עריכת צוואות והסכמי ממון עד הבית - אתר צוואות עדים

אתר צוואות עדים - 
עריכת צוואות, הסכמי ממון בשירות אונליין
או עד הבית במחירים משתלמיםלייעוץ ופרטים התקשרו:
073-374-2828

חוות דעת רפואית אורטופדית לבית משפט ולביטוח הלאומי
  חוות דעת רפואית, משפטית, אורתופדית לביטוח לאומי, בית משפט וחברות הביטוח 
מרפאות ב: תל אביב, אשקלון, כפר סבא 

מהי חוות דעת רפואית, משפטית, אורתופדית? לשם מה נחוצה חוות דעת זו? למי מוגשת חוות דעת רפואית, משפטית, אורתופדית? מדוע חשוב כי כותב חוות הדעת יהיה בכיר ומומחה בתחומו? ומה המחיר של חוות דעת רפואית אורטופדית?


כאשר מדובר על חוות דעת רפואית לביטוח לאומי, משרד הביטחון, בית משפט חשוב מאוד שלרופא הבודק יהיה ניסיון עשיר, דוקטור ויקטור עורך חוות דעת רפואיות שנים רבות הוא מוכר על ידי כל המוסדות, האירגונים והביטוחים, חוות הדעת שלו נחשבות למוערכות ביותר ונחשבות לטאבו בתחומו מה שמאפשר למטופלים למקסם את הפיצוי הכספי אותו הם אמורים לקבל, העלות של חוות דעת לביטוח לאומי והערכת נכות היא רק 1500 ש"ח. חוות דעת רפואית, משפטית, אורתופדית הנה חוות דעת מקצועית, המוגשת לחברות הביטוח,  לביטוח הלאומי או לבית המשפט וזאת, לצורך קבלת פיצויים או אחוזי נכות לאחר פגיעה הקשורה במערכת השלד והשריר הדורשת אבחון על ידי מומחה מוביל בתחום. לחוות דעת זו השפעה רבה על פסיקתם הסופית של עורכי הדין של חברות הביטוח, שופטי בית המשפט או של היושבים בוועדות רפואיות של הביטוח הלאומי. חוות הדעת מאפשרת לתובע להציג את מצבו וטענותיו בצורה הטובה והמנומקת ביותר. ככל שכותב חוות הדעת בכיר יותר, כך גדלים הסיכויים כי הגורמים השונים הדנים בתביעה, ייחסו אליה הערכה גדולה יותר ויתנו לה משקל גדול יותר בהחלטתם הסופית או במילים אחרות, חוות דעת זו יכולה להיות ההבדל בין הפסד לניצחון בתביעה. ד"ר ויקטור, הוא בעל ניסיון של 10 שנים בתחום ולו ניסיון רב בכתיבת חוות דעת מקצועיות עבור ביטוח לאומי, חברות הביטוח ותובעים בתיקי נזיקין. חוות דעתו סייעה לאלפי תובעים לקבל את מלוא הפיצויים והזכויות המגיעים להם. 

מחיר חוות דעת רפואית אורטופדית לביטוח לאומי, משרד הביטחון, תאונות דרכים והערכת נכות:

חוות דעת רפואית שנערכת על ידי דוקטור ויקטור מבוצעת בצורה קפדנית, כל שלב בבדיקה מלווה בהסבר מדויק על מהות הפגיעה והמגבלות הרפואיות המתלוות אתה, דוקטור ויקטור מכיר את הארגונים, המוסדות והביטוחים השונים ויודע בדיוק מרבי אך לערוך את חוות הדעת באופן שהיה ברור, וימקסם את הפיצוי הכספי עבור הנזק הבריאותי שיש למטופל, עלות חוות דעת רפואית אורתופדית ל: ביטוח לאומי, משרד הביטחון, תאונות דרכים, הערכת נכות הינה 1500 ש"ח בלבד.   

