עריכת צוואות והסכמי ממון עד הבית - אתר צוואות עדים

אתר צוואות עדים - 
עריכת צוואות והסכמי ממון בפריסה ארצית
בהנהלת עורך דין נוטריון יגאל וידאל בשירות אישי, מקצועי ובמחיר הוגן!
במפגש נוח במשרד הקרוב לביתכם.
כמו כן מומחים בתיקי: תאונות דרכים, מקרקעין, נדל"ן, צו הגנה ופשיטת רגל

לייעוץ ופרטים התקשרו:
073-374-2828
עורך דין יגאל וידאל

עריכת הסכם ממון הפרדה רכושית מוחלטת      הסכם ממון הפרדה רכושית מוחלטת - בפריסה ארצית במשרד קרוב לביתךמחפשים עריכת הסכם ממון הפרדה רכושית מוחלטת בשירות אישי ומחיר הוגן? קבלת הסכם ממון בפריסה ארצית במשרד הקרוב לביתך.
אתם מקבלים הסכם ממון נוטריוני מאושר משפטית.
כולל הדרכה והסבר על מהות ההסכם וסעיפיו.
מעוניינים בהסכם ממון?
התקשרו לפרטים והצעת מחיר מיידית לטלפון: 073-374-2828


הסכם ממון הפרדה רכושית מוחלטת - בואו להכיר אך עושים את זה נכון:

מהו הסכם ממון הפרדה רכושית מוחלטת? מהי הפרדה רכושית פסיבית ומהי הפרדה רכושית אקטיבית? אילו זוגות זקוקים להסכם ממון מסוג זה? מה חשוב לכלול במסגרת הסכם ממון הפרדה רכושית מוחלטת? כיצד לערוך הסכם ממון מקצועי בפריסה ארצית ובמחיר הוגן? 

עריכת הסכם ממון הפרדה רכושית מוחלטת הוא הצהרה האומרת כי "מה ששלי שלי ומה ששלך שלך". כלומר:  מה שיש לבן זוג אחד לפני הנישואין ומה שיהיה לו בעתיד יהיה שלו גם בפרידה וגם במהלך חיי הזוגיות ומה שיש לבן הזוג השני ומה שיצבור בעתיד יהיה שלו גם במהלך חיי הזוגיות וגם במקרה של פרידה. הכוונה בהסכם ממון הפרדה רכושית מוחלטת היא יצירת הפרדה מוחלטת בין חיי הזוגיות, המשפחה, האהבה, הנישואין והילדים המשותפים לבין הרכוש, הכסף והעסקים של כל אחד מהצדדים בו קיימת הפרדה מוחלטת. עריכת הסכם ממון הפרדה רכושית מוחלטת חייב לכסות ולהתייחס לכל הרכוש בפירוט מלא ולכלול כל מצב. אתר צוואות עדים מאפשר לכם עריכת הסכם ממון הפרדה רכושית מוחלטת בצורה מקצועית, באווירה נעימה, בפריסה ארצית ובמחיר הוגן.  

הפרדה רכושית פסיבית:

- כסף בחשבונות בנק או נכסים (דירה) שיש בבעלות בן הזוג בהווה לפני החתימה על הסכם הממון. 
- כספים ונכסים אותם יקבל בן הזוג בהמשך במהלך חיי הזוגיות (מתנות, ירושות ועוד) 
- נכסים שיהיו בעתיד לבן הזוג ויחליפו את המתנות והירושות כגון :כספים, חיסכון או ירושה בו ישתמש לקניית דירה או רכב. 
- כספי זכויות סוציאליות ממקום עבודה, קרן השתלמות, פנסיה, ביטוח מנהלים, זכאות לקבלת פיצויי פיטורין, אופציות ועוד. 

