עריכת צוואות והסכמי ממון עד הבית - חברת צוואות עדים

אתר צוואות עדים - 
עריכת צוואות והסכמי ממון בפריסה ארצית
ע"י עורכי דין מומחים בשירות אישי, מקצועי והוגן 
 במפגש נוח במשרד הקרוב לביתכם
כמו כן מומחים בתיקי: תאונות דרכים, מקרקעין, נדל"ן ופשיטת רגל

לייעוץ פרטים והזמנות:
073-374-2828

הסכם ממון לפני הנישואין
הסכם ממון לפני הנישואין - בפריסה ארצית במפגש קרוב לביתךמחפשים עריכת הסכם ממון לפני הנישואין בשירות אישי ומחיר הגון? 
כולל הדרכה והסבר על ההסכם.
לפרטים והצעת מחיר התקשרו: 073-374-2828

  

הסכם ממון לפני נישואין:

אם בעבר הסכם ממון לפני נישואין נחשב לדבר שהורס את הרומנטיקה, הרי שהיום מדובר על צעד פרקטי שכדאי לשקול בחיוב. מדובר על חוזה משפטי בין בני הזוג, שמטרתו להסדיר את הרכוש והנכסים של כל אחד מהצדדים ולקבוע מה יהיו הזכויות והחובות של כל אחד מהם במקרה של פרידה. יש לציין כי החוזה אינו מתעסק רק עם הרכוש, אלא גם עם החובות שכל אחד מהצדדים מביא לקשר. ללא הסכם טרום נישואין, הרכוש והחובות יתחלקו בין בני הזוג בצורה שווה. אנו נספק לכם הסכם ממון מותאם אישית, כולל עורך דין שיגיע לביתכם ויעבור איתכם על כל הנקודות והסעיפים החשובים בהסכם. במחיר הגון תקבלו הסכם ממון מדויק ומפורט!

הסכם ממון לפני הנישואין - שירות בפריסה ארצחת:

  


הסכם לפני חתונה – למה אסור לוותר עליו?

הסכם טרום נישואין נועד למעשה להגן על כל אחד מבני הזוג במקרה של פרידה. המטרה שלו היא להסדיר את מערכת היחסים הכלכלית בין הצדדים ולקבוע את חלוקת הרכוש והחובות במקרה של גירושין. יש לציין שהסכם מסוג זה מומלץ מאוד לא רק לזוגות נשואים, אלא גם לידועים בציבור ולזוגות שבוחרים לגור ביחד לפני החתונה. ההסכם יכול למנוע מחלוקות וסכסוכים משפטיים בהמשך הדרך, לכן מומלץ שלא לוותר על כך. אומנם ניתן לחתום על הסכם ממון גם לאחר החתונה, אך הדבר פחות מומלץ היות והצד השני עלול לסרב, דבר שישאיר אתכם ללא הסכם. חתימה על ההסכם למעשה מאפשרת לבני הזוג להתמקד בקשר וביחסים ביניהם, מבלי לדאוג לעתידם הכלכלי במקרה של גירושין.

הסכם ממון לפני נישואין – נקודות חשובות שכדאי להכיר:

כדאי לזכור כי אומנם לפני החתונה העתיד נראה ורוד ואופטימי, אך דברים עלול להשתבש בהמשך הדרך. ברגע שמחליטים להתגרש, מערכת היחסים משתנה ועלולים להתעורר לא מעט כעסים ואמוציות. מצב מסוג זה עלול להוביל בקלות רבה לתביעות משפטיות וסכסוכים קשים על כסף. לכן מומלץ להשקיע בהסכם ממון מקצועי המנוסח על ידי עורך דין שמתמחה בתחום, כדי למנוע כל סוג של אי הבנה בהמשך הדרך. למעשה, כל זוג שהקשר ביניהם מתחיל להתהדק, צריכים להעלות את הנושא של חתימה על הסכם טרום נישואין. חשוב לא לחכות לרגע האחרון לפני החתונה, היות והדבר עלול להתפרש כניסיון לדחוק את הצד השני להסכים לתנאים שאינם מתאימים לו. לכן מומלץ להתחיל בתהליך המשא ומתן לפחות כמה חודשים לפני החתונה, בעזרתו על עורך דין שמתמחה בתחום. אנו נספק לכם עו"ד מקצועי ומנוסה, שיגיע אליכם הביתה, למקום שבו אתם מרגישים נינוחים ובטוחים יותר. הוא יסביר את ההשלכות המשפטיות של כל סעיפי ההסכם ויאפשר הגעה להבנות ולהסכמה הדדית.

