עריכת צוואות והסכמי ממון עד הבית - אתר צוואות עדים

אתר צוואות עדים - 
עריכת צוואות, הסכמי ממון בשירות אונליין
או עד הבית במחירים משתלמיםלייעוץ ופרטים התקשרו:
073-374-2828

הסכם ממון - המדריך המלא     עריכת הסכם ממון - המדריך המלאכל הסכם ממון נתפר עבורכם בהתאמה אישית עד הפרט הקטן ביותר: 


רוב האנשים דואגים לעתיד שלהם על ידי פתיחת תכנית חיסכון, פנסיה, עתיד הילדים, רכישת פוליסות ביטוח, רכישת בית ועוד. כשהאהבה פורחת והרומנטיקה באוויר קשה לחשוב על הרגע בו עלולים היחסים לעלות על שרטון. במקרה זה, מה יעלה בגורל הרכוש שאותו צברתם במהלך שנים רבות שחלקו היה שייך לכם עוד לפני תחילת הקשר? מה יעלה בגורל ירושות שהתקבלו ? כספים או נכסים אותם קיבלתם מהורים או משפחה? ומה יהיה על עסק משותף במידה ויש לכם כזה? בחירה לערוך הסכם ממון היא למעשה תעודת ביטוח לחיים. אתר צוואות עדים מציע שירות עריכת הסכם ממון בפריסה ארצית על ידי עו"ד מקצועי ומנוסה המתמחה בדיני משפחה ובעריכת הסכמי ממון שיערוך עבורכם הסכם ממון אישי באווירה נעימה ובמחיר הגון. 

מהו הסכם ממון?

שיעור הגירושין בישראל הוא גבוה במיוחד ועל פיו אחד משל שלושה זוגות מתגרש. לכן, חשוב לערוך הסכם ממון תפור למידתם של בני הזוג ולצורכיהם, מפורט ומקצועי הנערך על ידי עורך דין מומחה בעריכת הסכם ממון שהרי הסכם ממון הוא חוזה המביט אל העתיד עליו חתומים בני הזוג וזאת כדי להסדיר ביניהם מראש את יחסיהם הכלכליים, ניהול הרכוש שלהם ואופן חלוקת הנכסים במקרה של גירושין או פרידה. לאחרונה, הפכו הסכמי ממון לצעד לגיטימי בקרב זוגות רבים העומדים בפני נישואין. הסכם ממון עשוי למנוע מלחמות מיותרות, סכסוכים ועוגמת נפש. הסכם ממון נחתם כאשר בני הזוג נמצאים בתקופה טובה של זוגיות והם יכולים לתקשר ביניהם באופן חיובי ולגבש ביניהם הסכמות באווירה נעימה, שקולה ומכובדת. 

מהי חשיבותו של הסכם ממון?

הסכם ממון נועד להגן על שני בני הזוג וליצור מצב של תיאום ציפיות מלא ממערכת היחסים. זהו הסכם הצופה אל העתיד. הסכם ממון חשוב במיוחד במקרים שבהם בן זוג אחד מגיע עם רכוש רב ולכן חשוב לקבוע הסדרים לגבי רכוש זה במקרה של פרידה או גירושין. חתימה על הסכם ממון הוגן מבטיחה את שני בני הזוג בין אם מדובר על צד עשיר יותר החושש לרכושו ובין אם מדובר על צד פחות עשיר החושש מקיפוח. הסכם ממון קובע עקרונות הוגנים כדי להתוות את מערכת היחסים הכלכלי בין בני הזוג אם וכאשר נחתם ההסכם. 

היתרונות שבעריכת הסכם ממון:

- הסכם ממון הוא הדרך היחידה להסדיר חלוקת רכוש באופן שונה מזה הקבוע בחוק שכן החוק הוא כללי והוא לא יכול לתת מענה לצרכים האישיים של כל אחד מבני הזוג. 
- הסכם ממון יוצר וודאות לגבי השיתוף הכלכלי הצפוי.
- הסכם ממון הוא מהלך רומנטי ביותר שכן הוא מפיג מתח ומבהיר ציפיות. החיים בהירים ופשוטים יותר ויש מקום לרומנטיקה. 

