עריכת צוואות והסכמי ממון עד הבית - חברת צוואות עדים

חברת צוואות עדים - 
עורכת צוואות והסכמי ממון עד הבית
בשירות אישי, מהיר, מקצועי וזול באווירה נעימה
ואישית במסגרת ביתכם

לייעוץ פרטים והזמנות:
073-374-2828

הסכם ממון לפני הנישואין
הסכם ממון לפני הנישואין - בשירות אישי ומהיר עד הבית!מחפשים עריכת הסכם ממון לפני הנישואין בדרך הקלה והמהירה ביותר? קבלת הסכם ממון לפני הנישואין עד הבית רק ב 1500ש"ח!
כולל הדרכה והסבר על ההסכם באווירה נעימה וביחס אישי. 
במרחק שיחת טלפון אחת והסכם הממון מגיעה עד אלכם הבית.

* נכתב ע"י עורך דין יגאל וידאל - מומחה לענייני הסכמי ממון וירושות

 

הסכם ממון לפני נישואין:

אם בעבר הסכם ממון לפני נישואין נחשב לדבר שהורס את הרומנטיקה, הרי שהיום מדובר על צעד פרקטי שכדאי לשקול בחיוב. מדובר על חוזה משפטי בין בני הזוג, שמטרתו להסדיר את הרכוש והנכסים של כל אחד מהצדדים ולקבוע מה יהיו הזכויות והחובות של כל אחד מהם במקרה של פרידה. יש לציין כי החוזה אינו מתעסק רק עם הרכוש, אלא גם עם החובות שכל אחד מהצדדים מביא לקשר. ללא הסכם טרום נישואין, הרכוש והחובות יתחלקו בין בני הזוג בצורה שווה. אנו נספק לכם הסכם ממון מותאם אישית, כולל עורך דין שיגיע לביתכם ויעבור איתכם על כל הנקודות והסעיפים החשובים בהסכם. במחיר משתלם של 1,500 ₪ בלבד, תקבלו הסכם ממון מדויק ומפורט עד הבית!

הסכם לפני חתונה – למה אסור לוותר עליו?

הסכם טרום נישואין נועד למעשה להגן על כל אחד מבני הזוג במקרה של פרידה. המטרה שלו היא להסדיר את מערכת היחסים הכלכלית בין הצדדים ולקבוע את חלוקת הרכוש והחובות במקרה של גירושין. יש לציין שהסכם מסוג זה מומלץ מאוד לא רק לזוגות נשואים, אלא גם לידועים בציבור ולזוגות שבוחרים לגור ביחד לפני החתונה. ההסכם יכול למנוע מחלוקות וסכסוכים משפטיים בהמשך הדרך, לכן מומלץ שלא לוותר על כך. אומנם ניתן לחתום על הסכם ממון גם לאחר החתונה, אך הדבר פחות מומלץ היות והצד השני עלול לסרב, דבר שישאיר אתכם ללא הסכם. חתימה על ההסכם למעשה מאפשרת לבני הזוג להתמקד בקשר וביחסים ביניהם, מבלי לדאוג לעתידם הכלכלי במקרה של גירושין.

הסכם ממון לפני נישואין – נקודות חשובות שכדאי להכיר:

כדאי לזכור כי אומנם לפני החתונה העתיד נראה ורוד ואופטימי, אך דברים עלול להשתבש בהמשך הדרך. ברגע שמחליטים להתגרש, מערכת היחסים משתנה ועלולים להתעורר לא מעט כעסים ואמוציות. מצב מסוג זה עלול להוביל בקלות רבה לתביעות משפטיות וסכסוכים קשים על כסף. לכן מומלץ להשקיע בהסכם ממון מקצועי המנוסח על ידי עורך דין שמתמחה בתחום, כדי למנוע כל סוג של אי הבנה בהמשך הדרך. למעשה, כל זוג שהקשר ביניהם מתחיל להתהדק, צריכים להעלות את הנושא של חתימה על הסכם טרום נישואין. חשוב לא לחכות לרגע האחרון לפני החתונה, היות והדבר עלול להתפרש כניסיון לדחוק את הצד השני להסכים לתנאים שאינם מתאימים לו. לכן מומלץ להתחיל בתהליך המשא ומתן לפחות כמה חודשים לפני החתונה, בעזרתו על עורך דין שמתמחה בתחום. אנו נספק לכם עו"ד מקצועי ומנוסה, שיגיע אליכם הביתה, למקום שבו אתם מרגישים נינוחים ובטוחים יותר. הוא יסביר את ההשלכות המשפטיות של כל סעיפי ההסכם ויאפשר הגעה להבנות ולהסכמה הדדית.

