עריכת צוואות והסכמי ממון עד הבית - אתר צוואות עדים

אתר צוואות עדים - 
עריכת צוואות, הסכמי ממון בשירות אונליין
או עד הבית במחירים משתלמים



לייעוץ ופרטים התקשרו:
073-374-2828

עריכת הסכם ממון נישואים שניים    עריכת הסכם הממון נישואים שניים פרק ב - בפריסה ארצית במשרד קרוב לביתך



מחפשים עריכת הסכם ממון נישואים שניים בשירות אישי ומחיר הוגן? קבלת הסכם ממון בפריסה ארצית במשרד הקרוב לביתך.
אתם מקבלים הסכם ממון נוטריוני מאושר משפטית.
כולל הדרכה והסבר על מהות ההסכם וסעיפיו.
מעוניינים בהסכם ממון?
התקשרו לפרטים והצעת מחיר לטלפון: 073-374-2828


הסכם ממון נישואים שניים בפרק ב' איך עושים את זה נכון ?

מהו הסכם ממון בפרק ב'? מה חשוב לכלול במסגרת עריכת הסכם ממון נישואים שניים? מהי הדרך הקלה, הנוחה והמשתלמת ביותר לערוך הסכם ממון נישואים שניים? 
שיעור הגירושין בישראל הוא גבוה ביותר. למעשה, כל זוג שלישי בקירוב מתגרש. אך עם כל גירושין נולדות גם אהבות חדשות וכיום, ניתן לפגוש זוגות רבים המצויים בפרק ב' של נישואיהם. לזוגיות שניה אופי שונה שכן בני הזוג מגיעים אל הקשר כשהם מנוסים יותר ועם כלים טובים יותר בכדי לנהל קשר זוגי מצליח. לזוגיות פרק ב' מגיעים לרוב בני הזוג עם ילדים מקשר קודם וגם קריירה מבוססת ורכוש. מצב זה דורש עריכת הסכם ממון על מנת לאפשר לשני בני הזוג להגן כל אחד על רכושו וכן על חלקם של ילדיו ברכוש. ההסכם נועד כדי למנוע סכסוכים כספיים בין בני הזוג בעת פרידה או פטירה. המומחים של אתר צוואות עדים מאפשרים לכם לערוך הסכם ממון פרק ב' בדרך הקלה, הנוחה והנגישה ביותר בפריסה ארצית ובמחיר הגון. 

הסכם ממון פרק ב':

זוגות רבים בוחרים בעריכת הסכם ממון על מנת להסדיר את מערכת היחסים הכלכלית ביניהם ולמנוע סכסוכים הנסובים על כסף ורכוש במקרה של פרידה. הסכם ממון פרק ב' לא שונה מהסכם ממון הנערך בזוגיות ראשונה מלבד העובדה שהסכם נישואים פרק ב' מביא בחשבון את הילדים של כל אחד מבני הזוג.  ההסכם נועד למנוע סכסוכים כלכליים במקרה של פרידה ובנוסף, להגן על זכות הירושה של הילדים של כל אחד מהצדדים. בהיעדר הסכם ממון במקרה של גירושין, יפגעו זכויותיו של כל אחד מבני הזוג ברכוש שצבר. מטרת הסכם ממון בפרק ב' היא להגן על הרכוש אותו צבר כל אחד מבני הזוג עד לחתימת ההסכם או החתונה. ההבדל החשוב הנוסף הוא קיומם של ילדים ולכן חייב הסכם ממון פרק ב' להתייחס אליהם ולשמור על זכויות הירושה שלהם ובכך יימנע סכסוך כלכלי בין הילדים לבין בן הזוג החדש. הסכם ממון פרק ב' חשוב לערוך באמצעות עורך דין המתמחה בדיני משפחה ולו ניסיון רב בעריכת הסכמי ממון אשר ייפגש עם הזוג באווירה נעימה, יקדיש להם זמן ויבנה עבורם הסכם ממון הוגן המתאים במדויק לצרכים ולנסיבות שלהם. רק כך, יוכלו לחיות בשלווה ובשקט ללא חשש מפגיעה כלכלית עתידית. 

