עריכת צוואות והסכמי ממון עד הבית - חברת צוואות עדים

חברת צוואות עדים - 
עורכת צוואות והסכמי ממון עד הבית
בשירות אישי, מהיר, מקצועי וזול באווירה נעימה
ואישית במסגרת ביתכם

לייעוץ פרטים והזמנות:
073-374-2828

הסכם ממון לאחר הנישואין
 עריכת הסכם ממון לאחר הנישואין - בשירות אישי ומהיר עד הבית!מחפשים עריכת הסכם ממון לאחר הנישואין בדרך הקלה והמהירה ביותר? קבלת הסכם ממון לאחר הנישואין עד הבית רק ב 1500ש"ח!
כולל הדרכה והסבר על ההסכם באווירה נעימה ביחס אישי. 
במרחק שיחת טלפון אחת והסכם הממון לאחר הנישואין מגיעה עד אלכם הבית.

* נכתב ע"י עורך דין יגאל וידאל - מומחה לענייני הסכמי ממון וירושות

  

הסכם ממון לאחר נישואין:

זוגות רבים בוחרים לערוך הסכם ממון לאחר נישואין, על מנת לשמור על האינטרסים שלהם במקרה של פרידה. חשוב לזכור כי אומנם הקשר בין שני בני הזוג יכול להיות טוב ולהיראות כאילו הוא ימשך לנצח, אך למעשה דברים עלולים להשתנות עם השנים. לכן חשוב לחתום על הסכם ממון, במטרה למנוע סכסוכי כספים ומאבקים משפטיים שעלולים להימשך על פני שנים ארוכות. הסכם ממון הינו למעשה חוזה שנחתם בין בני הזוג, אשר מסדיר את חלוקת הרכוש ביניהם במקרה של פרידה. אנו מציעים לכם שירות מקצועי, אמין ויעיל, במחיר אטרקטיבי שלא ניתן לסרב לו! בעלות של 1,500 ₪ בלבד, תקבלו הסכם ממון עד הבית, בליווי של עו"ד מנוסה שמתמחה בתחום, שיוכל לספק לכם את כל המידע הנחוץ לכם, לצורך הבנה והסכמה הדדית על סעיפי ההסכם.

הסכם ממון לאחר נישואין – דגשים חשובים שכדאי להכיר:

חשוב להקפיד על הסכם ברור, מפורט ומדויק ככל האפשר, במטרה למנוע אי הבנות או התנגדויות שונות להסכם, בהמשך הדרך. כמו כן, ההסכם חייב להיות מותאם ספציפית למצבם הכלכלי של בני הזוג, והוא חייב לעסוק בכל המורכבות והסוגיות השונות של מצבם הכלכלי. חשוב שעורך הדין שעורך עבורכם את ההסכם, ישקיע את הזמן והסבלנות הדרושה במטרה להסביר את משמעויות הסעיפים השונים וכמובן יסייע בפתרון של התלבטויות שונות שעלולות לצוץ במהלך התהליך. המטרה היא לחתום על ההסכם מתוך הבנה והסכמה הדדית, על מנת לוודא שאין שום אינטרסים כלכליים שעלולים להעיק על המשך הקשר. זוהי הדרך היחידה להגן על הזכויות שלכם במקרה של גירושין, אחרת הרכוש יחולק באופן שווה בין שני הצדדים.

אישור הסכם ממון לאחר נישואין – מדוע הוא חיוני?

כדאי לדעת כי מעבר לעריכת הסכם ממון, יש צורך גם לאשר אותו בפני בית המשפט לענייני משפחה או בפני בית הדין הרבני. זהו שלב חשוב, שבלעדיו ההסכם לא יהיה קביל מבחינה משפטית. המטרה היא להבטיח כי שני בני הזוג צלולים בדעתם, מבינים את ההשלכות הכלכליות והמשפטיות של ההסכם וכי הם חתמו עליו מבחירה חופשית. במידה ובני הזוג חותמים על הסכם ממון לפני הנישואין, ניתן לאשר אותו אצל נוטריון בלבד.

הסכם ממון לאחר נישואין- כיצד לעשות זאת נכון?

אנו מציעים לכם שירות עד הבית בפריסה ארצית! אין צורך לטרטר את עצמכם בין עורכי הדין השונים ואין צורך לשלם מחירים מופקעים, היות ואנו נספק לכם הסכם ממון מקצועי שנערך ע"י עו"ד שמתמחה בתחום, בעל 17 שנות ניסיון! ההסכם יותאם אישית לדרישות ולבקשות שלכם, הוא יגיע אליכם עד הבית, בליווי עו"ד שיסביר לכם ברוגע ובסבלנות את המשמעות המשפטית של סעיפי ההסכם השונים. כמו כן, במידה ותרצו לשנות חלקים מסוימים בהסכם, אנו נספק לכם את השינוי הראשון ללא תשלום! צרו קשר עוד היום!


אז איך מתחילים? פשוט!

  • רושמים על דף בצורה מסודרת כל אחד את הרכוש שלו לפני מעמד עריכת הסכם הממון לאחר הנישואין.  
  • מתקשרים לחברת צוואות עדים בטלפון 073-374-2828
  • חברת צוואת עדים עורכת לכם את הסכם הממון לאחר הנישואין בעריכה משפטית תקינה מותאמת אישית לפי דרישותכם.
  • מגיעים עד אליכם הבית עם הסכם הממון לאחר הנישואין ומדריכים אתכם על כל הסעיפים באווירה נעימה.
  • זהו! יש לכם הסכם ממון לאחר הנישואין, ערוך משפטית בצורה רהוטה ומושלמת תתחדשו!צוואות עדים לשירות עריכת הסכם ממון לאחר הנישואין עד הבית בפריסה ארצית
התקשרו: 073-374-2828


טואול - אתרים באינטרנט