הפרדה רכושית אקטיבית:

- משכורות או הכנסות חודשיות (דיבידנדים, רווחים שוטפים)
- כל פעילות עסקית (עוסק מורשה, חברה, מיזמים, חנות, שותפויות, עסק, משרד ועוד)
- הפרדה רכושית אקטיבית נוגעת לפעילות עסקית הקיימת בהווה ערב החתימה על הסכם הממון אך גם הפעילות שתתפתח בעתיד או כל פעילות אחרת שתוקם או תפותח על ידי אחד מבני הזוג, לבן הזוג האחר לא יהיה כל חלק בפעילות הזו לא בחיים השוטפים וגם לא בפרידה. שיקול הדעת לביצוע פעילות ברכוש ובעסקים של בן הזוג היא שלו בלבד מבלי שלבן הזוג תהיה זכות להתערב בכך. בן הזוג לא יוכל למנוע מכירתם של נכסים, החלפתם  באחרים, השכרתם או כל פעולה אחרת. בן הזוג לא יהיה מעורב בפעילות העסקית העצמאית של בן הזוג האחר והוא ורק הוא ינהל אותה בחשבונות בנק נפרדים יחליט עצמאית ובלעדית. 

באילו מקרים חשוב לערוך הסכם ממון עם הפרדה רכושית?

- כשקיים פער כלכלי גדול בהכנסות בין שני הצדדים 
- כשיש פער כלכלי גדול מבחינת כמות הנכסים של כל צד או של משפחתו 
- כשמי מהצדדים מגיע עם דירת מגורים לפני הקשר 
- למי מהצדדים יש עסק או חברה 
- כשמדובר על בני זוג בפרק ב' (נישואין שניים) 
- כשמדובר על בני זוג ידועים בציבור 
- כשתפיסת עולמם של בני הזוג דוגלת בעצמאות בהפרדה בכל נוגע למשאבים כלכליים. 


מה חשוב לכלול במסגרת הסכם ממון הפרדה רכושית מוחלטת:


- עליית ערך והשבחת נכסים – במהלך חיי הנישואין או הזוגיות יתכן ושווי הנכסים של כל צד יעלה (מגרשים, דירות, קבלת אישור תב"ע או תמ"א ועוד) 
-  ניירות ערך סחירים  - ערכם עשוי לעלות בזמן חיי הנישואין 
- תחלוף ("גלגול") של נכסים – כסף מלפני נישואין המשמש לרכישת דירה או פתיחת עסק, דירת מכורים שנמכרה ובמקומה נרכשה אחרת, רכב שנמכר והכסף שימש לרכישת רכב אחר, עסק או חברה שנמכרים או כסף שמושקע במניות. 
- מוניטין אישי – ההסכם צריך לכלול נכסים לא מוחשיים כגון מוניטין. (אחד מבני הזוג צובר מוניטין, מפתח קריירה)
- פערי השתכרות – אחד מבני הזוג מתקדם בקריירה ובהתאם גם בשכר והשני מקדיש לגידול הילדים וכתוצאה מכך משתכר פחות ועם השנים נוצרים פערי השתכרות. מה שצד אחד יוצר, רוכש או צובר לעצמו עשוי להיחשב כנכס משותף וישולם פיצוי לצד השני. הסכם ממון ימנע מצב של ריבים על פערי השתכרות) 
- מתנות וירושות- מתנות וירושות אותן מקבל כל צד נחשבות כרכוש נפרד של כל צד אך חשוב להגן עליהם במסגרת הסכם ממון הפרדה רכושית מוחלטת כדי למנוע מחלוקות במקרים של אי בהירות. 
- הגנה על עסקים וחברות – אם יש לצד אחד עסק מלפני הנישואין או מקצוע חופשי כמהנדס, עורך דין, רופא וכו או שותף בחברת סטארט אפ, בעלים של פיצרייה, חנות בגדים, מספרה ועוד. עסק מורשה חברה בע"מ, שותפות, עסק שנפתח, טופח והושקע בו זמן, כסף והעסק הצליח יש חשש שבן הזוג ייאלץ לחלוק אותו בעת הגירושין או לשלם סכומים גדולים על מנת לרכוש את חלקו של בן הזוג. 
- הגנה על נדל"ן ושיקולי מיסוי מקרקעין – נכסי מקרקעין הם יקרים ומהווים נכס משמעותי אם יש לבן הזוג נכס בבעלותו עוד מלפני הנישואין וגם דירה שהתקבלה בירושה יש להיזהר מפני השקעות משותפות כמו שיפוץ, מגורים בדירה לאורך שנים, שיתוף בדמי שכירות או משכנתא ועוד כל אלו ייצרו מצב משפטי שיגרום לחלוקת הדירה גם לבן הזוג. 
- זכויות סוציאליות – זכויות סוציאליות כוללות :קרן השתלמות, קופת גמל, כספי פנסיה, ביטוח מנהלים, פיצויי פרישה, אופציות ממקום העבודה, ביטוח מנהלים. 
- הפרדה גם לגבי חובות – במקרים מסוימים מגיע בן הזוג עם חובות, עסק בקשיים, מינוס והלוואות לבנק, משכנתא, חוב מזונות ועוד. חובות עלולים לסבך את בן הזוג עלולים לסבך את בן הזוג השני ולכן על כל צד להיות מוגן במסגרת הסכם ממון מפורש ונהיר מפני חובות. הסכם הממון צריך לקבוע הפרדה רכושית בכל הנוגע לחובות מכל צד לצורך הענקת ודאות משפטית, הגנה מקסימלית ושקט נפשי לזוגיות מאושרת. 

