עריכת צוואות והסכמי ממון עד הבית - אתר צוואות עדים

אתר צוואות עדים - 
עריכת צוואות והסכמי ממון בפריסה ארצית
בהנהלת עורך דין נוטריון יגאל וידאל בשירות אישי, מקצועי ובמחיר הוגן!
במפגש נוח במשרד הקרוב לביתכם.
כמו כן מומחים בתיקי: תאונות דרכים, מקרקעין, נדל"ן, צו הגנה ופשיטת רגל

לייעוץ ופרטים התקשרו:
073-374-2828
עורך דין יגאל וידאל

הסכם ממון על חובות     הסכם ממון על חובות - בפריסה ארצית במשרד קרוב לביתךמחפשים עריכת הסכם ממון על חובות בשירות אישי ומחיר הוגן? קבלת הסכם ממון בפריסה ארצית במשרד הקרוב לביתך.
אתם מקבלים הסכם ממון נוטריוני מאושר משפטית.
כולל הדרכה והסבר על מהות ההסכם וסעיפיו.
מעוניינים בהסכם ממון?
התקשרו לפרטים והצעת מחיר מיידית לטלפון: 073-374-2828


הסכם ממון על חובות - הגנה אפקטיבית על בן או בת הזוג מפני נושים:


מהו הסכם ממון על חובות? מדוע חשוב לעשות הסכם ממון על חובות? מהי הדרך הקלה והנוחה ביותר לעריכת הסכם ממון על ידי עורכי דין מקצועיים?
חובות כספיים הם תחום לא נעים בו מוצאים את עצמם אנשים פרטיים, בני זוג או בעלי עסקים וחברות. מה עושים במקרה בו בן הזוג יש הלוואות בבנק בסכומים גבוהים או חובות לנושים? מה קורה כשהעסק של בן הזוג נקלע לקשיים כלכליים ויש כנגדו תיקי הוצאה לפועל או שעלולים להיפתח כאלו בעתיד? במקרים אלו מומלץ לערוך הסכם ממון על חובות המשמש הגנה אפקטיבית על בן או בת הזוג מפני נושים וזאת על מנת שאלו לא יגבו את חובותיהם באמצעות מימוש הזכויות והנכסים השייכים לבן הזוג של הצד החייב. אם אתם עומדים בפני חתונה או שאתם כבר נשואים או מנהלים חיים משותפים ובמידה ומתעוררים אצלכם חששות לגבי צבירת חובות על ידי בן הזוג, מומלץ לערוך הסכם ממון על חובות. אתר צוואות עדים מאפשר עריכת הסכם ממון על חובות, תקף משפטית בפריסה ארצית ובמחיר הגון. 

הסכם ממון על חובות:

הסכם ממון עולה ברוב המקרים כאשר מדובר על אנשים בעלי ממון ורכוש הנכנסים לזוגיות או לנישואין ומעוניינים בהסדרת חלוקת הרכוש שלהם ובהגנה על רכושם באמצעות הסכם ממון. גם זוגות צעירים להם אין כסף או רכוש בהווה הצופים אל העתיד בוחרים לערוך הסכם ממון על מנת להגן על ההון שייצבר על ידיהם בעתיד. אמנם מטרת ההסכם היא הגנה על הרכוש הקיים בהווה ועל זה העתידי אך גם בעלי חובות זקוקים להסכם ממון וזאת בכדי למנוע את שיתופו של בן או בת הזוג שלהם בחובותיהם. גם הצד שהחובות אינם שייכים לו יהיה מעוניין להגן על עצמו מפני חובות ונושים. ישנם מקרים בהם עורכים ביניהם זוגות הסכם ממון על מנת להתחמק מנושים כשהם מונעים בכך מנושה מלחייב את בן הזוג שאינו בעל החוב בפועל בפריעת החוב. ללא עריכת הסכם ממון על חובות, יהיו שני בני הזוג שותפים הן בזכויות והן בחובות שנצברו על ידי אחד מהם במהלך הנישואין והנושים עשויים לדרוש את פריעת החוב משני בני הזוג. 

