עריכת צוואות והסכמי ממון עד הבית - אתר צוואות עדים

אתר צוואות עדים - 
עריכת צוואות, הסכמי ממון בשירות אונליין
או עד הבית במחירים משתלמיםלייעוץ ופרטים התקשרו:
073-374-2828

הסכם ממון נוטריוני - בשירות אישי עד הבית    עריכת הסכם ממון נוטריוני - בפריסה ארציתמחפשים עריכת הסכם ממון נוטריוני בדרך הקלה והמהירה ביותר? שירות מהיר ויעיל בפריסה ארצית
במחיר הכי משתלם שיש!

לפרטים והצעת מחיר מיידית
התקשרו: 073-374-2828


מדוע יש צורך בהסכם ממון? 

הסכם ממון הוא מסמך המסדיר את חלוקת הרכוש בין בני זוג במקרים של פרידה. מטרתו העיקרית של הסכם ממון היא מניעת סכסוך כספי בין הצדדים במקרה של פרידה עתידית וזאת בשל ההשלכות הכלכליות הטמונות בהסכם ממון. החוק מחייב אישור הסכם ממון על ידי נוטריון או בית משפט וזאת בכדי להעניק לו תוקף משפטי ומחייב. הסכם ממון הוא חוזה משפטי לכל דבר בו מוסדרת חלוקת הרכוש במקרה של בפרידה. בהסכם, מוגדר הרכוש המשותף המחולק בין הצדדים בעת פרידה ואילו הרכוש המוגדר אישי, נשאר בבעלותם של בן או בת הזוג. הסכם הממון אינו מתייחס רק לרכוש הקיים בזמן החתימה אלא גם לרכוש אשר ייצבר בעתיד וכולל נכסי נדל"ן, כספים, זכויות סוציאליות ועוד. כדי לערוך הסכם ממון יש צורך לפנות לעורך דין בעל התמחות וניסיון בתחום דיני משפחה אשר ינסח את הסכם הממון ויתאים אותו עבור בני הזוג. 

הסכם ממון על ידי נוטריון:

הסכם ממון אינו חוזה רגיל ולכן, לא די בחתימתם של הצדדים על מנת להעניק לו תוקף מחייב. רק הסכם מממון נטוריוני המאושר על ידי נטוריון או בית משפט הוא בעל תוקף משפטי מחייב עם כל המשמעויות המשתמעות מכך. חשוב לדעת כי ההבדל בין הסכם ממון הנחתם לפני נישואין לבין כזה הנחתם לאחר הנישואין הוא כי הסכם ממון הנחתם לאחר נישואין יכול להיחתם בבית משפט בלבד לעומת הסכם הנחתם לפני הנישואין אשר יוכל להיחתם הן בבית משפט והן אצל נוטריון. 

הליך אישור הסכם ממון נוטריוני בשירות אישי בפריסה ארצית:

הליך אישור הסכם ממון אצל נוטריון הוא ווידוא ההבנה כי הוראות ההסכם ברורות ובהירות לזוג וכי הם חותמים עליו ברצון חופשי ובהסכמה מלאה והדדית וכי הם מצהירים בכוונתם להיתחתן בתאריך מוגדר (במידה ואין הצהרה של בני הזוג להתחתן בהסכם הדרך היחידה לאשר את ההסכם הוא בית דין לענייני משפחה). הנוטריון  מוודא את זהותם של הצדדים על ידי תעודת זהות או דרכון ולאחר שיחה בה מוודא הנוטריון כי ההסכם מובן לבני הזוג וכי הם מבינים את השלכותיו, חותמים בני הזוג על החוזה. לאחר חתימה על הסכם ממון נוטריוני, מקבל ההסכם תוקף משפטי ומחייב. אימות הסכם ממון על ידי נוטריון, מונע משני הצדדים את האפשרות לטעון טענות כנגד תוקף ההסכם.

