עריכת צוואות והסכמי ממון עד הבית - חברת צוואות עדים

חברת צוואות עדים - 
עורכת צוואות והסכמי ממון עד הבית
בשירות אישי, מהיר, מקצועי וזול באווירה נעימה
ואישית במסגרת ביתכם

לייעוץ פרטים והזמנות:
073-374-2828

ייפוי כח מתמשך- בשירות אישי עד הבית    ייפוי כח מתמשך - בשירות אישי ומהיר עד הבית! מחפשים ייפוי כח מתמשך בדרך הקלה והמהירה ביותר? קבלת הסכם ייפוי כח מתמשך עד הבית!
כולל הדרכה והסבר על ייפוי הכח באווירה נעימה וביחס אישי במסגרת ביתכם.  
במרחק שיחת טלפון אחת וייפוי הכח מגיעה עד אלכם הבית. 
ישנה גם אופציה להגיע אלינו למשרדי עורכי הדין שלנו באשדוד או בראש העין 
ולקבל עריכת ייפוי כח מתמשך.

* נכתב ע"י עורך דין יגאל וידאל - מומחה לענייני הסכמי ממון וירושות

ייפוי כוח מתמשך למצבים של אי יכולת לקבל החלטות בעתיד 

על ידי עורך דין מנוסה ובעל הכשרה של חברת צוואת עדים המגיע עד אליכם הביתה 

מהו ייפוי כוח מתמשך?

ייפוי כוח מתמשך הוא מסמך משפטי המאפשר לכל אדם מעל גיל 18 לקבוע כיצד ועל ידי מי יטופלו ענייניו העתידיים במקרים בהם ייבצר ממנו לטפל בהם בעצמו מסיבות שונות ביניהן מחלת זקנה, דמנציה, אלצהיימר, מוגבלות נפשית ועוד. ייפוי כוח מתמשך נכנס לתקוף ברגע שבו האדם אינו מבין עוד בענייניו שלגביהם ניתן ייפוי הכוח. ייפוי כוח מתמשך מאפשר לאדם לקבוע מראש סוגיות עבור מיופה הכוח ביניהן כיצד לנהוג ואילו החלטות לקבל. מיופה הכוח מקבל את הסמכות להפעיל את שיקול הדעת המלא בקבלת ההחלטות. 

מהי מטרתו של ייפוי כוח מתמשך?

מטרתו של ייפוי כוח מתמשך היא האפשרות של אדם להפקיד את קבלת ההחלטות שלו בידיו של אדם אחר או יותר עליהם הוא סומך(מיופה כוח). ייפוי כוח יכול לעסוק בעניינים אישיים ורפואיים וענייני רכוש. כניסתו לתוקף של ייפוי כוח רלוונטית אך ורק לתחומים אשר צוינו בו במפורש. ייפוי כוח מתמשך בעניינים אישיים מתייחס לרווחתו האישית של האדם: צרכים יומיומיים, מקום מגורים, בריאות, עניינים גופניים, נפשיים או חברתיים. ייפוי כוח מתמשך בענייני רכוש מתייחס לטיפול בכל הנכסים הכספיים וההתחייבויות של האדם. אדם העורך ייפוי כוח יוכל לקבוע באופן כללי כי מיופה הכוח שבחר הוא האדם המוסמך לקבל בשמו החלטות עתידיות ולהשאיר עבורו את שיקול הדעת לגבי תוכנם. הוא אף יכול לפרט את רצונו לגבי תוכנן של ההחלטות שיתקבלו בנושאים שונים באמצעות קביעתן של "החלטות מקדימות". 

זכויותיו של עורך ייפוי כוח מתמשך:

-עורך ייפוי הכוח יכול לקבוע את זהות המטפל המועדף עליו לטיפול בענייניו האישיים והרפואיים. 
-עורך ייפוי כוח יכול לקבוע כי מקום מגוריו העתידי יהיה ביתו בלבד וכי המעבר לסידור חוץ ביתי ייעשה בנסיבות מסוימות בלבד. 
- עורך ייפוי כוח יכול לקבוע במסגרת הטיפול בענייני הרכוש שלו כי מיופה הכוח ימכור או ישכיר את ביתו בנסיבות מסוימות או להנחות אותו כיצד להשקיע את כספיו. 

כל מה שחשוב לדעת על מיופה הכוח:

  • מיופה כוח חייב להסכים להתמנות לתפקיד ולא ניתן להכריחו לשמש ככזה. 
  • ניתן למנות מיופה כוח לכל העניינים הרצויים וכן ניתן למנות מספר מיופי כוח לנושאים שונים
  • ניתן להחליט על מינוי מיופה כוח חילופי למקרה בו מיופה הכוח המקורי לא ירצה או לא יוכל לתפקד. 
  • ניתן לקבוע אם מיופה הכוח יפעלו במשותף או בנפרד, את היקף הסמכויות והאחריות של כל אחד מהם ומי אמור להכריע במקרה של מחלוקת ביניהם.
  • מיופה הכוח חייב לפעול על פי הנחיות עורך ייפוי הכוח אך במקרה בו ההנחיה אינה אפשרית לביצוע, אינה חוקית או שביצועה עלול לפגוע באדם נאסר על מיופה הכוח לפעול על פיה והוא רשאי לפנות אל בית המשפט לצורך קבלת החלטות. 