סעיפים שניתן להסדיר בהסכם ממון: 

ניתן להתמקד במספר סעיפים בהסכם ממון שיסדירו את המערכת הכלכלית שלהם במקרה של פרידה והם:
  • חלוקת הרכוש לפני הנישואין -  נדל"ן, דירות מגורים ועסקים שהיו לכל אחד לפי הכניסה לנישואין.
  • חלוקת הרכוש שנצבר במהלך הנישואין -  (חלוקה שווה בשווה או כל אחד מבין הזוג לפי פרי עמלו).
  • שונות כגון -  כספים בחשבונות בנק, מתנות, ירושות, מטלטלים, רכבים, זכויות סוציאליות ממקום העבודה (פנסיות, קרן השתלמות).
  • זכויות בקניין רוחני -  אתר אינטרנט, דף פייסבוק. 

חשיבות עריכת הסכם ממון עם עורך דין מומחה ומנוסה:

הסכם ממון חשוב לערוך באמצעות עורכי דין העוסקים בעריכת הסכמי ממון ולהם ניסיון רב בתחום. עורכי הדין מכירים תחומים ופינות אותם בני הזוג לא מכירים ולא מודעים להם. לדוגמא: במקרה בו אחד מבני הזוג רכש דירה והוא מביא אותה לנישואין כשבמהלך הנישואין גרים בדירה שני בני הזוג. אך מה יעלה בגורל הדירה במקרה של פרידה? האם הדירה תישאר בידי בן הזוג לה היא שייכת עוד מלפני הנישואין? האם עצם המגורים המשותפים מצביעים על כוונת חלוקת הרכוש עם בן הזוג השני שלא רכש את הדירה? שהרי רכוש משותף יש להתחלק שווה בשווה. כאשר בני הזוג לא מתייחסים לדירה במסגרת הסכם הממון, קיים חשש סביר כי נושא הדירה יהפוך לקרב מתמשך בבית המשפט ויגרום למחלוקות וריבים ארוכים אותם ניתן היה למנוע לו ידע הזוג כי ניתן לכלול את הדירה בהסכם הממון. 

התנאים בהם להסכם הממון יש תוקף משפטי:

על מנת שלהסכם הממון יהיה תוקף משפטי עליו להתבצע בכתב ולא בעל פה. כשמדובר על הסכם ממון בין בני זוג שכבר נישאו, על ההסכם להיות מאושר בבית המשפט לענייני משפחה או בבית רבני וכאשר מדובר על הסכם ממון בין בני זוג לפני נישואין חייב הסכם הממון להיות מאושר בבית משפט לענייני משפחה, בפני נוטריון או בפני רשם נישואין. רק לאחר אישורו, מקבל ההסכם תוקף של פסק דין שניתן לאכיפה ולביצוע. 

הסכם ממון מקצועי תקין משפטית ומותאם לכם אישית במחיר הוגן:

אתר צוואות עדים מציע לכם עריכת הסכם ממון בשירות קל, יעיל, בפריסה ארצית ובאווירה נעימה. מאחורי אתר צוואות עדים עומדים עו"ד יגאל וידאל, בעל ניסיון של 17 בעריכת הסכמי ממון מותאמים אישית וצוות של עורכי דין מקצועיים המומחים בדיני משפחה ובעריכת הסכמי ממון. באתר צוואות עדים מאמינים כי לכל אדם זכות לשירותים משפטיים ולכן גובים עבור הסכם ממון בהתאמה אישית ובפריסה ארצית, מחיר הוגן (מתחת לתשלום המומלץ על ידי לשכת עורכי הדין) וכוללים במסגרת השירות מתן הסבר מפורט אודות ההסכם וסעיפיו והתאמתו לצרכים ולרצונות של בני הזוג וזאת במסגרת פגישה באווירה נעימה ונוחה. 
זקוקים להסכם ממון בהתאמה אישית במחיר הגון ובפריסה ארצית? זה הזמן ליצור קשר עם המומחים של אתר צוואות עדים ולקבל שירות מקצועי עם יחס אישי.  
צוואות עדים - לשירות עריכת הסכם ממון בפריסה ארצית במפגש קרוב לביתך   
לפרטים והצעת מחיר 
התקשרו:  
073-374-2828logo בניית אתרים