עריכת צוואות והסכמי ממון עד הבית - אתר צוואות עדים

אתר צוואות עדים - 
עריכת צוואות, הסכמי ממון בשירות אונליין
או עד הבית במחירים משתלמיםלייעוץ ופרטים התקשרו:
073-374-2828

הסכם ממון לעסק    עריכת הסכם הממון על עסק - בפריסה ארצית במשרד קרוב לביתךמחפשים עריכת הסכם ממון על עסק בשירות אישי ומחיר הוגן? קבלת הסכם ממון בפריסה ארצית במשרד הקרוב לביתך.
אתם מקבלים הסכם ממון נוטריוני מאושר משפטית.
כולל הדרכה והסבר על מהות ההסכם וסעיפיו.
מעוניינים בהסכם ממון על עסק?
התקשרו לפרטים והצעת מחיר לטלפון: 073-374-2828


הסכם ממון על עסק – המדריך המלא איך עושים את זה נכון:

מהו הסכם ממון על עסק? מה חשוב לכלול בהסכם ממון על עסק? היכן ניתן לערוך הסכם ממון על עסק בהתאמה אישית, בפריסה ארצית ובמחיר הגון?
שכיחות הגירושים בישראל ובעקבותיהם נישואים פרק ב' מביאים יותר ויותר אנשים לערוך הסכם ממון. זוגות רבים מגיעים אל הקשר הזוגי החדש (פרק ב') לאחר שכבר צברו רכוש וממון. לעיתים, אף יש בבעלותם עסק או חברה משגשגים. במקרה זה, מומלץ לערוך הסכם ממון על עסק. הסכם כזה ימנע מחלוקות וסכסוכים עתידיים רבים בבתי משפט. אתר צוואות עדים מציע הסכם ממון על עסק בדרך הקלה, הנוחה, בפריסה ארצית ובמחיר הגון. 

הסכם ממון על עסק:

חוק יחסי ממון בין בני זוג 1973 קובע הסדר על פיו, ללא הסכם ממון, כל הרכוש שאותו צבר כל אחד מבני הזוג לפני הנישואים, יישאר בבעלותו גם לאחר הנישואים. חוק זה חל גם על עסק או חברה אך חוק יחסי ממון קובע מתווה כללי בלבד ואינו מספק מענה משפטי המונע חילוקי דעות עתידיים במקרה של גירושים. אמנם חוק יחסי ממון קובע כי הרכוש שהיה לפני הנישואין שייך לצד שהביא אותו אך כל מה שנצבר במהלך הנישואים, שייך לשני הצדדים בצורה שווה. יוצא מכך, כי כשהעסק פורח ומשגשג (ואפילו עוד מכפי שהיה בעתיד) לאחר הנישואים , שוויו הכספי והמוניטין העתידיים שלו יהיו שייכים לשני הצדדים. במצב של פרידה וגירושים, יהיה קשה ואף בלתי אפשרי להעריך את שוויו המקורי של העסק המגיע לצד שהוא בעליו המקורי ומה שוויו העודף השייך לשני בני הזוג. בעיה זו עלולה לגרור את שני בני הזוג למאבק גירושין ממושך ויקר במיוחד. בנוסף, ישנם מצבים בהם  בבעלות כל אחד מבני הזוג עסק. הפרדת רכוש בין שני העסקים יכולה להיעשות אך ורק באמצעות הסכם ממון על עסק.

 

סעיפים אותם חשוב לקבוע במסגרת הסכם ממון על עסק:

במסגרת הסכם ממון על עסק הכולל הפרדת רכוש, ניתן לקבוע צעדים משפטיים ברורים המותאמים לכל סיטואציה ובדרך זו להבטיח כי הזכויות הקיימות של מי מבני הזוג בעסק שלו מלפני הנישואים לא יפגע. בין הסעיפים אותם רצוי לכלול במסגרת הסכם ממון על עסק:
- ביצוע הפרדת רכוש מלאה לגבי העסק 
- קביעת מנגנון פיננסי לצורך חלוקת העסק במקרה של גירושים
- קביעת מומחה המוסכם על שני הצדדים אשר יעריך את שווי העסק במקרה של גירושים
- קביעת שוויו העכשווי של העסק (כולל מוניטין) 
- קביעת סעיף על פיו במקרה של גירושים העסק יישאר תמיד בידי הצד המקורי בעוד הצד השני יקבל שווי כספי מסוים ללא זכויות או מניות בעסק. 
- קביעה מראש של מנגנון הפיצוי בגין זכויותיו של הצד השני בעסק 
- קביעת סעיף בו במקרה של גירושים הצד השני לא יעבוד בעסק אלא יקבל תמורה כלשהיא על מנת שהבעלים המקורי של העסק יוכל להמשיך ולנהל אותו כבעבר ללא הפרעות.
- ביצוע הפרדה רכושית לגבי זכויות סוציאליות מהעסק (פנסיה, קרן השתלמות, ביטוח מנהלים ועוד. ) 
- קביעת מנגנון כספי שישולם בתשלומים לצד השני בכדי למנוע קריסה של העסק. 

עריכת הסכם ממון על עסק בפריסה ארצית בהתאמה אישית:

אתר צוואות עדים מאפשר לכל אחד לערוך הסכם ממון על עסק בהתאמה אישית בפריסה ארצית.  להסכם ממון על עסק חשיבות כלכלית גבוהה ולכן, מומלץ לערוך אותו באמצעות עו"ד מומחה בעריכת הסכמי ממון אשר ידאג לערוך אותו באופן תקין משפטית על פי הצרכים הספציפיים של בני הזוג ללא טעויות העלולות לגרור לסכסוכים עתידיים. הצורך בשירות אישי של עריכת הסכמי ממון נולד מההבנה כי הדרך לחתימת הסכם ממון על עסק צריכה להיעשות באווירה נעימה ונינוחה תוך קבלת הסבר מפורט אודות הנכתב בהסכם. מאחורי אתר צוואות עדים עומד עו"ד יגאל וידאל בעל ניסיון של 17 שנים בעריכת הסכמי ממון מותאמים אישית וצוות עו"ד מקצועיים ובעלי ניסיון רב המתמחים בעריכת הסכמי ממון. כל זאת במחירים נגישים והוגנים (מתחת לתשלום המומלץ על ידי לשכת עורכי הדין) עם שירות אישי ויחס חם. 
זקוקים לעריכת הסכם ממון על עסק? זה הזמן ליצור קשר עם המומחים של אתר צוואות עדים ולצאת לדרך חדשה בראש שקט. 


אז איך מתחילים? פשוט! 

הכל מתחיל בשיחת טלפון אחת! ואנחנו לרשותכם. 
מה נדרש בתהליך:
  • כל אחד מהצדדים רושם את הרכוש שלו לפני מעמד עריכת הסכם הממון.
  • מתקשרים לאתר צוואות עדים בטלפון  073-374-2828
  • עורך דין מומחה שלנו עורך לכם את הסכם הממון בעריכה משפטית תקינה ומותאמת אישית עבורכם.
  • קובעים לכם פגישה במשרד הקרוב לביתכם ובאווירה נעימה ויחס אישי מדריכים ומסבירים לכם על מהות ההסכם וסעיפיו.
  • זהו! יש לכם הסכם ממון, ערוך משפטית בצורה רהוטה ומושלמת תתחדשו!


צוואות עדים לשירות עריכת הסכם ממון לעסק בפריסה ארצית
לפרטים והצעת מחיר
התקשרו:
073-374-2828


logo בניית אתרים