חשיבותו של ייפוי כוח מתמשך:

ייפוי כוח מתמשך הוא מסמך משפטי הנערך בזמן שהאדם צלול וממנה אדם ו/או מספר אנשים אשר ינהלו את ענייניו השונים בעת שלא יהיה כשיר עוד. בשל חשיבותו של המסמך נקבע בחוק כי עריכת ייפוי כוח מתמשך תתבצע על ידי עורך דין מומחה שעבר הכשרה ייעודית לשם כך. במקרה בו מתמנים מספר מיופי כוח שונים, מנסח עורך הדין את ייפוי הכוח ודואג להבהיר במסמך את אופן שיתוף הפעולה בין מיופי הכוח וכן קובע מה יש לעשות במקרה של חילוקי דעות בין מיופי הכוח השונים. על מיופה הכוח לכלול בהסכם הוראות והנחיות בקשר לאופן קבלת ההחלטות עבורו וכמובן, מתי ייכנס ייפוי הכוח לתוקפו ובאילו נסיבות יבוטל. 

עריכת ייפוי כוח מתמשך על  ידי חברת צוואת עדים:

ייפוי כוח מתמשך, מעניק לאדם אחר סמכות לקבלת החלטות עבור האדם בעת שלא יוכל לדאוג לעצמו. לכן, המחוקק קבע כי ייפוי כוח מתמשך ייחתם בפני עורך דין בעל הכשרה מיוחדת בתחום זה. תפקיד עורך הדין הוא ניסוח ייפוי הכוח בהתאם לרצונו של האדם וכן וידוא כי ההוראות של מיופה הכוח ברורות ונהירות וכן התנאים בהם יכנס ייפוי הכוח לתוקף. לעורך הדין של חברת צוואת עדים, ניסיון של 17 שנים בעריכת צוואות, הסכמי ממון ומסמכים משפטיים שונים כגון ייפוי כוח מתמשך המותאמים אישית עבורכם וערוכים בצורה משפטית רהוטה ותקינה של עורך דין מומחה המגיע עד לביתך, מדריך ומסביר אודות כל ההיבטים המשפטיים של מסמך ייפוי כוח מתמשך באווירה נעימה ועם יחס אישי. 

חברת צוואת עדים עורכת צוואות, הסכמי ממון, ייפוי כוח מתמשך ומסמכים משפטיים נוספים העומדים בכל התקנים המשפטיים והמותאמים אישית עבורכם בשירות אישי, מהיר, מקצועי ובמחירים אטרקטיביים באווירה נעימה ואישית במסגרת ביתכם. השירות ניתן בפריסה ארצית מהדרום הרחוק ועד לצפון הרחוק. 

עריכת ייפוי כוח כל היתרונות של עריכת ייפוי כח מתמשך בחברת "צוואות עדים":

  קלות ביצוע - שיחת טלפון אחת ואתם מקבלים יפוי כח מתמשך מותאם עבורכם הכולל שירות הדרכה עד הבית. 
  חתימה באווירה נעימה - חתימה על יפוי כח מתמשך בביתכם או במקום הנוח לכם ביותר באווירה טובה ותכלול הדרכה והסבר אודות ההסכם תוך הכרת הרגישויות  הנובעות מהמעמד. 
  מחיר אטרקטיבי - שירות אישי עד הבית במחיר אטרקטיבי.
  מקצועיות חסרת פשרות - עריכת יפוי כח מתמשך נעשית על ידי עורכי הדין של חברת "צוואות עדים" להם ניסיון עשיר בעריכת יפוי כח מתמשך. 
  שירות בפריסה ארצית - שירות עריכת יפוי כח מתמשך עד הבית, ניתן על ידי החברה בכל רחבי הארץ מדרום לצפון. 
  שינוי ללא תוספת תשלום - במידה ויידרש שינוי אחד עתידי ביפוי כח הוא יתבצע על ידי החברה ללא כל תוספת תשלום. 
  הדרכה והסבר מפורטים - ההדרכה וההסבר אודות יפוי כח מתמשך ומהותו ותהליך האישור המשפטי ייעשה אצלכם בבית באווירה נעימה.    


אז איך מתחילים? פשוט!     

  • מתקשרים לחברת צוואות עדים בטלפון   073-374-2828
  • חברת צוואת עדים עורכת לכם ייפוי כח מתמשך מותאמת אישית לפי דרישותכם.
  • מגיעים עד אליכם הבית עם ייפוי הכח ומדריכים אתכם על כל הסעיפים באווירה נעימה.
  • זהו! יש לכם ייפוי כח מתמשך, ערוך משפטית בצורה רהוטה ומושלמת.חברת צוואות עדים לשירות עריכת ייפוי כח מתמשך עד הבית בפריסה ארצית  

התקשרו:  073-374-2828

טואול - אתרים באינטרנט