עריכת צוואות והסכמי ממון עד הבית - אתר צוואות עדים

אתר צוואות עדים - 
עריכת צוואות, הסכמי ממון בשירות אונליין
או עד הבית במחירים משתלמיםלייעוץ ופרטים התקשרו:
073-374-2828

ייפוי כח מתמשך- בשירות אישי בפריסה ארצית     ייפוי כח מתמשך - בשירות אישי ומהיר בפריסה ארצית! מחפשים ייפוי כח מתמשך בדרך הקלה והמהירה ביותר? קבלת הסכם ייפוי כח מתמשך בפריסה ארצית!
כולל הדרכה והסבר על ייפוי הכח באווירה נעימה וביחס אישי.
לפרטים והצעת מחיר מיידית התקשרו: 073-374-2828

ייפוי כוח מתמשך למצבים של אי יכולת לקבל החלטות בעתיד  

על ידי עורך דין מנוסה ובעל הכשרה של אתר צוואת עדים.

מהו ייפוי כוח מתמשך?

ייפוי כוח מתמשך הוא מסמך משפטי המאפשר לכל אדם מעל גיל 18 לקבוע כיצד ועל ידי מי יטופלו ענייניו העתידיים במקרים בהם ייבצר ממנו לטפל בהם בעצמו מסיבות שונות ביניהן מחלת זקנה, דמנציה, אלצהיימר, מוגבלות נפשית ועוד. ייפוי כוח מתמשך נכנס לתקוף ברגע שבו האדם אינו מבין עוד בענייניו שלגביהם ניתן ייפוי הכוח. ייפוי כוח מתמשך מאפשר לאדם לקבוע מראש סוגיות עבור מיופה הכוח ביניהן כיצד לנהוג ואילו החלטות לקבל. מיופה הכוח מקבל את הסמכות להפעיל את שיקול הדעת המלא בקבלת ההחלטות. 

מהי מטרתו של ייפוי כוח מתמשך?

מטרתו של ייפוי כוח מתמשך היא האפשרות של אדם להפקיד את קבלת ההחלטות שלו בידיו של אדם אחר או יותר עליהם הוא סומך(מיופה כוח). ייפוי כוח יכול לעסוק בעניינים אישיים ורפואיים וענייני רכוש. כניסתו לתוקף של ייפוי כוח רלוונטית אך ורק לתחומים אשר צוינו בו במפורש. ייפוי כוח מתמשך בעניינים אישיים מתייחס לרווחתו האישית של האדם: צרכים יומיומיים, מקום מגורים, בריאות, עניינים גופניים, נפשיים או חברתיים. ייפוי כוח מתמשך בענייני רכוש מתייחס לטיפול בכל הנכסים הכספיים וההתחייבויות של האדם. אדם העורך ייפוי כוח יוכל לקבוע באופן כללי כי מיופה הכוח שבחר הוא האדם המוסמך לקבל בשמו החלטות עתידיות ולהשאיר עבורו את שיקול הדעת לגבי תוכנם. הוא אף יכול לפרט את רצונו לגבי תוכנן של ההחלטות שיתקבלו בנושאים שונים באמצעות קביעתן של "החלטות מקדימות". 

זכויותיו של עורך ייפוי כוח מתמשך:

-עורך ייפוי הכוח יכול לקבוע את זהות המטפל המועדף עליו לטיפול בענייניו האישיים והרפואיים. 
-עורך ייפוי כוח יכול לקבוע כי מקום מגוריו העתידי יהיה ביתו בלבד וכי המעבר לסידור חוץ ביתי ייעשה בנסיבות מסוימות בלבד. 
- עורך ייפוי כוח יכול לקבוע במסגרת הטיפול בענייני הרכוש שלו כי מיופה הכוח ימכור או ישכיר את ביתו בנסיבות מסוימות או להנחות אותו כיצד להשקיע את כספיו. 

כל מה שחשוב לדעת על מיופה הכוח:

  • מיופה כוח חייב להסכים להתמנות לתפקיד ולא ניתן להכריחו לשמש ככזה. 
  • ניתן למנות מיופה כוח לכל העניינים הרצויים וכן ניתן למנות מספר מיופי כוח לנושאים שונים
  • ניתן להחליט על מינוי מיופה כוח חילופי למקרה בו מיופה הכוח המקורי לא ירצה או לא יוכל לתפקד. 
  • ניתן לקבוע אם מיופה הכוח יפעלו במשותף או בנפרד, את היקף הסמכויות והאחריות של כל אחד מהם ומי אמור להכריע במקרה של מחלוקת ביניהם.
  • מיופה הכוח חייב לפעול על פי הנחיות עורך ייפוי הכוח אך במקרה בו ההנחיה אינה אפשרית לביצוע, אינה חוקית או שביצועה עלול לפגוע באדם נאסר על מיופה הכוח לפעול על פיה והוא רשאי לפנות אל בית המשפט לצורך קבלת החלטות. 

