עריכת צוואות והסכמי ממון עד הבית - אתר צוואות עדים

אתר צוואות עדים - 
עריכת צוואות, הסכמי ממון בשירות אונליין
או עד הבית במחירים משתלמיםלייעוץ ופרטים התקשרו:
073-374-2828

הסכם ממון מחיר

 הסכם ממון מחיר - כל סוגי הסכמי הממון והמחיר שלהם!


מחפשים עריכת הסכם ממון בדרך הקלה והמהירה ביותר? שירות מהיר ויעיל בפריסה ארצית
במחיר הכי משתלם שיש!

לפרטים והצעת מחיר מיידית
התקשרו: 073-374-2828

 

הסכם ממון מחיר:

הסכם ממון הינו חוזה משפטי בין בני זוג, שנועד להסדיר את מערכת היחסים הכלכלית ביניהם ואת חלוקת הרכוש והחובות שלהם במקרה של פרידה. נהוג לחשוב שהסכם ממון מיועד רק לעשירים ולמפורסמים, אך למעשה הוא מתאים לכל זוג בכל מצב כלכלי. מספיק שאחד מבני הזוג מחזיק בדירה או בנכס כלשהו, שהוא לא היה רוצה לחלוק עם הצד השני במקרה של פרידה, על מנת שההשקעה בהסכם ממון תהפוך לכדאית. כמו כן, מחיר הסכם ממון לא חייב להיות מופקע, יש מחיר מומלץ לפי לשכת עורכי הדין יש עורכי דין שלוקחים פחות מהמחיר המומלץ ויש כאלה שלוקחים יותר, אנחנו מאמינים שכל אדם זכאי לשירותים משפטיים נגישים ולכן אנחנו לוקחים פחות מהמחיר המומלץ. אנו נדאג לנסח עבורכם הסכם ממון מקצועי בהתאמה אישית, ע"י עורך דין שמתמחה בתחום. כמו כן, תפגשו עם עו"ד שיוכל להסביר לכם באדיבות ובסבלנות את ההשלכות המשפטיות של סעיפי ההסכם, על מנת לספק את כל המידע הנחוץ לצורך הבנה והסכמה הדדית.

הסכם ממון מחיר – מדוע כדאי להשקיע בכך?

קודם כל, הסכם ממון משמעותי עבור זוגות שמגיעים ממצב סוציו אקונומי שונה, היות ולא תמיד הצד האמיד ירצה לחלוק את רכושו עם הצד השני במקרה של גירושין. כמו כן, הדבר נכון גם במקרה שבו אחד הצדדים נמצא בחובות. לכן כדי להימנע מסכסוכים ומאבקים משפטיים יקרים, שעלולים להימשך שנים ולעלות לכם לא מעט כסף, זמן ואנרגיה, מומלץ להשקיע בהסכם ממון מקצועי. כמו כן, זוגות שרוצים להבטיח כי הקשר ביניהם יהיה מבוסס על רגשות של אהבה, חברות וכבוד הדדי, ללא שום אינטרסים כלכליים, יעדיפו להשקיע בהסכם ממון ובכך למנוע כל אי הבנה לגבי העתיד הכלכלי שלהם.

הסכם ממון מחיר – מה משפיע על העלות?

עלות הסכם הממון תלויה בגורמים שונים, בין היתר, במורכבות ההסכם וברמת הניסיון והוותק של עורך הדין שבחרתם לעבוד עמו. כלומר, במקרים בהם מדובר על זוג בעל עסק משותף, זוג שמעוניין בתנאים מסוימים או זוג בעל רכוש משמעותי, המחיר יהיה גבוה יותר. המחיר הממוצע יכול לנוע בין 1,500 ₪ לבין 6,000 ₪, כאשר כל מקרה נבחן לגופו. חשוב לזכור כי מעבר למחיר של עריכת ההסכם, יש צורך בתוספת תשלום עבור אישור ההסכם אצל נוטריון או שופט. החוק בארץ קובע כי בשל ההשלכות המשפטיות של ההסכם, יש צורך באישור שיעניק לו תוקף משפטי.

מה אנו מציעים לכם?

כאמור, עלות הסכם ממון משתנה בהתאם לרמת המורכבות המשפטית של ההסכם, דרישות בני הזוג ושכר הטרחה של עורך הדין. אנו מציעים עו"ד שמתמחה בתחום יפגש עמכם עם הסכם ממון המנוסח בצורה מקצועית ומותאם בדיוק לסיטואציה שלכם. עורך הדין יסביר על סעיפי ההסכם, בצורה נינוחה ונעימה.
לפרטים והזמנות, צרו קשר!אז איך מתחילים? פשוט! 

הכל מתחיל בשיחת טלפון אחת! ואנחנו לרשותכם. 
מה נדרש בתהליך:
  • כל אחד מהצדדים רושם את הרכוש שלו לפני מעמד עריכת הסכם הממון.
  • מתקשרים לאתר צוואות עדים בטלפון 073-374-2828
  • עורך דין מומחה עורך לכם את הסכם הממון בעריכה משפטית תקינה מותאמת אישית לפי דרישותיכם.
  • קובעת לכם פגישה במשרד הקרוב לביתכם ובאווירה נעימה ויחס אישי מדריכה ומסבירה לכם על מהות ההסכם.
  • זהו! יש לכם הסכם ממון, ערוך משפטית בצורה רהוטה ומושלמת תתחדשו!
צוואות עדים לשירות עריכת הסכם ממון עד הבית בפריסה ארצית
התקשרו: 073-374-2828


logo בניית אתרים