מה רצוי לכלול בהסכם ממון ?

כאשר עורכים הסכם ממון נישואים שניים, נקבעת הפרדת רכוש כשבמסגרתה כל הרכוש הנצבר לפני הזוגיות החדשה לא יחולק במקרה של פרידה אלא יישאר בחזקת בן הזוג אשר לו היה שייך טרום הקשר הזוגי החדש. ללא הסכם ממון, עלולות להיפגע הזכויות בנכסים שנצברו לפני הקשר ועלולים להיווצר סכסוכי ירושה בין הילדים או בין בן הזוג הקודם לבן הזוג הנוכחי. חשוב לכלול במסגרת הסכם ממון פרק ב'  כי כל אחד מבני הזוג ידאג לילדיו שלו מנישואיו הקודמים מבלי שבן הזוג האחר יהיה חייב בהוצאות גידולם, חינוכם ועוד. מתן תוקף משפטי להסכמות אליהן הגיעו בני הזוג מראש במסגרת עריכת הסכם ממון, ימנע סכסוכים קשים בעתיד. לרוב, מוסדרת במסגרת הסכם הממון גם שאלת המגורים המשותפים שכן במקרים רבים אחד מבני הזוג עובר להתגורר בדירתו של בן הזוג השני. הדבר עלול ליצור מחלוקות לגבי זכויותיו בדירה במקרה של פרידה או פטירה. חשוב להגיע להסכם אשר ישמור על האינטרסים של שני הצדדים. 
הסכם ממון נישואים שניים פרק ב' בהתאמה אישית, בפריסה ארצית ובמחיר הוגן  

אתר צוואות עדים מאפשר לזוגות המעוניינים בעריכת הסכם ממון תקין משפטית ומותאם אישית עבורם, לעשות זאת באמצעות עורכי דין מומחים ומנוסים בעריכת הסכמי ממון, בפריסה ארצית, באווירה נעימה תוך קבלת הסבר מפורט על הסעיפים השונים המופיעים בו ובמחיר הוגן (מתחת לתשלום המומלץ על ידי לשכת עורכי הדין). מאחורי אתר צוואות עדים עומד עו"ד יגאל וידאל, בעל ניסיון של 17 שנים בעריכת הסכמי ממון מותאמים אישית וכן צוות עורכי דין מומחים בדיני משפחה ובעלי ניסיון רב בעריכת הסכמי ממון. חשוב לזכור! להסכם ממון פרק ב' חשיבות כלכלית גבוהה שכן טעות קטנה בו עלולה לגרור אי הבנות וסכסוכים עתידיים העלולים להיגרר שנים רבות בבתי משפט. אתר צוואות עדים מאפשר לכם לערוך הסכם ממון נישואים שניים תקין משפטית ומותאם לכם אישית, באווירה נינוחה עם יחס אישי ומחיר הגון. 
יש לכם צורך בעריכת הסכם ממון נישואים שניים בהתאמה אישית ? זה הזמן ליצור קשר עם המומחים של אתר צוואות עדים וליהנות מחיי נישואין בראש שקט.    

אז איך מתחילים? פשוט! 

הכל מתחיל בשיחת טלפון אחת! ואנחנו לרשותכם. 
מה נדרש בתהליך:
  • כל אחד מהצדדים רושם את הרכוש שלו לפני מעמד עריכת הסכם הממון.
  • מתקשרים לאתר צוואות עדים בטלפון  073-374-2828
  • עורך דין מומחה שלנו עורך לכם את הסכם הממון בעריכה משפטית תקינה ומותאמת אישית עבורכם.
  • קובעים לכם פגישה במשרד הקרוב לביתכם ובאווירה נעימה ויחס אישי מדריכים ומסבירים לכם על מהות ההסכם וסעיפיו.
  • זהו! יש לכם הסכם ממון, ערוך משפטית בצורה רהוטה ומושלמת תתחדשו!


צוואות עדים לשירות עריכת הסכם ממון בפריסה ארצית
לפרטים והצעת מחיר
התקשרו:
073-374-2828


logo בניית אתרים