הסכם טרום נישואין – כל היתרונות שכדאי לכם להכיר!

פעמים רבות אחד מבני הזוג חושש להעלות את הנושא של הסכם לפני חתונה, מתוך החשש שהדבר יגרום למתיחות מסוימת בקשר. אכן, הסכם שאינו מנוסח בצורה נכונה, עלול לגרום לחששות או לתחושה של אי אמון בין בני הזוג. לכן חשוב להקפיד על הסכם מקצועי שמנוסח בקפידה על ידי עורך דין שמתמחה בתחום. ההסכם חייב להיות ברור, מדויק ומפורט, על מנת למנוע פרשנויות שונות של הדברים במקרה של פרידה וגירושין. זוהי הדרך היחידה למנוע מאבק משפטי בין בני הזוג בהמשך הדרך. כמו כן, חתימה על ההסכם מבטלת למעשה את החשש של הצד האמיד יותר, שבן או בת זוגו מתחתנים עמו רק בגלל מצבו הכלכלי. הסכם ממון מנטרל לחלוטין כל סוג של אינטרס כלכלי, דבר שיכול להיות משמעותי במיוחד במקרים של בני זוג שמגיעים מרקע סוציו אקונומי שונה. כמו כן, במידה ואחד מבני הזוג מחזיק בדירה או בנכסי נדל"ן שונים, כדאי לציין זאת מראש בהסכם כדי למנוע מצב של חלוקת הנכסים במקרה של פרידה.

דגשים לניסוח הסכם ממון טרום נישואין:

קודם כל, כדאי להדגיש את החשיבות של ניסוח ההסכם על ידי עורך דין שמתמחה בתחום. זוהי הדרך היחידה להבטיח שהניסוח יהיה מדויק וברור, ללא שום מקום לטעויות או לפרשנויות שונות. כמו כן, ההסכם חייב להיות מותאם ספציפית לבני הזוג, למערכת היחסים שלהם ולסוג הרכוש, הנכסים והחובות שלהם. בנוסף, בני הזוג יכולים להחליט במסגרת ההסכם, האם לדון רק על הנושאים הכלכליים, או להכניס נושאים נוספים כגון דמי מזונות או משמורת ילדים במקרה של פרידה. כדאי לדעת כי על מנת שההסכם יקבל תוקף משפטי, הוא חייב להיות מאושר על ידי נוטריון, שופט או רושם נישואין. 
אנו מספקים שירות בפריסה ארצית בכל רחבי הארץ, כך שתוכלו לקבל הסכם ממון מותאם אישית ללא צורך לטרטר את עצמכם בין עורכי הדין השונים. אנו נשלח אליכם הביתה עו"ד בעל 17 שנות ניסיון בתחום, על מנת שתוכלו לקבל את כל המידע ולהבין את ההשלכות של כל סעיפי ההסכם. במחיר הגון תקבלו שירות פשוט, יעיל ומהיר, באווירה נעימה ונינוחה יותר. אז למה אתם מחכים? צרו קשר! 
 

אז איך מתחילים? פשוט! 

הכל מתחיל בשיחת טלפון אחת! ואנחנו לרשותכם. 
מה נדרש בתהליך:
  • כל אחד מהצדדים רושם את הרכוש שלו לפני מעמד עריכת הסכם הממון.
  • מתקשרים לחברת צוואות עדים בטלפון  073-374-2828
  • חברת צוואות עדים עורכת לכם את הסכם הממון בעריכה משפטית תקינה מותאמת אישית לפי דרישותיכם.
  • קובעת לכם פגישה במשרד הקרוב לביתכם ובאווירה נעימה ויחס אישי מדריכה ומסבירה לכם על מהות ההסכם.
  • זהו! יש לכם הסכם ממון, ערוך משפטית בצורה רהוטה ומושלמת תתחדשו!


צוואות עדים לשירות עריכת הסכם ממון לפני הנישואין בפריסה ארצית
לפרטים והצעת מחיר התקשרו: 073-374-2828


טואול - אתרים באינטרנט