מחיר חוות דעת רפואית אורטופדית לבית משפט:

עריכת חוות דעת רפואית אורתופדית לבית משפט היא הרבה יותר מורכבת מחוות דעת רפואית לביטוח לאומי, מאחר שבחוות דעת רפואית משפטית חייבים להוכיח נסיבתיות, כלומר שהאירוע שהמטופל עבר הוא זה שגרם לנכות, ישנה כאן חובת ההוכחה, הרופא חייב להתייחס לתיק המשפטי ולסעיפיו על מנת להראות נזק רפואי מוכח בעקבות האירוע / התאונה שהמטופל עבר. עלות חוות דעת אצל דוקטור ויקטור מתייחסת לשני חלקים: בחלק הראשון בדיקת הערכת נכות (התהליך זהה לחוות דעת רפואית לביטוח לאומי) העלות היא 1500 ש"ח, בחלק השני במידה שהערכה רפואית מראה שיש נזק רפואי משמעותי לנבדק והמטופל יכול לזכות בסכום כסף נכבד בתביעה המשפטית, אז למעשה מוכיחים את הקשר הנסיבתי בין האירוע שעבר המטופל למצבו הרפואי, למעשה דבר זה זהה להגשת עדות של הרופא העלות של השלב השני הינו 3500 ש"ח, סה"כ העלות לחוות דעת רפואית אורתופדית לבית משפט הינה 5000 ש"ח, היתרון המרכזי של דוקטור ויקטור הינה שאם הוא רואה שאין כדאיות כלכלית לתביעה התשלום היה רק עבור הערכת נכות במחיר של 1500 ש"ח בלבד.

מהי חוות דעת רפואית, משפטית, אורתופדית?

החוק בישראל קובע כי כל תביעה העוסקת בנזקי גוף חייבת לכלול חוות דעת רפואית, משפטית. כאשר מדובר על פגיעה אורתופדית הקשורה למערכת השלד והשרירים חשוב לצרף לתביעה חוות דעת רפואית, משפטית, אורתופדית הנכתבת על ידי אורתופד מומחה ומנוסה. חוות דעת מקצועית זו, היא מסמך רפואי בעל תוקף כמתן עדות בשבועה בבית המשפט. רק מומחה בעל ניסיון בתחום, יכתוב חוות דעת מדויקת, ממוקדת ומנומקת הפורסת את טענותיו של התובע ובכך מגבירה את סיכוייו לזכות בתביעה מול חברת הביטוח, הביטוח הלאומי, משרד הביטחון ועוד. זכיה בתביעה תשיב לנתבע את איכות החיים שלו ותסייע לו בזמן השיקום אותו הוא נדרש לעבור בשל פציעתו.  

לשם מה נחוצה חוות דעת רפואית, משפטית, אורתופדית?

כאשר אדם נפגע כתוצאה מתאונת דרכים שעבר או בזמן עבודתו במקום עבודה מסוים וסובל מפגיעה אורתופדית המונעת ממנו להמשיך ולקיים את שגרת חייו שכן הוא נדרש לזמן שיקום המונע ממנו להתפרנס כראוי, הוא זכאי לתבוע את חברת ביטוח הרכב, או את מקום העבודה שלו דרך הביטוח הלאומי. לשם כך, דרושה לנפגע חוות דעת רפואית, משפטית, אורתופדית, המפרטת את סוג הפגיעה, חומרתה ואת הקשר שבין הפגיעה לתאונת הדרכים או למקום העבודה. (לדוגמא: פגיעת גב חמורה שנגרמה בשל הצורך לשאת משאות כבדים במסגרת מקום העבודה). במקרה של פגיעה בשל תאונת דרכים, יכולה חברת הביטוח להציע לתובע פיצוי. פניה לרופא מומחה מטעמו של התובע, תבהיר לו באם הצעת הפשרה שקיבל מחברת הביטוח כדאית עבורו. 

מה כוללת חוות דעת רפואית, משפטית, אורתופדית:

חוות דעת מקצועית המוגשת מטעם אורתופד מומחה כוללת:
  •  בדיקה מקיפה של המתלונן ואבחון רפואי של מצבו 
  •   סקירה של נסיבות המקרה – כיצד נפגע הנתבע (תאונת דרכים, פגיעה במסגרת עבודה, שירות צבאי ועוד)
  •   מצבו הרפואי של התובע בטרם האירוע שגרם לו לפגיעה בגינה הוא תובע 
  •  בחינת הקשר הנסיבתי שבין הנזק לאירוע בו נפגע 

  חוות דעת רפואית, משפטית, אורתופדית עבור תביעות:

