עריכת צוואות והסכמי ממון עד הבית - אתר צוואות עדים

אתר צוואות עדים - 
עריכת צוואות, הסכמי ממון בשירות אונליין
או עד הבית במחירים משתלמיםלייעוץ ופרטים התקשרו:
073-374-2828

יועץ משכנתאות באשדוד ובאשקלון


 יועץ משכנתאות באשדוד ואשקלון - ניסן קחלון הדרך שלכם לחיסכון
 
ניסן קחלון יועץ משכנתאות בכיר באזור אשדוד ואשקלון עם ניסיון של 20 שנה
המקושר לבנקים הגדולים, הינה הדרך הבטוחה והמשתלמת ביותר למשכנתא שלכם
והכל מתחיל בייעוץ חינם אצלכם!היתרונות הבולטים של יועץ המשכנתאות ניסן קחלון:


פגישת ייעוץ משכנתא באשדוד ואשקלון

ייעוץ ראשוני חינם אצלכם -  בפגישה האישית הראשונית בחינם שתהיה אצלכם, יועץ המשכנתאות ניסן קחלון יעבור איתכם על תכנון תקציב, מסלולים מומלצים, תמהיל המשכנתא ויעדי ריביות מומלצות שניתן להשיג, על מנת להגיע לחסכון משמעותי בתשלומים החודשיים במשכנתא ולייצר משכנתא נוחה ולא חונקת.
לייעוץ ראשוני חינם אצלכם
התקשרו לניסן קחלון בטלפון: 050-4421221

ריביות משכנתא בבנקים באשדוד ואשקלון

רביות משתלמות -  ניסיון של 20 שנה בתחום ייעוץ המשכנתאות וקשרים ענפים בתחום הבנקאות מאפשרים לניסן קחלון להשיג לכם את הריביות המשתלמות ביותר עם חסכון משמעותי בתשלומי המשכנתא החודשיים, ע"י מכרז ריביות מקיף בין כל הבנקים ושימוש בקשריו האישיים בענף הבנקאות.


מחיר יועץ משכנתא באשדוד ואשקלון
מחיר ייעוץ משכנתאות  -  כאשר אתם בוחרים לקחת יועץ משכנתאות אתם לוקחים מומחה שמשרת את האינטרסים שלכם ולא של הבנק!
ניסן קחלון עורך מכרז קשוח בין הבנקים על מנת להשיג לכם את הריביות האטרקטיביות ביותר במסלול שמתאים במיוחד לכם, ולוקח רק 4500ש"ח (פלוס מע"מ) על שירות ליווי צמוד עד למעמד החתימה. על מנת שהעסקה הזאת תהיה משתלמת עבורכם, ומאמין במוטו לא חסכתם לא שילמתם!שלבי ייעוץ המשכנתא והתכנון ע"י יועץ המשכנתאות ניסן קחלון באשדוד ואשקלון:

 • בדיקת כדאיות העסקה ותכנון תקציב–   ניסן קחלון בראש ובראשונה ישב איתכם וישווה את עלות הדירה, ההון העצמי שלכם, וההכנסות החודשיות שלכם, וכספים שעומדים להשתחרר (כגון קרנות השתלמות במידה ויש) ויפרוס עבורכם את כל האופציות והמסלולים שמתאימים ומשתלמים במיוחד בשבילכם.
 •  בניית תמהיל משכנתא והחזר חודשי-   ניסן קחלון יבדוק את הסכום המשכנתא החודשי האידאלי שמומלץ לכם לשלם, בהשוואה למצב הפיננסי שלכם, למסלולי הרבית המשתלמים, לפריסת שנים נכונה של המשכנתא, ולהשוואת הרביות המשתלמות בבנקים.
 • השוואה ומשא ומתן נוקשה מול הבנקים –   ניסן קחלון ימנף את קשריו עם הבנקים, וינהל משא ומתן נוקשה עם מספר בנקים במקביל על מנת להבטיח לכם את הרביות הטובות ביותר לחסכון משמעותי בהחזר המשכנתא החודשי המתאים בדיוק לתקציב שלכם.
 • ליווי בכל תהליך המשכנתא –   תהליך קבלת משכנתא לרוב לוקחת בין חודש לחודשיים, ניסן קחלון ילווה אתכם לאורך כל התהליך עם ייעוץ וליווי צמוד
  עד למעמד החתימה וקבלת המשכנתא האידיאלית עבורכם. 