הסכם טרום נישואין – כל היתרונות שכדאי לכם להכיר!

פעמים רבות אחד מבני הזוג חושש להעלות את הנושא של הסכם לפני חתונה, מתוך החשש שהדבר יגרום למתיחות מסוימת בקשר. אכן, הסכם שאינו מנוסח בצורה נכונה, עלול לגרום לחששות או לתחושה של אי אמון בין בני הזוג. לכן חשוב להקפיד על הסכם מקצועי שמנוסח בקפידה על ידי עורך דין שמתמחה בתחום. ההסכם חייב להיות ברור, מדויק ומפורט, על מנת למנוע פרשנויות שונות של הדברים במקרה של פרידה וגירושין. זוהי הדרך היחידה למנוע מאבק משפטי בין בני הזוג בהמשך הדרך. כמו כן, חתימה על ההסכם מבטלת למעשה את החשש של הצד האמיד יותר, שבן או בת זוגו מתחתנים עמו רק בגלל מצבו הכלכלי. הסכם ממון מנטרל לחלוטין כל סוג של אינטרס כלכלי, דבר שיכול להיות משמעותי במיוחד במקרים של בני זוג שמגיעים מרקע סוציו אקונומי שונה. כמו כן, במידה ואחד מבני הזוג מחזיק בדירה או בנכסי נדל"ן שונים, כדאי לציין זאת מראש בהסכם כדי למנוע מצב של חלוקת הנכסים במקרה של פרידה.

דגשים לניסוח הסכם ממון טרום נישואין:

קודם כל, כדאי להדגיש את החשיבות של ניסוח ההסכם על ידי עורך דין שמתמחה בתחום. זוהי הדרך היחידה להבטיח שהניסוח יהיה מדויק וברור, ללא שום מקום לטעויות או לפרשנויות שונות. כמו כן, ההסכם חייב להיות מותאם ספציפית לבני הזוג, למערכת היחסים שלהם ולסוג הרכוש, הנכסים והחובות שלהם. בנוסף, בני הזוג יכולים להחליט במסגרת ההסכם, האם לדון רק על הנושאים הכלכליים, או להכניס נושאים נוספים כגון דמי מזונות או משמורת ילדים במקרה של פרידה. כדאי לדעת כי על מנת שההסכם יקבל תוקף משפטי, הוא חייב להיות מאושר על ידי נוטריון, שופט או רושם נישואין. 
אנו מספקים שירות עד הבית בכל רחבי הארץ, כך שתוכלו לקבל הסכם ממון מותאם אישית ללא צורך לטרטר את עצמכם בין עורכי הדין השונים. אנו נשלח אליכם הביתה עו"ד בעל 17 שנות ניסיון בתחום, על מנת שתוכלו לקבל את כל המידע ולהבין את ההשלכות של כל סעיפי ההסכם. במחיר חסר תקדים של 1,500 ₪ בלבד, תקבלו שירות פשוט, יעיל ומהיר, באווירה נעימה ונינוחה יותר. אז למה אתם מחכים? צרו קשר! 
 


אז איך מתחילים? פשוט!

  • רושמים על דף בצורה מסודרת כל אחד את הרכוש שלו לפני מעמד עריכת הסכם הממון לפני הנישואין.  
  • מתקשרים לחברת צוואות עדים בטלפון 073-374-2828
  • חברת צוואת עדים עורכת לכם את הסכם הממון לפני הנישואין בעריכה משפטית תקינה מותאמת אישית לפי דרישותכם.
  • מגיעים עד אליכם הבית עם הסכם הממון לפני הנישואין ומדריכים אתכם על כל הסעיפים באווירה נעימה.
  • זהו! יש לכם הסכם ממון לפני הנישואין, ערוך משפטית בצורה רהוטה ומושלמת תתחדשו!צוואות עדים לשירות עריכת הסכם ממון לפני הנישואין עד הבית בפריסה ארצית
התקשרו: 073-374-2828


טואול - אתרים באינטרנט