עריכת צוואות והסכמי ממון עד הבית - חברת צוואות עדים

חברת צוואות עדים - 
עורכת צוואות והסכמי ממון עד הבית
בשירות אישי, מהיר, מקצועי וזול באווירה נעימה
ואישית במסגרת ביתכם

לייעוץ פרטים והזמנות:
073-374-2828

הסכם ממון מחיר
 הסכם ממון מחיר - כל סוגי הסכמי הממון והמחיר שלהם!מחפשים עריכת הסכם ממון בדרך הקלה והמהירה ביותר? מעוניינים לדעת מחיר עריכת הסכם ממון?
כל הפרטים במאמר זה!  
מתחילים...

* נכתב ע"י עורך דין יגאל וידאל - מומחה לענייני הסכמי ממון וירושות

  

הסכם ממון מחיר:

הסכם ממון הינו חוזה משפטי בין בני זוג, שנועד להסדיר את מערכת היחסים הכלכלית ביניהם ואת חלוקת הרכוש והחובות שלהם במקרה של פרידה. נהוג לחשוב שהסכם ממון מיועד רק לעשירים ולמפורסמים, אך למעשה הוא מתאים לכל זוג בכל מצב כלכלי. מספיק שאחד מבני הזוג מחזיק בדירה או בנכס כלשהו, שהוא לא היה רוצה לחלוק עם הצד השני במקרה של פרידה, על מנת שההשקעה בהסכם ממון תהפוך לכדאית. כמו כן, מחיר הסכם ממון לא חייב להיות מופקע, היות ואנו מציעים שירות משתלם במיוחד במחיר של:  1,500 ₪  להסכם ממון בעברית , ו 1800  להסכם ממון באנגלית בלבד! אנו נדאג לנסח עבורכם הסכם ממון מקצועי בהתאמה אישית, ע"י עורך דין שמתמחה בתחום. כמו כן, נשלח אליכם הביתה עו"ד שיוכל להסביר לכם באדיבות ובסבלנות את ההשלכות המשפטיות של סעיפי ההסכם, על מנת לספק את כל המידע הנחוץ לצורך הבנה והסכמה הדדית.

הסכם ממון מחיר – מדוע כדאי להשקיע בכך?

קודם כל, הסכם ממון משמעותי עבור זוגות שמגיעים ממצב סוציו אקונומי שונה, היות ולא תמיד הצד האמיד ירצה לחלוק את רכושו עם הצד השני במקרה של גירושין. כמו כן, הדבר נכון גם במקרה שבו אחד הצדדים נמצא בחובות. לכן כדי להימנע מסכסוכים ומאבקים משפטיים יקרים, שעלולים להימשך שנים ולעלות לכם לא מעט כסף, זמן ואנרגיה, מומלץ להשקיע בהסכם ממון מקצועי. כמו כן, זוגות שרוצים להבטיח כי הקשר ביניהם יהיה מבוסס על רגשות של אהבה, חברות וכבוד הדדי, ללא שום אינטרסים כלכליים, יעדיפו להשקיע בהסכם ממון ובכך למנוע כל אי הבנה לגבי העתיד הכלכלי שלהם.

הסכם ממון מחיר – מה משפיע על העלות?

עלות הסכם הממון תלויה בגורמים שונים, בין היתר, במורכבות ההסכם וברמת הניסיון והוותק של עורך הדין שבחרתם לעבוד עמו. כלומר, במקרים בהם מדובר על זוג בעל עסק משותף, זוג שמעוניין בתנאים מסוימים או זוג בעל רכוש משמעותי, המחיר יהיה גבוה יותר. המחיר הממוצע יכול לנוע בין 3,000 ₪ לבין 8,000 ₪, כאשר כל מקרה נבחן לגופו. חשוב לזכור כי מעבר למחיר של עריכת ההסכם, יש צורך בתוספת תשלום עבור אישור ההסכם אצל נוטריון או שופט. החוק בארץ קובע כי בשל ההשלכות המשפטיות של ההסכם, יש צורך באישור שיעניק לו תוקף משפטי.

מה אנו מציעים לכם?

כאמור, עלות הסכם ממון משתנה בהתאם לרמת המורכבות המשפטית של ההסכם, דרישות בני הזוג ושכר הטרחה של עורך הדין. אנו מציעים לכם מחיר הרבה יותר זול ושירות הרבה יותר יעיל. אנו מספקים מחיר אחיד לכל הסכמי הממון, ללא קשר לרמת המורכבות שלהם. במחיר של  1,500 ₪ בלבד להסכם ממון בעברית ו ₪1800 להסכם ממון באנגלית, עו"ד שמתמחה בתחום יגיע לביתכם עם הסכם ממון המנוסח בצורה מקצועית ומותאם בדיוק לסיטואציה שלכם. עורך הדין יסביר על סעיפי ההסכם, בצורה נינוחה ונעימה בסביבה הביתית שלכם. לפרטים והזמנות, צרו קשר!


אז איך מתחילים? פשוט!

  • רושמים על דף בצורה מסודרת כל אחד את הרכוש שלו לפני מעמד עריכת הסכם הממון.  
  • מתקשרים לחברת צוואות עדים בטלפון 073-374-2828
  • חברת צוואת עדים עורכת לכם את הסכם הממון בעריכה משפטית תקינה מותאמת אישית לפי דרישותכם.
  • מגיעים עד אליכם הבית עם הסכם הממון ומדריכים אתכם על כל הסעיפים באווירה נעימה.
  • זהו! יש לכם הסכם ממון, ערוך משפטית בצורה רהוטה ומושלמת תתחדשו!צוואות עדים לשירות עריכת הסכם ממון עד הבית בפריסה ארצית
התקשרו: 073-374-2828


טואול - אתרים באינטרנט