעותי במיוחד במקרים בהם קיים פער משמעותי במצב הכלכלי של שני בני הזוג. בנוסף לכך, הסכם מסוג זה מעניק תוקף פורמאלי לקשר של בני הזוג, דבר שניתן להשתמש בו במידה ויהיה צורך להוכיח את אמיתות הקשר למוסדות המדינה השונים.

הסכם ממון בין ידועים בציבור – טיפים שכדאי לדעת!

קודם כל, חשוב שההסכם יגדיר בצורה מפורשת מהו רכוש נפרד ומהו רכוש שמשותף לשני בני הזוג. אומנם במהלך החיים הזוגיים הרכוש נוטה להתערבב, אך חשוב שתהיה הגדרה פורמלית המסדירה את הנושא. במידה ואחד הצדדים מחזיק בדירה או בירושה שהוא קיבל לפני תחילת הקשר, יש לעגן זאת בצורה ברורה בהסכם, כדי למנוע את הצורך לחלוק זאת עם הצד השני במקרה של פרידה. כדאי לדעת כי לעומת הסכם ממון בין בני זוג נשואים, הסכם ממון בין ידועים בציבור אין צורך לאשר אצל נוטריון או בבית המשפט, היות והוא תקף מהרגע ששני בני הזוג חתמו עליו מרצונם החופשי. כמובן שניתן לאשר אותו אצל נוטריון, כדי להבטיח לו תוקף משפטי שלא ניתן לערער עליו.

כיצד לערוך הסכם ממון בין ידועים בציבור בצורה הנבונה והמשתלמת ביותר?

אנו מספקים שירות אמין ומקצועי עד הבית, בכל רחבי הארץ! אנו מספקים הסכם ממון המנוסח ע"י עו"ד בעל 17 שנות ניסיון בתחום. ההסכם מותאם ספציפית למצב שלכם וכולל את כל הדרישות שלכם. ההסכם יגיע אליכם עד הבית, בליווי עו"ד שיקדיש את הזמן הדרוש כדי לעבור אתכם על סעיפי ההסכם ולספק לכם מענה על כל שאלה. אל תתמהו, צרו קשר עוד היום!אז איך מתחילים? פשוט!

  • רושמים על דף בצורה מסודרת כל אחד את הרכוש שלו לפני מעמד עריכת הסכם הממון.  
  • מתקשרים לחברת צוואות עדים בטלפון 073-374-2828
  • חברת צוואת עדים עורכת לכם את הסכם הממון בעריכה משפטית תקינה מותאמת אישית לפי דרישותכם.
  • מגיעים עד אליכם הבית עם הסכם הממון ומדריכים אתכם על כל הסעיפים באווירה נעימה.
  • זהו! יש לכם הסכם ממון, ערוך משפטית בצורה רהוטה ומושלמת תתחדשו!צוואות עדים לשירות עריכת הסכם ממון עד הבית בפריסה ארצית
התקשרו: 073-374-2828


טואול - אתרים באינטרנט