מטרת עריכת הסכם ממון על חובות:

על מנת להתגונן בצורה אקטיבית מול חובות במסגרת יחסים פנימיים של בני הזוג או מול צד שלישי (נושים) חשוב להיערך מראש באופן חכם שכן פסיקות עבר הוכיחו כי במקרים מסוימים יכול נושה לטעון לשיתוף של בת זוגו של החייב בפירעון החובות שיצר שכן החובות נוצרו מפעילות כלכלית משותפת ממנה יהיה קשה לבת הזוג  להתנער. אותו הדין לגבי התחייבות כספית שנעשתה על ידי אחד הצדדים תוך שימוש בחשבון הבנק המשותף. במקרים אלו, יתקשה הצד השני להוכיח כי לא היה לו חלק בצבירת החוב. 
- תזמון ,הערכות ותכנון מוקדם, חשובים ואפילו קריטיים. חשוב לערוך הסכם ממון ולהסדיר את החובות במסגרתו. מומלץ לערוך הסכם ממון על חובות עוד לפני החתונה. 
- אם לצדדים יש עסק או חברה, רצוי שיהיו רשומים רק על שם אחד מבני הזוג. 
- כשמדובר על חשבונות בנק, עדיף שרק צד אחד שהוא בעל העסק יחתום מול הבנק על ערבויות והתחייבויות אישיות. 
- חשוב לכלול בהסכם הממון עם הפרדת רכוש מוחלטת וכך אם נושה יבצע הליכי גבייה ויטיל עיקולים על נכס, הצד השני שאינו חייב יוכל להתנגד להליכים בהצגת ההסכם. 

חשיבות עריכת הסכם ממון על חובות עם עורך דין מומחה בתחום :

חובות של אחד מבני הזוג עלולים להכניס את בן הזוג האחר למציאות חיים כלכלית עגומה ולכן, יש חשיבות רבה לעריכת הסכם ממון על חובות. חשוב לעשות את ההסכם מול עורכי דין המתמחים בדיני משפחה ולהם ניסיון בעריכת הסכמי ממון. חשוב כי עורך הדין ייפגש עם שני בני הזוג ויסביר להם אודות עריכת ההסכם ועל הסעיפים השונים בו וזאת, על מנת שיוכלו להסדיר את ענייני הרכוש באופן יסודי בלי להותיר מקום לספק ובלי שגיאות העלולות להביא לפסילת ההסכם. לאחר מכן, חשוב לקבל אישור משפטי על מנת לתת למסמך תוקף של פסק דין. 

כל היתרונות של עריכת הסכם ממון על חובות עם אתר צוואות עדים:

- קלות ביצוע- שיחת טלפון אחת ואתם מקבלים הסכם ממון מותאם אישית עבורכם על ידי עורך דין מומחה 
- מחיר הגון – באתר צוואות עדים מאמינים כי לכל אדם יש זכות לשירותים משפטיים במחיר נגיש ולכן אנחנו גובים פחות מהמחיר המומלץ של לשכת עורכי הדין. 
- חתימה באווירה נעימה – החתימה על ההסכם נעשית באווירה טובה תוך מתן הסבר מפורט ומענה על כל שאלה אודות ההסכם 
- פריסה ארצית – אתר צוואות עדים מנגישים לכם את שירות עריכת הסכם ממון בהתאמה אישית בפריסה ארצית. 
- מקצועיות חסרת פשרות – מאחורי אתר צוואות עדים עומדים עו"ד יגאל וידאל הוא מומחה בדיני משפחה ולו ניסיון של 17 שנים בעריכת הסכמי ממון וכן צוות עורכי דין מומחים בעריכת הסכמי ממון מותאמים אישית, כך שתקבלו הסכם ממון מקצועי העומד בכל התקנים המשפטיים למניעת סכסוכים עתידיים. 

זקוקים לעריכת הסכם ממון על חובות? זה הזמן ליצור קשר עם המומחים של אתר צוואות עדים ולקבל הסכם ממון מותאם אישית בפריסה ארצית ובמחיר הגון שיעניק לכם שקט נפשי. 


אז איך מתחילים? פשוט!

מה נדרש בתהליך:
  • כל אחד מהצדדים רושם את הרכוש שלו לפני מעמד עריכת הסכם הממון וההפרדה הרכושית אותה אתם מעוניינים לעשות.
  • מתקשרים לאתר צוואות עדים בטלפון 073-374-2828
  • עורך דין עורך לכם את הסכם הממון בעריכה משפטית תקינה ומותאמת אישית עבורכם.
  • קובעת לכם פגישה במשרד הקרוב לביתכם ובאווירה נעימה ויחס אישי מדריכה ומסבירה לכם על מהות ההסכם וסעיפיו.
  • זהו! יש לכם הסכם ממון, ערוך משפטית בצורה רהוטה ומושלמת תתחדשו!

צוואות עדים - לשירות עריכת הסכם ממון בפריסה ארצית במפגש קרוב לביתך   
לפרטים והצעת מחיר 
התקשרו:
 073-374-2828


טואול - אתרים באינטרנט