עריכת צוואות והסכמי ממון עד הבית - אתר צוואות עדים

אתר צוואות עדים - 
עריכת צוואות והסכמי ממון אונליין
בהנהלת עורכת דין שרית טל ארפניאן
חסכון של עד 80% מהמחיר הריאלי
בלי לצאת מהבית!

לייעוץ ופרטים התקשרו:
073-374-2828
עורך דין יגאל וידאל

הסכם ממון לאחר הנישואין

 עריכת הסכם ממון לאחר הנישואין - בפריסה ארצית

מחפשים עריכת הסכם ממון לאחר הנישואין בדרך הקלה והמהירה ביותר? שירות מהיר ויעיל בפריסה ארצית
במחיר הכי משתלם שיש!

לפרטים והצעת מחיר מיידית
התקשרו: 073-374-2828

הסכם ממון לאחר נישואין:

זוגות רבים בוחרים לערוך הסכם ממון לאחר נישואין, על מנת לשמור על האינטרסים שלהם במקרה של פרידה. חשוב לזכור כי אומנם הקשר בין שני בני הזוג יכול להיות טוב ולהיראות כאילו הוא ימשך לנצח, אך למעשה דברים עלולים להשתנות עם השנים. לכן חשוב לחתום על הסכם ממון, במטרה למנוע סכסוכי כספים ומאבקים משפטיים שעלולים להימשך על פני שנים ארוכות. הסכם ממון הינו למעשה חוזה שנחתם בין בני הזוג, אשר מסדיר את חלוקת הרכוש ביניהם במקרה של פרידה. אנו מציעים לכם שירות מקצועי, אמין ויעיל, במחיר הוגן תקבלו ליווי של עו"ד מנוסה שמתמחה בתחום, שיוכל לספק לכם את כל המידע הנחוץ לכם, לצורך הבנה והסכמה הדדית על סעיפי ההסכם.

הסכם ממון לאחר נישואין – דגשים חשובים שכדאי להכיר:

חשוב להקפיד על הסכם ברור, מפורט ומדויק ככל האפשר, במטרה למנוע אי הבנות או התנגדויות שונות להסכם, בהמשך הדרך. כמו כן, ההסכם חייב להיות מותאם ספציפית למצבם הכלכלי של בני הזוג, והוא חייב לעסוק בכל המורכבות והסוגיות השונות של מצבם הכלכלי. חשוב שעורך הדין שעורך עבורכם את ההסכם, ישקיע את הזמן והסבלנות הדרושה במטרה להסביר את משמעויות הסעיפים השונים וכמובן יסייע בפתרון של התלבטויות שונות שעלולות לצוץ במהלך התהליך. המטרה היא לחתום על ההסכם מתוך הבנה והסכמה הדדית, על מנת לוודא שאין שום אינטרסים כלכליים שעלולים להעיק על המשך הקשר. זוהי הדרך היחידה להגן על הזכויות שלכם במקרה של גירושין, אחרת הרכוש יחולק באופן שווה בין שני הצדדים.

אישור הסכם ממון לאחר נישואין – מדוע הוא חיוני?

כדאי לדעת כי מעבר לעריכת הסכם ממון, יש צורך גם לאשר אותו בפני בית המשפט לענייני משפחה או בפני בית הדין הרבני. זהו שלב חשוב, שבלעדיו ההסכם לא יהיה קביל מבחינה משפטית. המטרה היא להבטיח כי שני בני הזוג צלולים בדעתם, מבינים את ההשלכות הכלכליות והמשפטיות של ההסכם וכי הם חתמו עליו מבחירה חופשית. במידה ובני הזוג חותמים על הסכם ממון לפני הנישואין, ניתן לאשר אותו אצל נוטריון בלבד.

הסכם ממון לאחר נישואין- כיצד לעשות זאת נכון?

אנו מציעים לכם שירות בפריסה ארצית בפריסה ארצית! ההסכם יותאם אישית לדרישות ולבקשות שלכם, הוא יגיע אליכם בפריסה ארצית, בליווי עו"ד שיסביר לכם ברוגע ובסבלנות את המשמעות המשפטית של סעיפי ההסכם השונים. 

כיצד לערוך הסכם לאחר הנישואין במחיר הוגן?   

המחיר של עריכת הסכם ממון תלויה במורכבות ההסכם ובשכר הטרחה שעורך הדין יחליט לגבות מכם. יש מחיר מומלץ שלשכת עורכי הדין ממליצה עליו כל עורך דין יכול לקחת מעל או מתחת למחיר המומלץ. מאחר ואנו מאמינים שכל אדם זכאי לשירותים משפטים נגישיים אנחנו לוקחים מתחת למחיר המומלץ, במחיר הוגן וביחס אישי לכל לקוח. אנו מציעים לכם הסכם ממון מקצועי שנערך ע"י עו"ד בעל 17 שנות ניסיון השירות שלנו כולל חתימה נוטריונית שמאשרת את ההסכם מבחינה משפטית וחוסכת לכם עמלות נוספות באווירה רגועה ונינוחה. לפרטים והזמנות, צרו קשר!אז איך מתחילים? פשוט! 

הכל מתחיל בשיחת טלפון אחת! ואנחנו לרשותכם. 
מה נדרש בתהליך:
  • כל אחד מהצדדים רושם את הרכוש שלו לפני מעמד עריכת הסכם הממון.
  • מתקשרים לאתר צוואות עדים בטלפון 073-374-2828
  • עורך דין מומחה שלנו עורך לכם את הסכם הממון בעריכה משפטית תקינה ומותאמת אישית עבורכם.
  • קובעים לכם פגישה במשרד הקרוב לביתכם ובאווירה נעימה ויחס אישי מדריכים ומסבירים לכם על מהות ההסכם וסעיפיו.
  • זהו! יש לכם הסכם ממון, ערוך משפטית בצורה רהוטה ומושלמת תתחדשו!


צוואות עדים לשירות עריכת הסכם ממון לאחר הנישואין בפריסה ארצית במפגש הקרוב לביתך 
לפרטים והצעת מחיר מיידית
התקשרו:
073-374-2828


טואול - אתרים באינטרנט