עריכת צוואות והסכמי ממון עד הבית - אתר צוואות עדים

אתר צוואות עדים - 
עריכת צוואות, הסכמי ממון בשירות אונליין
או עד הבית במחירים משתלמיםלייעוץ ופרטים התקשרו:
073-374-2828

הסכם ממון - כל הטיפים    עריכת הסכם ממון - כל הטיפים שחשוב לשים לב אליהן!מחפשים עריכת הסכם ממון? המאמר הזה בשבילכם!
כל הדברים שדורשים את תשומת ליבכם לפני מעמד החתימה.
מעוניינים לערוך הסכם ממון במחיר הוגן?
התקשרו לפרטים והצעת מחיר לטלפון: 073-374-2828מהו הסכם ממון? מה חשוב לכלול בהסכם ממון? באילו מקרים ניתן לבטל הסכם ממון? מהי הדרך הקלה לעריכת הסכם ממון מקצועי מותאם אישית ובמחיר הגון?
כל זוג מתחיל את חייו המשותפים באהבה רבה ומתוך כוונה לבלות את חייו ביחד, להקים בית ומשפחה, לצבור נכסים ולחיות באושר ועושר אך הסטטיסטיקה בישראל מצביעה על כך כי כל זוג שלישי מתגרש. סיבה זו, מביאה זוגות רבים לחתום על הסכם ממון לפני הנישואין. הסכם ממון מבטיח כי היחסים בין בני הזוג מושתתים על אהבה וחברות ולא על אינטרסים כלכליים. בנוסף, מבטיח הסכם הממון שמירה על הנכסים אותם מביא כל אחד מבני הזוג אל הקשר. אתר צוואות עדים מציע עריכת הסכם ממון מקצועי בהתאמה אישית על ידי עורכי דין מומחים ומנוסים בפריסה ארצית, באווירה נעימה ובמחיר הגון. 

הסכם ממון - מבטיחים את העתיד:

הסכם ממון הוא חוזה הנערך בין בני זוג או זוג ידועים בציבור. הסכם זה הוא למעשה חוזה המעניק לזוג "תעודת ביטוח" לשמירה על הרכוש אותו כל אחד מבני הזוג הביא טרום מערכת היחסים. בהסכם ממון מוסדרים ומפורטים כל עניני הרכוש בין בני הזוג במקרה של פרידה וזאת על מנת למנוע מחלוקות קשות בין בני הזוג בנושאי רכוש במקרה של פרידה הודות לכך שהכל ידוע מראש וקבוע. הסכם ממון הוא חוזה לכל דבר המסדיר את רכושם של כל אחד מבני הזוג אשר היה ברשותו לפני תחילת מערכת היחסים הזוגית וכיצד לחלק את הרכוש אשר נצבר במהלך החיים הזוגיים. על הסכם ממון להיות מנוסח באופן ברור ומובן על מנת שימנע סכסוכים מיותרים והגעה לבתי משפט וזאת עקב סעיפים אשר לא נוסחו בצורה חד משמעית ומהווים פתח למחלוקות. 

סעיפים שניתן להסדיר בהסכם ממון: 

ניתן להתמקד במספר סעיפים בהסכם ממון שיסדירו את המערכת הכלכלית שלהם במקרה של פרידה והם:
  • חלוקת הרכוש לפני הנישואין -  נדל"ן, דירות מגורים ועסקים שהיו לכל אחד לפי הכניסה לנישואין.
  • חלוקת הרכוש שנצבר במהלך הנישואין -  (חלוקה שווה בשווה או כל אחד מבין הזוג לפי פרי עמלו).
  • שונות כגון -  כספים בחשבונות בנק, מתנות, ירושות, מטלטלים, רכבים, זכויות סוציאליות ממקום העבודה (פנסיות, קרן השתלמות).
  • זכויות בקניין רוחני -  אתר אינטרנט, דף פייסבוק. 

מה חשוב לדעת על הסכם ממון ?