לקיחת משכנתא, היא אחת מההחלטות הכלכליות החשובות ביותר שיעשו רוב האנשים בימי חייהם. הלוואה בסדר גודל כזה לטווח ארוך, תשפיע על תחומי החיים השונים. כאשר מדובר על זוגות צעירים המתכננים משפחה עם הוצאות רבות הכרוכות בכך, חשוב להכין תמהיל משכנתא המותאם לצרכים ולתכניות העתידיות כך שתשלום המשכנתא, לא יהווה מעמסה כבדה מידי ויאפשר חיים ברווחה כלכלית. ניסן קחלון הוא יועץ משכנתאות עם ניסיון של עשרים שנה. מאחוריו אלפי לקוחות מרוצים אשר הצליחו לחסוך עשרות עד מאות אלפי שקלים בדרך לבית החדש שלהם עם משכנתא בתנאים משתלמים במיוחד. הניסיון והידע של ניסן קחלון, מאפשרים לו להבין את התמונה הכוללת של כל לקוח ולקוח על פי צרכיו והאפשרויות הכלכליות שלו ולהרכיב עבורו את המסלול הנכון ביותר אשר יאפשר לו לחיות ברווחה לצד תשלומי המשכנתא החודשיים. 


מהי משכנתא ?

משכנתא היא הלוואה המאפשרת לכם לרכוש דירה או נכס למרות שאין ברשותכם את כל סכום עלותם וזאת, תמורת שיעבוד הנכס הנרכש לבנק עד להחזר מלא של ההלוואה. הלוואה גדולה הנעה בין מאות אלפי שקלים למיליונים כאשר הלווים אמורים להחזיר לאורך תקופה זו את הקרן (סכום המשכנתא המקורי) ואת הריבית הנצברת לאורך התקופה ויכולה להגיע לסכום ניכר העשוי לעיתים להתקרב לסכום ההלוואה המקורי. במטרה להקטין את סכום הריבית, מומלץ לשכור את שירותיו של יועץ משכנתאות אשר לו ידע וניסיון רבים וכן יכולת מיקוח אל מול הבנקים. יועץ משכנתאות מנוסה ובעל ידע, יוכל לעזור לכם בבניית תמהיל משכנתא אופטימלי הלוקח בחשבון את כל השינויים העתידיים העשויים להתרחש בתקופת חייכם (לרבות הרחבת המשפחה והגדלת ההוצאות אצל זוגות צעירים). על מנת להשיג משכנתא טובה בריבית הנמוכה ביותר, מומלץ לרכוש את שירותיו של יועץ משכנתאות. 

ייעוץ משכנתא ראשוני חינם בפגישה אישית עד אליכם באשדוד ואשקלון:

משכנתא היא הלוואה גדולה לטווח ארוך וככזאת, היא עשויה להשפיע על כל תחומי החיים השונים. מחקר, בדיקה והתייעצות עם יועץ משכנתאות מנוסה, תחסוך לכם עשרות ואפילו מאות אלפי שקלים. יועץ משכנתאות באשקלון ואשדוד ניסן קחלון, יגיע עד אליכם, ישמע מכם על הנכס אותו אתם מעוניינים לרכוש, האפשרויות הכלכליות העומדות בפניכם, ההון העצמי שיש ברשותכם, תקופת המשכנתא בה אתם מעוניינים וכמובן ההחזר החודשי בו אתם יכולים לעמוד. ניסן קחלון מתנהל מול כל הבנקים הגדולים, עובדה המאפשרת לו לספק לכם מידע רלוונטי ולסייע לכם בבחירת הבנק המציע את התנאים והריביות הטובים ביותר. ניסן יבנה עבורכם את תמהיל המשכנתא הנכון ביותר עבורכם וילווה אתכם לאורך כל התהליך. 