כל היתרונות של עריכת הסכם ממון הפרדה רכושית מותאם אישית עם אתר צוואות עדים:

- קלות הביצוע- שיחת טלפון אחת ואתם מקבלים הסכם ממון מותאם אישית עבורכם על ידי עורך דין מומחה 
- מחיר הגון – באתר צוואות עדים מאמינים כי לכל אדם יש זכות לשירותים משפטיים במחיר נגיש ולכן אנחנו גובים פחות מהמחיר המומלץ של לשכת עורכי הדין. 
- חתימה באווירה נעימה – החתימה על ההסכם נעשית באווירה טובה תוך מתן הסבר מפורט ומענה על כל שאלה אודות ההסכם 
- שירות בפריסה ארצית – אתר צוואות עדים מנגישים לכם את שירות עריכת הסכם ממון בהתאמה אישית בפריסה ארצית. 
- מקצועיות חסרת פשרות – מאחורי אתר צוואות עדים עומדים עו"ד יגאל וידאל הוא מומחה בדיני משפחה ולו ניסיון של 17 שנים בעריכת הסכמי ממון וכן צוות עורכי דין מומחים בעריכת הסכמי ממון מותאמים אישית, כך שתקבלו הסכם ממון מקצועי העומד בכל התקנים המשפטיים למניעת סכסוכים עתידיים. 

זקוקים לעריכת הסכם ממון הפרדה רכושית מוחלטת ? זה הזמן ליצור קשר עם המומחים של אתר צוואות עדים ולקבל הסכם ממון מותאם אישית בפריסה ארצית ובמחיר הגון שיעניק לכם שקט נפשי וראש שקט הפנוי לחיי נישואין מאושרים. 

אז איך מתחילים? פשוט!

מה נדרש בתהליך:
  • כל אחד מהצדדים רושם את הרכוש שלו לפני מעמד עריכת הסכם הממון וההפרדה הרכושית אותה אתם מעוניינים לעשות.
  • מתקשרים לאתר צוואות עדים בטלפון 073-374-2828
  • עורך דין עורך לכם את הסכם הממון בעריכה משפטית תקינה ומותאמת אישית עבורכם.
  • קובעת לכם פגישה במשרד הקרוב לביתכם ובאווירה נעימה ויחס אישי מדריכה ומסבירה לכם על מהות ההסכם וסעיפיו.
  • זהו! יש לכם הסכם ממון, ערוך משפטית בצורה רהוטה ומושלמת תתחדשו!

צוואות עדים - לשירות עריכת הסכם ממון בפריסה ארצית במפגש קרוב לביתך   
לפרטים והצעת מחיר 
התקשרו:
  073-374-2828


טואול - אתרים באינטרנט