- חשוב לכלול בהסכם נכסים אותם צבר כל אחד מבני הזוג לפני החיים המשותפים – הסכם ממון לפני נישואין חייב לכלול את רשימת כל הנכסים והרכוש אותו צבר כל אחד מבני הזוג לפני תחילת  חייהם המשותפים. 
- חשוב לכלול בהסכם נכסים עתידיים אותם יצברו הצדדים בעתיד במהלך החיים המשותפים- בין אם ירשמו על שם אחד מהם בנפרד או במשותף על שם שני בני הזוג. הרכוש כולל : כספים בחשבון בנק, דירות למגורים ולהשקעה, רכבים, עסק או חברה משפחתיים, זכויות סוציאליות, תכשיטים, קניין רוחני ועוד. 
- חשיבות עריכת הסכם על ידי עו"ד מומחה בדיני משפחה – עו"ד מומחה בדיני משפחה יסייע לכם לערוך הסכם ממון בצורה המקצועית ביותר וייעץ לכם אודות הסעיפים השונים אותם חשוב לכלול במסגרת ההסכם. 
- אישור הסכם ממון – כדי להבטיח את תוקפו של הסכם הממון יש להביאו לאישור בית משפט, בית דין רבני, רשם נישואין או נוטריון.
- ביטול הסכם ממון – ישנם מקרים בהם ניתן לבטל הסכם ממון וזאת כאשר חלה בו טעות אשר אחד הצדדים לא היה מודע לה או במקרים בהם היו קיימים בהסכם הטעייה, עושק או כפייה. 

כל מה שצריך לדעת על אישור הסכם ממון:  

אישור הסכם ממון טעון אישור רשמי של בית דין לענייני משפחה, בית דין רבני או נוטריון בהתאם לסטטוס במערכת היחסים. 
להלן סוגי האישורים הנדרשים:
  • הסכם ממון הנחתם לפני נישואין -  ניתן לאשרו אצל נוטריון, או אישור דרך בית דין רבני או אישור בבית דין לענייני משפחה.
  • הסכם ממון בין ידועים בציבור -  חתימת נוטריון תאשר את ההסכם מבחינה משפטית.
  • הסכם ממון לאחר נישואין -  נדרש אישור בית דין רבני או אישור בבית הדין לענייני משפחה ( אין אפשרות לאשרו דרך נוטריון).
  • אישור הסכם ממון -  הוא תנאי הכרחי לאישורו המשפטי של ההסכם רק לאחר וידוי בית המשפט או נוטריון שההסכם נחתם בדעה צלולה יאושר מהות ההסכם.

הסכם ממון בפריסה ארצית באווירה נעימה ובמחיר הגון 


אתר צוואות עדים עונה על הצורך בעריכת הסכם ממון תקין משפטית ומותאם אישית עבורכם. להסכם חשיבות כלכלית גבוהה שכן טעות קטנה בו עלולה לגרור אי הבנות וסכסוכים עתידיים העלולים להיגרר בבית משפט במשך שנים. הצורך בשירות אישי של עריכת הסכמי ממון נולד מההבנה כי הדרך לחתימת ההסכם צריכה להיעשות באווירה נעימה ונינוחה. אתר צוואות עדים מציע לכם עריכת הסכם ממון בשירות קל, יעיל ובפריסה ארצית. מאחורי אתר צוואות עדים עומדים עו"ד יגאל וידאל, בעל ניסיון של 17 שנים בעריכת הסכמי ממון מותאמים אישית וצוות עורכי דין מקצועיים ובעלי ניסיון רב המתמחים בדיני משפחה ובעריכת הסכמי ממון. באתר צוואות עדים מאמינים כי לכל אדם זכות לשירותים משפטיים במחירים נגישים ולכן, גובים עבור עריכת הסכם ממון בהתאמה אישית ובפריסה ארצית, מחיר הוגן (מתחת לתשלום המומלץ על ידי לשכת עורכי הדין). ומציעים שירות עם יחס אישי תוך הקפדה על מתן הסבר מפורט אודות ההסכם. 

זקוקים להסכם ממון בהתאמה אישית ותקין משפטית? זה הזמן ליצור קשר עם אתר צוואות עדים ולקבל שירות עריכת הסכם ממון אישי בפריסה ארצית ובמחיר הוגן. 
צוואות עדים - לשירות עריכת הסכם ממון בפריסה ארצית במפגש קרוב לביתך   
לפרטים והצעת מחיר 
התקשרו:  
073-374-2828

logo בניית אתרים