יועץ משכנתאות באשדוד ובאשקלון


שכירת יועץ משכנתאות - ליווי אישי לאורך כל הדרך עם ניסן קחלון:

יותר ויותר אנשים העומדים בפני לקיחת משכנתא, שוכרים את שירותיו של יועץ משכנתאות באשדוד ואשקלון מקצועי ומנוסה. כיוון שרוב האנשים אינם בקיאים בנושאים פיננסיים וצריכים לקבל החלטה מורכבת כגון בחירת תמהיל משכנתא הכולל מסלול תשלום נכון , מציעים הבנקים שירותי ייעוץ משכנתא חינם אך עם זאת, חשוב לזכור כי יועצי הבנק משרתים את האינטרסים של הבנק בו הם עובדים. שכירת יועץ משכנתא פרטי, תבטיח שמירה על האינטרסים שלכם. יועץ משכנתא יחסוך עבורכם זמן רב במילוי טפסים רבים, שעות של פגישות מול המערכת הבנקאית, יבצע עבורכם משא ומתן מול הבנקים (יועץ משכנתא מקצועי מצוי בקשר עם כל הבנקים), עובדה שתחסוך לכם בעלות המשכנתא בצורה משמעותית. יועץ המשכנתאות יבצע עבורכם תכנון פיננסי מקצועי בו יילקחו בחשבון כל הגורמים העשויים להשפיע בצורה ישירה או עקיפה על תשלום המשכנתא שלכם כגון: מדד, המגמות בשוק הנדל"ן, יכולת ההחזר החודשי לאורך זמן, נקודות שניתן לשנות בתמהיל ועוד. בנוסף, יעניק יועץ המשכנתא הפרטי שלכם ייעוץ מתמשך אשר יאפשר לכם ליצור חיסכון משמעותי כגון מיחזור משכנתא או משכנתא הפוכה. 

משכנתא הפוכה לגיל הזהב:


משכנתא הפוכה הינה הלוואה המיועדת לגילאי 60 ומעלה אשר בבעלותם דירה או נכס ששוויו מיליון שקל ומעלה המעוניינים בהלוואה למטרות שונות : שיפוץ נכס, סיוע לילדים, הוצאות רפואיות, נופש ופנאי ועוד. משכנתא הפוכה מעניקה ללווים שקט פיננסי ונזילות ללא צורך בהחזרים חודשיים. זהו פתרון מושלם עבור פנסיונרים המאפשר להם להמשיך לגור בבית אשר יישאר בבעלותם בזמן שהם נהנים מכסף זמין המשדרג את רמת החיים ללא הוצאות נוספות. יועץ המשכנתא ניסן קחלון, מתמחה במשכנתא הפוכה עבור פנסיונרים. הניסיון והידע של ניסן, מאפשרים לו להשיג עבורכם משכנתא הפוכה עם ריבית אטרקטיבית וללוות אתכם לאורך כל התהליך עד לקבלת הכסף מהבנק. 

מכרז הריביות המקיף עם הבנקים הגדולים ביותר :


אחד מהטכניקות המוכחות להשגת ריביות מינימליות שניסן קחלון משתמש היא שימוש בקשריו האישיים והפעלת לחץ נוקשה על כל הבנקים הגדולים על מנת לקבל
את הריביות הטובת ביותר בשוק עבור הלקוח שלו במסלול שאידיאלי עבורו. 
 


יועץ משכנתא במחיר אטרקטיבי במיוחד באשדוד ואשקלון:
 

יותר ויותר אנשים העומדים בפני לקיחת משכנתא, עושים זאת בליווי של יועץ משכנתאות מקצועי ומנוסה המאפשר להם להוציא יותר מהמשכנתא שלהם. יועץ המשכנתאות ניסן קחלון יתפור עבורכם את החליפה המתאימה לכם ביותר וזאת בהתבסס על עשרים שנות ניסיון, ידע רב ואלפי אנשים מרוצים אשר הצליחו להשיג משכנתא משתלמת במיוחד, תוך מתן שירות עם יחס אישי וליווי צמוד וכל זאת במחיר משתלם: רק 4,500 ₪ פלוס מע"מ. חולמים על קניית נכס? זקוקים לשירותי ייעוץ משכנתא באשדוד ואשקלון? זה הזמן לקבוע פגישה ראשונית ללא עלות עם יועץ המשכנתאות ניסן קחלון ולהגשים חלום של בית. 

