עריכת צוואות והסכמי ממון עד הבית - חברת צוואות עדים

אתר צוואות עדים - 
עריכת צוואות והסכמי ממון בפריסה ארצית
ע"י עורכי דין מומחים בשירות אישי, מקצועי והוגן 
 במפגש נוח במשרד הקרוב לביתכם
כמו כן מומחים בתיקי: תאונות דרכים, מקרקעין, נדל"ן ופשיטת רגל

לייעוץ פרטים והזמנות:
073-374-2828

הסכם ממון לאחר הנישואין
 עריכת הסכם ממון לאחר הנישואין - בפריסה ארצית במפגש קרוב לביתךמחפשים עריכת הסכם ממון לאחר הנישואין ביחס אישי ומחיר הוגן? 
כולל הדרכה והסבר על ההסכם.
לפרטים והצעת מחיר התקשרו: 073-374-2828

 

הסכם ממון לאחר נישואין:

זוגות רבים בוחרים לערוך הסכם ממון לאחר נישואין, על מנת לשמור על האינטרסים שלהם במקרה של פרידה. חשוב לזכור כי אומנם הקשר בין שני בני הזוג יכול להיות טוב ולהיראות כאילו הוא ימשך לנצח, אך למעשה דברים עלולים להשתנות עם השנים. לכן חשוב לחתום על הסכם ממון, במטרה למנוע סכסוכי כספים ומאבקים משפטיים שעלולים להימשך על פני שנים ארוכות. הסכם ממון הינו למעשה חוזה שנחתם בין בני הזוג, אשר מסדיר את חלוקת הרכוש ביניהם במקרה של פרידה. אנו מציעים לכם שירות מקצועי, אמין ויעיל, במחיר הוגן תקבלו ליווי של עו"ד מנוסה שמתמחה בתחום, שיוכל לספק לכם את כל המידע הנחוץ לכם, לצורך הבנה והסכמה הדדית על סעיפי ההסכם.

הסכם ממון לאחר נישואין – דגשים חשובים שכדאי להכיר:

חשוב להקפיד על הסכם ברור, מפורט ומדויק ככל האפשר, במטרה למנוע אי הבנות או התנגדויות שונות להסכם, בהמשך הדרך. כמו כן, ההסכם חייב להיות מותאם ספציפית למצבם הכלכלי של בני הזוג, והוא חייב לעסוק בכל המורכבות והסוגיות השונות של מצבם הכלכלי. חשוב שעורך הדין שעורך עבורכם את ההסכם, ישקיע את הזמן והסבלנות הדרושה במטרה להסביר את משמעויות הסעיפים השונים וכמובן יסייע בפתרון של התלבטויות שונות שעלולות לצוץ במהלך התהליך. המטרה היא לחתום על ההסכם מתוך הבנה והסכמה הדדית, על מנת לוודא שאין שום אינטרסים כלכליים שעלולים להעיק על המשך הקשר. זוהי הדרך היחידה להגן על הזכויות שלכם במקרה של גירושין, אחרת הרכוש יחולק באופן שווה בין שני הצדדים.

אישור הסכם ממון לאחר נישואין – מדוע הוא חיוני?

כדאי לדעת כי מעבר לעריכת הסכם ממון, יש צורך גם לאשר אותו בפני בית המשפט לענייני משפחה או בפני בית הדין הרבני. זהו שלב חשוב, שבלעדיו ההסכם לא יהיה קביל מבחינה משפטית. המטרה היא להבטיח כי שני בני הזוג צלולים בדעתם, מבינים את ההשלכות הכלכליות והמשפטיות של ההסכם וכי הם חתמו עליו מבחירה חופשית. במידה ובני הזוג חותמים על הסכם ממון לפני הנישואין, ניתן לאשר אותו אצל נוטריון בלבד.

הסכם ממון לאחר נישואין- כיצד לעשות זאת נכון?

אנו מציעים לכם שירות בפריסה ארצית בפריסה ארצית! אין צורך לטרטר את עצמכם בין עורכי הדין השונים ואין צורך לשלם מחירים מופקעים, היות ואנו נספק לכם הסכם ממון מקצועי שנערך ע"י עו"ד שמתמחה בתחום, בעל 17 שנות ניסיון! ההסכם יותאם אישית לדרישות ולבקשות שלכם, הוא יגיע אליכם בפריסה ארצית, בליווי עו"ד שיסביר לכם ברוגע ובסבלנות את המשמעות המשפטית של סעיפי ההסכם השונים. כמו כן, במידה ותרצו לשנות חלקים מסוימים בהסכם, אנו נספק לכם את השינוי הראשון ללא תשלום! צרו קשר עוד היום!


אז איך מתחילים? פשוט! 

הכל מתחיל בשיחת טלפון אחת! ואנחנו לרשותכם. 
מה נדרש בתהליך:
  • כל אחד מהצדדים רושם את הרכוש שלו לפני מעמד עריכת הסכם הממון.
  • מתקשרים לחברת צוואות עדים בטלפון  073-374-2828
  • חברת צוואות עדים עורכת לכם את הסכם הממון בעריכה משפטית תקינה מותאמת אישית לפי דרישותיכם.
  • קובעת לכם פגישה במשרד הקרוב לביתכם ובאווירה נעימה ויחס אישי מדריכה ומסבירה לכם על מהות ההסכם.
  • זהו! יש לכם הסכם ממון, ערוך משפטית בצורה רהוטה ומושלמת תתחדשו!


צוואות עדים לשירות עריכת הסכם ממון לאחר הנישואין בפריסה ארצית במפגש הקרוב לביתך 
לפרטים והצעת מחיר התקשרו: 073-374-2828


טואול - אתרים באינטרנט