יתרונות עריכת הסכם ממון ע"י נוטריון:


 • נוטריון הוא עו"ד מומחה בדיני משפחה וביכולתו לייעץ לבני הזוג אודות תוכן הסכם הממון והשלכותיו בניגוד לבית משפט בו לא יקבל הזוג כל ייעוץ.
 • נוטריון שלנו יפגש עמכם באווירה נעימה וביחס אישי ונותן לכם ייעוץ מלא ואישור נוטריוני לאישור הסכם הממון.
 • נוטריון מאפשר לבני הזוג זמן לשקול את ההסכם, תוכנו וניסוחו וניתן לשנותו בזמן הפגישה או במועד אחר ללא לחץ בעוד שבבית משפט בו מתייצב הזוג לצורך אישורו של הסכם הממון לא מאפשר השופט כל שינוי. 
 • נוטריון יכול לקבוע פגישה אישית עם בני הזוג בהתראה קצרה בעוד שבבית מפשט הדבר כפוף למועדי הדיון הקבועים. 
 • עלותו של אישור הסכם ממון על ידי נוטריון היא נמוכה יותר מעלותה של אגרת בית משפט. 
 • מעמד אישור הסכם ממון נעשה בסביבה נעימה, נוחה ואישית לעומת דיון פורמלי המתבצע בבית משפט בתחושת לחץ ופורמליות. 
 • עריכת הסכם ממון נוטריוני עם אתר צוואת עדים מספקת נוחות , יחס אישי, מחיר הוגן ואישור נוטריוני לתוקף הסכם הממון. 


מחפשים הסכם ממון המתאים אישית עבורכם? במרחק שיחת טלפון אחת מחכה לכם הסכם ממון עם עו"ד בעל תעודת נוטריון אשר לו ניסיון וידע רבים בדיני משפחה ובניסוחם של הסכמי ממון עבור בני זוג. עורך הדין של אתר צוואת עדים, נפגש עם בני הזוג באווירה נעימה וחמה ומסביר להם את משמעות החתימה על הסכם הממון וכן עונה על כל השאלות הרלוונטיות. אתר צוואת עדים מספקת לכם שירות מהיר, זמין וקל בפריסה ארצית.   
 

כיצד לערוך הסכם ממון נוטריוני במחיר הוגן? 


המחיר של עריכת הסכם ממון תלויה במורכבות ההסכם ובשכר הטרחה שעורך הדין יחליט לגבות מכם. יש מחיר מומלץ שלשכת עורכי הדין ממליצה עליו כל עורך דין יכול לקחת מעל או מתחת למחיר המומלץ. מאחר ואנו מאמינים שכל אדם זכאי לשירותים משפטים נגישיים אנחנו לוקחים מתחת למחיר המומלץ, במחיר הוגן וביחס אישי לכל לקוח. אנו מציעים לכם הסכם ממון מקצועי שנערך ע"י עו"ד בעל 17 שנות ניסיון השירות שלנו כולל חתימה נוטריונית שמאשרת את ההסכם מבחינה משפטית וחוסכת לכם עמלות נוספות באווירה רגועה ונינוחה. לפרטים והזמנות, צרו קשר!

אז איך מתחילים? פשוט! 

הכל מתחיל בשיחת טלפון אחת! ואנחנו לרשותכם. 
מה נדרש בתהליך:
 • כל אחד מהצדדים רושם את הרכוש שלו לפני מעמד עריכת הסכם הממון.
 • מתקשרים לאתר צוואות עדים בטלפון  073-374-2828
 • עורך דין מומחה שלנו עורך לכם את הסכם הממון בעריכה משפטית תקינה ומותאמת אישית עבורכם.
 • קובעים לכם פגישה במשרד הקרוב לביתכם ובאווירה נעימה ויחס אישי מדריכים ומסבירים לכם על מהות ההסכם וסעיפיו.
 • זהו! יש לכם הסכם ממון, ערוך משפטית בצורה רהוטה ומושלמת תתחדשו!


צוואות עדים לשירות עריכת הסכם ממון נוטריוני בפריסה ארצית במפגש ליד ביתך
 לפרטים והצעת מחיר מיידית
התקשרו:  
073-374-2828


logo בניית אתרים