ניסן קחלון – ייעוץ משכנתא למסלול שיתאים במיוחד עבורכם:

משרדיו של יועץ המשכנתאות ניסן קחלון נמצאים באשדוד ברחוב הציונות 21 ובאשקלון ברחוב נווה שלום כל פגישה של יועץ המשכנתא ניסן קחלון, מתחילה בהיכרות ופגישת תכנון פיננסי. בדיקת הנכס המדובר וכן האפשרות לקחת עליו משכנתא. בנוסף נבדקת ההתנהלות הכלכלית, מהם ההכנסות שלכם, הלווים, מהם החסכונות שלכם ואילו תנאי החזר עומדים בפניכם . בשלב זה, בוחן ניסן קחלון את הדרך לקבל מסלולי משכנתא אטרקטיביים עבורכם הכוללים ריביות טובות ומתאימות. ניסן יסביר לכם מהם המסלולים השונים אותם מציעים הבנקים, ההבדלים בין מסלול למסלול ואיזה מסלול הוא המשתלם ביותר והנכון לכם כאשר המטרה הניצבת בפני ניסן קחלון היא להשיג עבורכם את המשכנתא הטובה והנמוכה ביותר הניתנת להשגה והחוסכת לכם בין עשרות למאות אלפי שקלים. לאחר שסוכם המסלול הנכון עבורכם ונבנה תמהיל משכנתא אופטימלי עבורכם, פונה יועץ המשכנתאות ניסן קחלון אל הבנקים השונים ומגיש להם את המסמכים על מנת לקבל אישור עקרוני. לאחר מכרז ריביות אותו ינהל עבורכם מול הבנקים השונים, תבחרו את הבנק עם ההצעה הטובה ביותר. אז, יגיע ניסן קחלון עמכם אל הבנק הנבחר על מנת לחתום על מסמכי המשכנתא. בנוסף,  ידאג ניסן להעביר עבורכם את המסכמים  הרלוונטיים לעורך הדין ויחזיר אותם אל הבנק לאחר כל האישורים הנדרשים.

כל היתרונות של ייעוץ משכנתא עם ניסן קחלון באשדוד ואשקלון:

 •   חיסכון בזמן – הליך לקיחת משכנתא מלווה בבירוקרטיה רבה. ניסן קחלון ידאג עבורכם למילוי הטפסים השונים, ייפגש עם המערכת הבנקאית, יבצע משא ומתן מול הגורמים הרלוונטיים בבנקים ובכך יחסוך עבורכם זמן רב וריצות רבות. 
 •  חיסכון משמעותי בעלות המשכנתא- הניסיון והידע הרבים של ניסן קחלון לצד היכרותו עם כלל הגורמים בבנקים הגדולים בארץ, מאפשרים לו לתפור עבורכם חליפת משכנתא המותאמת לצרכים שלכם, היכולות שלכם וגם לתכניות העתידיות שלכם. 
 • תכנון פיננסי מקצועי – על תהליך לקיחת המשכנתא לקחת בחשבון את כל הגורמים לרבות, יכולת ההחזר העכשווית והעתידית שלכם, המגמות בשוק הנדל"ן, המדד ועוד.  ניסיון וידע רבים אותם צבר ניסן קחלון במהלך עשרים השנים האחרונות, ואלפי לקוחות מרוצים, מאפשרים לו להתאים לכם תמהיל משכנתא הכולל את כל הגורמים ומאפשר לכם להתנהל כלכלית בצורה נכונה לאורך שנים. 
 • ליווי לאורך זמן – הניסיון והידע הרבים של ניסן קחלון מאפשרים לו לזהות עבורכם הזדמנויות המאפשרות חיסכון כספי משמעותי כגון מחזור משכנתא או לקיחת משכנתא הפוכה. 
 •  מחויבות-  יועץ המשכנתא ניסן קחלון מחוייב לכם לכל אורך התהליך, הוא מפוקס במשכנתא שלכם ומקושר עם מספר בנקים במקביל על מנת לתת לכם את המשכנתא המשתלמת ביותר. 
 • זמינות –  בניגוד ליועץ בבנק שמתוקצב בזמן ודואג לאינטרסים של הבנק, ניסן קחלון מקדיש את כל הזמן ללקוח ובודק מספר אופציות במקביל על מנת לתת ללקוח
  את מסלול המשכנתא המתאים במיוחד בשבילו לפי התקציב שלו ולפי הכדאיות הכלכלית עבורו.
 • ריביות –  האינטרס של הבנק למכור לכם את המשכנתא ביוקר על מנת למנף את הרווחים שלו, בהשוואה לניסן קחלון שדואג אך ורק לאינטרסים שלכם,
  מנצל את קשריו עם הבנקים ומנהל משא ומתן קשוח על מנת לתת לכם את הרביות האטרקטיביות ביותר במסלול שמותאם אישית עבורכם.
 • מחיר אטרקטיבי – עלות שירות ייעוץ משכנתא באשדוד ובאשקלון של יועץ המשכנתאות ניסן קחלון הנה חסרת תקדים:רק 4,500 שקלים פלוס מע"מ לליווי מקצועי לאורך כל הליך לקיחת המשכנתא הכולל ייעוץ ראשוני אצלכם חינם ללא עלות. 

