עריכת צוואות והסכמי ממון עד הבית - חברת צוואות עדים

חברת צוואות עדים - 
עורכת צוואות והסכמי ממון עד הבית
בשירות אישי, מהיר, מקצועי וזול באווירה נעימה
ואישית במסגרת ביתכם

לייעוץ פרטים והזמנות:
073-374-2828

הסכם ממון נוטריוני - בשירות אישי עד הבית    עריכת הסכם ממון נוטריוני - בשירות אישי ומהיר עד הבית! מחפשים עריכת הסכם ממון נוטריוני בדרך הקלה והמהירה ביותר? קבלת הסכם ממון נוטריוני עד הבית רק ב 1500ש"ח! 
כולל הדרכה והסבר על ההסכם באווירה נעימה וביחס אישי.  
במרחק שיחת טלפון אחת והסכם הממון מגיעה עד אלכם הבית.  
הסכם ממון נוטריוני מאושר אוטומטית מבחינה משפטית לזוגות לפני הנישואין או זוגות ידועים בציבור.

* נכתב ע"י עורך דין יגאל וידאל - מומחה לענייני הסכמי ממון וירושות

מדוע יש צורך בהסכם ממון?


הסכם ממון הוא מסמך המסדיר את חלוקת הרכוש בין בני זוג במקרים של פרידה. מטרתו העיקרית של הסכם ממון היא מניעת סכסוך כספי בין הצדדים במקרה של פרידה עתידית וזאת בשל ההשלכות הכלכליות הטמונות בהסכם ממון. החוק מחייב אישור הסכם ממון על ידי נוטריון או בית משפט וזאת בכדי להעניק לו תוקף משפטי ומחייב. הסכם ממון הוא חוזה משפטי לכל דבר בו מוסדרת חלוקת הרכוש במקרה של בפרידה. בהסכם, מוגדר הרכוש המשותף המחולק בין הצדדים בעת פרידה ואילו הרכוש המוגדר אישי, נשאר בבעלותם של בן או בת הזוג. הסכם הממון אינו מתייחס רק לרכוש הקיים בזמן החתימה אלא גם לרכוש אשר ייצבר בעתיד וכולל נכסי נדל"ן, כספים, זכויות סוציאליות ועוד. כדי לערוך הסכם ממון יש צורך לפנות לעורך דין בעל התמחות וניסיון בתחום דיני משפחה אשר ינסח את הסכם הממון ויתאים אותו עבור בני הזוג. 

הסכם ממון על ידי נוטריון:


הסכם ממון אינו חוזה רגיל ולכן, לא די בחתימתם של הצדדים על מנת להעניק לו תוקף מחייב. רק הסכם מממון נטוריוני המאושר על ידי נטוריון או בית משפט הוא בעל תוקף משפטי מחייב עם כל המשמעויות המשתמעות מכך. חשוב לדעת כי ההבדל בין הסכם ממון הנחתם לפני נישואין לבין כזה הנחתם לאחר הנישואין הוא כי הסכם ממון הנחתם לאחר נישואין יכול להיחתם בבית משפט בלבד לעומת הסכם הנחתם לפני הנישואין אשר יוכל להיחתם הן בבית משפט והן אצל נוטריון. 

הליך אישור הסכם ממון נוטריוני בשירות אישי עד הבית:


הליך אישור הסכם ממון אצל נוטריון הוא ווידוא ההבנה כי הוראות ההסכם ברורות ובהירות לזוג וכי הם חותמים עליו ברצון חופשי ובהסכמה מלאה והדדית. הנוטריון מגיעה בשירות אישי לביתכם ומוודא את זהותם של הצדדים על ידי תעודת זהות או דרכון ולאחר שיחה בה מוודא הנוטריון כי ההסכם מובן לבני הזוג וכי הם מבינים את השלכותיו, חותמים בני הזוג על החוזה. לאחר חתימה על הסכם ממון נוטריוני, מקבל ההסכם תוקף משפטי ומחייב. אימות הסכם ממון על ידי נוטריון, מונע משני הצדדים את האפשרות לטעון טענות כנגד תוקף ההסכם.    

שירות עריכת הסכם ממון עד הבית:   

מעולם לא היה פשוט יותר! שירות עריכת הסכם ממון מותאמת אישית עבורכם עם שירות עד הבית באווירה נעימה ויחס אישי במסגרת ביתכם.  
בשירות מהיר ובמחיר הכי אטרקטיבי שיש!  
סרטון קצר הממחיש את השירות שלנו:  


כל היתרונות של אישור הסכם ממון בפני נוטריון עם חברת צוואות עדים:

 • נוטריון הוא עו"ד מומחה בדיני משפחה וביכולתו לייעץ לבני הזוג אודות תוכן הסכם הממון והשלכותיו בניגוד לבית משפט בו לא יקבל הזוג כל ייעוץ.
 • נוטריון שלנו מגיע עד לביתכם באווירה נעימה וביחס אישי ונותן לכם ייעוץ מלא ואישור נוטריוני לאישור הסכם הממון.
 • נוטריון מאפשר לבני הזוג זמן לשקול את ההסכם, תוכנו וניסוחו וניתן לשנותו בזמן הפגישה או במועד אחר ללא לחץ בעוד שבבית משפט בו מתייצב הזוג לצורך אישורו של הסכם הממון לא מאפשר השופט כל שינוי. 
 • נוטריון יכול לקבוע פגישה אישית עם בני הזוג בהתראה קצרה בעוד שבבית מפשט הדבר כפוף למועדי הדיון הקבועים. 
 • עלותו של אישור הסכם ממון על ידי נוטריון היא נמוכה יותר מעלותה של אגרת בית משפט. 
 • מעמד אישור הסכם ממון נעשה בסביבה נעימה, נוחה ואישית לעומת דיון פורמלי המתבצע בבית משפט בתחושת לחץ ופורמליות. 
 • עריכת הסכם ממון נוטריוני עם חברת צוואת עדים מספקת נוחות בביתכם, יחס אישי, מחיר אטרקטיבי ואישור נוטריוני לתוקף הסכם הממון. 


מחפשים הסכם ממון המתאים אישית עבורכם? במרחק שיחת טלפון אחת מחכה לכם הסכם ממון המגיע אליכם הביתה עם עו"ד בעל תעודת נוטריון אשר לו ניסיון וידע רבים בדיני משפחה ובניסוחם של הסכמי ממון עבור בני זוג. עורך הדין של חברת צוואת עדים, נפגש עם בני הזוג באווירה נעימה וחמה ומסביר להם את משמעות החתימה על הסכם הממון וכן עונה על כל השאלות הרלוונטיות. חברת צוואת עדים מספקת לכם שירות מהיר, זמין וקל בפריסה ארצית עד הבית ובמחיר אטרקטיבי במיוחד. אז איך מתחילים? פשוט!  

 • רושמים על דף בצורה מסודרת כל אחד את הרכוש שלו לפני מעמד עריכת הסכם הממון.      
 • מתקשרים לחברת צוואות עדים בטלפון   073-374-2828
 • חברת צוואת עדים עורכת לכם את הסכם הממון בעריכה משפטית תקינה מותאמת אישית לפי דרישותכם.
 • מגיעים עד אליכם הבית עם הסכם הממון ומדריכים אתכם על כל הסעיפים באווירה נעימה.
 • זהו! יש לכם הסכם ממון, ערוך משפטית בצורה רהוטה ומושלמת תתחדשו!
צוואות עדים לשירות עריכת הסכם ממון נוטריוני עד הבית בפריסה ארצית 
התקשרו:  073-374-2828

טואול - אתרים באינטרנט