חשיבותו של ייפוי כוח מתמשך:

ייפוי כוח מתמשך הוא מסמך משפטי הנערך בזמן שהאדם צלול וממנה אדם ו/או מספר אנשים אשר ינהלו את ענייניו השונים בעת שלא יהיה כשיר עוד. בשל חשיבותו של המסמך נקבע בחוק כי עריכת ייפוי כוח מתמשך תתבצע על ידי עורך דין מומחה שעבר הכשרה ייעודית לשם כך. במקרה בו מתמנים מספר מיופי כוח שונים, מנסח עורך הדין את ייפוי הכוח ודואג להבהיר במסמך את אופן שיתוף הפעולה בין מיופי הכוח וכן קובע מה יש לעשות במקרה של חילוקי דעות בין מיופי הכוח השונים. על מיופה הכוח לכלול בהסכם הוראות והנחיות בקשר לאופן קבלת ההחלטות עבורו וכמובן, מתי ייכנס ייפוי הכוח לתוקפו ובאילו נסיבות יבוטל. 

עריכת ייפוי כוח מתמשך על ידי אתר צוואת עדים:

ייפוי כוח מתמשך, מעניק לאדם אחר סמכות לקבלת החלטות עבור האדם בעת שלא יוכל לדאוג לעצמו. לכן, המחוקק קבע כי ייפוי כוח מתמשך ייחתם בפני עורך דין בעל הכשרה מיוחדת בתחום זה. תפקיד עורך הדין הוא ניסוח ייפוי הכוח בהתאם לרצונו של האדם וכן וידוא כי ההוראות של מיופה הכוח ברורות ונהירות וכן התנאים בהם יכנס ייפוי הכוח לתוקף. לעורך הדין שלאתר צוואת עדים, ניסיון של 17 שנים בעריכת צוואות, הסכמי ממון ומסמכים משפטיים שונים כגון ייפוי כוח מתמשך המותאמים אישית עבורכם וערוכים בצורה משפטית רהוטה ותקינה של עורך דין מומחה , מדריך ומסביר אודות כל ההיבטים המשפטיים של מסמך ייפוי כוח מתמשך באווירה נעימה ועם יחס אישי. 

אתר צוואת עדים עורכת צוואות, הסכמי ממון, ייפוי כוח מתמשך ומסמכים משפטיים נוספים העומדים בכל התקנים המשפטיים והמותאמים אישית עבורכם בשירות אישי, מהיר, מקצועי ובמחירים הוגנים באווירה נעימה ואישית. השירות ניתן בפריסה ארצית מהדרום הרחוק ועד לצפון הרחוק. 

עריכת ייפוי כוח כל היתרונות של עריכת ייפוי כח מתמשך "צוואות עדים":

•   קלות ביצוע -  שיחת טלפון אחת ואתם מקבלים יפוי כח מתמשך מותאם עבורכם הכולל שירות הדרכה בפריסה ארצית. 
•   חתימה באווירה נעימה -  חתימה על יפוי כח מתמשך במשרד הקרוב למקום מגורכם באווירה טובה ותכלול הדרכה והסבר אודות ההסכם תוך הכרת הרגישויות  הנובעות מהמעמד. 
•   מחיר הוגן -  אנחנו מאמינים שכל אדם זכאי לשירותים משפטיים נגישים.
•   מקצועיות חסרת פשרות -  עריכת יפוי כח מתמשך נעשית על ידי עורכי הדין של אתר "צוואות עדים" להם ניסיון עשיר בעריכת יפוי כח מתמשך. 
•   שירות בפריסה ארצית -  שירות עריכת יפוי כח מתמשך בפריסה ארצית, ניתן על ידי החברה בכל רחבי הארץ מדרום לצפון. 
•   הדרכה והסבר מפורטים -  ההדרכה וההסבר אודות יפוי כח מתמשך ומהותו ותהליך האישור המשפטי ייעשה באווירה נעימה ויחס אישי.     


אז איך מתחילים? פשוט!  

הכל מתחיל בשיחת טלפון אחת! ואנחנו לרשותכם.  
מה נדרש בתהליך:
  • מתקשרים לאתר צוואות עדים בטלפון  073-374-2828
  • עורך דין מומחה עורך לכם את ייפוי כוח מתמשך בעריכה משפטית תקינה מותאמת אישית לפי דרישותיכם.
  • קובעת לכם פגישה במשרד הקרוב לביתכם ובאווירה נעימה ויחס אישי מדריכה ומסבירה לכם על מהות ההסכם.
  • זהו! יש לכם ייפוי כוח מתמשך, ערוך משפטית בצורה רהוטה ומושלמת תתחדשו!


 צוואות עדים לשירות עריכת ייפוי כח מתמשך בפריסה ארצית 

לפרטים והצעת מחיר מיידית
התקשרו:
 073-374-2828

logo בניית אתרים