אז אם גם אתם לפני תהליך לקיחת משכנתא לדירתכם החדשה ומחפשים יועץ משכנתאות מקצועי ומנוסה באזור אשדוד ואשקלון שידריך וילווה אתכם לקבלת משכנתא  משתלמת, במסלול שמתאים במיוחד בשבילכם ויחסוך לכם בתשלומים החודשיים של המשכנתא עם רביות הכי טובות בשוק, צרו עמנו קשר .ניסן קחלון - יועץ משכנתאות בכיר באשדוד ואשקלון
לייעוץ משכנתא ראשוני אצלכם בחינם
התקשרו: 050-4421221     
ייעוץ משכנתא באשדוד, אשקלון והסביבה - ניסן קחלון כל סוגי הייעוצים:

ייעוץ משכנתא חדשה באשדוד ואשקלון

ייעוץ משכנתא חדשה

קבלו ייעוץ ראשוני חינם אצלכם למשכנתא משתלמת וריביות אטרקטיביות

לפרטים נוספים
מחזור משכנתא באשדוד ואשקלון

ייעוץ מחזור משכנתא

הכירו את התהליך והדרך הקלה ביותר לעשות
זאת עם ייעוץ ראשוני של מומחה בחינם

לפרטים נוספים
ייעוץ משכנתא הפוכה באשדוד ואשקלון

ייעוץ משכנתא הפוכה

הפתרון המושלם לבני הגיל השלישי, קבלו ייעוץ
אך לשמור על רמת החיים ולקבל משכנתא משתלמת

לפרטים נוספים
ייעוץ משכנתא לאיחוד וסגירת הלוואות באשדוד ואשקלון

ייעוץ משכנתא לאיחוד וסגירת הלוואות

מעוניינים לדעת מה הדרך הטובה ביותר לסגור את כל הההלוואות שלכם ולקבל משכנתא בריבית מנצחת כנסו!

לפרטים נוספים
משכנתא למסורבים - לייעוץ חינם באשדוד ואשקלון

ייעוץ משכנתא למסורבים

קבלתם סירוב לקבלת משכנתא? תנו לקשרים שלנו לעבוד בשבילכם לקבלת משכנתא משתלמת

לפרטים נוספים
ייעוץ משכנתא לכל מטרה באשדוד ואשקלון

ייעוץ משכנתא לכל מטרה

מעוניינים במשכנתא לבית? לעסק? או לכל מטרה!
תנו לנו לדאוג לכם לקבלת משכנתא משתלמת

לפרטים נוספיםניסן קחלון - יועץ משכנתאות בכיר באשדוד ואשקלון

לייעוץ משכנתא ראשוני אצלכם בחינם
התקשרו:  050-4421221      


logo בניית אתרים