  סטטיסטית, חוות דעת רפואית, משפטית, אורתופדית, מוגשת ברוב המקרים לצורך תביעת נזיקין. לפי החוק, אדם המעוניין להגיש תביעה בעקבות נזק הנגרם לו בשל פציעה במערכת השלד או השרירים (פגיעה אורתופדית) לחברת הביטוח, למקום העבודה, המוסד לביטוח לאומי ועוד, חייב להגיש חוות דעת של מומחה בתחום אשר מוכיחה את טענותיו וכן תוכיח כי הפגיעה ממנה הוא סובל מקנה לו פיצויים על פי החוק. ללא הגשת חוות דעת מקצועית ומפורטת של מומחה בתחום, לא ייפסקו לנתבע פיצויים. מסמך זה הוא הכרחי וחלק בלתי נפרד מהתביעה. 

  חוות דעת רפואית, משפטית, אורתופדית עבור ביטוח לאומי:

  חוק הביטוח הלאומי, מאפשר לכל אדם לקבל זכויות ומענקים שונים וזאת בעקבות בעיה רפואית ממנה הוא סובל (מחלה או פציעה כלשהיא) לרבות בעיה אורתופדית. נכות, היא מצב הנגרם לאדם המגבילה אותו ומונעת ממנו לקיים את אורח חייו התקין. כמו כן, נמנעת ממנו לרוב היכולת להתפרנס. לשם כך, מאפשר לו הביטוח הלאומי לקבל סכום פיצויים הנקבע לו בהתאם לאחוזי הנכות שלו. בחוות הדעת הרפואית, משפטית, אורתופדית, קובע האורתופד המומחה מטעם התובע, את מצבו ואת יכולתו התפקודית, המוגבלות שלו והעזרה לה הוא זקוק. בחוות הדעת, מפורטות הסיבות לבקשתו והיא מוגשת לחברי הוועדה הרפואית של הביטוח הלאומי לצורך קבלת התמונה המלאה בדרך להחלטה הסופית ולקביעת אחוזי הנכות.

  חוות דעת רפואית, משפטית, אורתופדית עבור חברות הביטוח:

  רוב הפגיעות כתוצאה מתאונות דרכים (בדרגות חומרה שונות), הן פגיעות אורתופדיות. במקרים רבים, מתגלעות מחלוקות באשר לגובה הפיצויים בגין נזקי גוף המגיעות עד לבית המשפט. המחלוקות מתרכזות לרוב סביב תביעת נפגעי תאונות הדרכים את חברות הביטוח השונות. כאן, על התובע להוכיח כי הנזק הגופני שנגרם לו הוא תוצאה ישירה של תאונת הדרכים. כאשר המחלוקת באשר לנזק קשורה לפגיעה במערכת השרירים והשלד, נדרשת חוות דעת של אורתופד מומחה אשר יאפיין את הנזקים והסיבות שבגללן הם נגרמו.  כתיבת חוות דעת רפואית, משפטית, אורתופדית על ידי ד"ר ויקטור:

  חוות מקצועית, משפיעה רבות על תוצאות התביעה וכל על איכות חייו של התובע לאחר הפגיעה. חוות דעת הנכתבת על ידי מומחה ומוגשת לבית המשפט או לוועדה רפואית של הביטוח הלאומי, מאפשרת לתובע לפרוס את מצבו הרפואי ואת טענותיו באופן המקצועי והאמין ביותר. ככל שכותב חוות הדעת עבור התובע יהיה בכיר ומומחה בתחומו , כך יגדל הסיכוי כי תביעתו תתקבל. ד"ר ויקטור הנו אורתופד ומנתח בכיר בתחומו ולו ניסיון של יותר מ-10 שנים בכתיבת חוות דעת רפואיות. חווית פגיעה אורתופדית ואתם זקוקים לחוות דעת רפואית, משפטית, אורתופדית לצורך תביעת פיצויים או אחוזי נכות? זה הזמן לפנות לעו"ד יגאל וידאל בעל ניסיון מוכח בהשגת פיצויים עבור אלפי נפגעי תאונות דרכים, תאונות עבודה ועוד. 
  לכתיבת חוות דעת רפואית אורטופדית  
  לפרטים והצעת מחיר מיידית
  התקשרו:
  073-374-2828


  logo בניית אתרים