עריכת צוואות והסכמי ממון עד הבית - אתר צוואות עדים

אתר צוואות עדים - 
עריכת צוואות, הסכמי ממון בשירות אונליין
או עד הבית במחירים משתלמיםלייעוץ ופרטים התקשרו:
073-374-2828

צו קיום צוואה / מימוש צוואה
 מימוש צוואה / צו קיום צוואהמחפשים משרד עורך דין שמטפל במימוש צוואה בדרך היעילה ביותר?
עורך דין בעל נסיון רחב בתחום יתן לך שירות מקצועי במחיר הוגן!
לפרטים והצעת מחיר מיידית
התקשרו: 073-374-2828 

מימוש צוואה:

בסופו של יום, כולנו נגיע ליום שיהיה היום האחרון שלנו. בשלב הזה, היינו רוצים שהאנשים היקרים לנו יממשו את הרצונות והבקשות האחרונות שלנו בעולם הזה. מימוש צוואה מהווה בדיוק את השלב הזה, שבו בני משפחה או חברים קרובים נאלצים לטפל בקיום הצוואה של המנוח. לצורך כך, יש להגיש בקשה לקבלת צו קיום צוואה, על מנת לחלק את הרכוש והנכסים של המנוח בהתאם לבקשתו. מומלץ בשלב הזה להיעזר בעורך דין שמתמחה בתחום, במטרה לזרז תהליכים ולחסוך מעצמכם את כל הסחבת הבירוקרטית הקשורה לכך.

כיצד לפעול למימוש צוואה – מדריך מפורט:

השלב הראשון הוא כאמור, להגיש בקשה לקבלת צו קיום צוואה, היות ובלעדיו לא ניתן להתחיל את קיום הצוואה של המנוח. אומנם הצוואה נחשבת למסמך משפטי הקביל בבתי המשפט (בתנאי שנערך כהלכה), אך לא ניתן להוציא את הכתוב בה אל הפועל ולחלק את הרכוש בהתאם לבקשתו של המנוח, ללא צו קיום צוואה. לכן יש צורך לפנות אל הרשם לענייני ירושה או במקרים מסוימים לבית הדין הרבני. התהליך כולל מילוי של טפסים רלוונטיים, תשלום האגרה הדרושה וכמובן צירוף של כל המסמכים הדרושים, כגון הצוואה עצמה, תעודת פטירה של המנוח ואישור כי נשלחה הודעה בעניין לכל היורשים. ניתן לעשות זאת בצורה עצמאית או להיעזר בעורך דין שמתמחה בתחום, אשר יוכל לעשות זאת בצורה יעילה ומהירה יותר.

מימוש צוואה – השלבים הבאים בתהליך:

לאחר הגשת הבקשה לקבלת צו קיום צוואה, הרשם לענייני ירושה אמור לפרסם בעיתון מודעה המודיעה על כך, במטרה לאפשר למתנגדים לצוואה את ההזדמנות להתנגד למתן הצו. כמו כן, הרשם לענייני ירושה אמור להעביר את הבקשה לנציג היועץ המשפטי לממשלה, במטרה לקבל את אישורו. לאחר מכן, יש צורך לחכות פרק זמן מסוים המוגדר על ידי הרשם, במטרה לאפשר את ההזדמנות להתנגד לצוואה. במידה ואין התנגדות, הרשם לענייני ירושה יספק את הצו לקיום הצוואה. לעומת זאת, במידה והייתה התנגדות למתן הצו, הטיפול בעניין יועבר לבית המשפט לענייני משפחה. כמו כן, במקרים בהם הרשם מאמין כי הצוואה פגומה או לחילופין המנוח אינו תושב ישראל, הוא נאלץ להעביר את הטיפול לבית המשפט לענייני משפחה. במידה והכול הולך בצורה חלקה, תהליך מימוש הצוואה לא אמור לארוך יותר משלושה חודשים. לעומת זאת, במידה וישנה מעורבות של בית המשפט לענייני משפחה, התהליך יהיה ארוך יותר ועלול להימשך חודשים ארוכים.

כיצד ניתן להתנגד להליך של מימוש צוואה?

כאמור, ברגע שנודע לכם על הגשת בקשה לקבלת צו קיום צוואה, יש צורך להגיש את התנגדותכם תוך פרק זמן קצר ככל האפשר, על מנת שלא לפספס את חלון ההזדמנויות. חשוב לציין את המניעים והנימוקים להתנגדות שלכם לקיום הצוואה, ולהצביע על הסיבות האפשריות לפסילת הצוואה. יש לציין כי בתי המשפט נוטים שלא לפסול צוואות ללא סיבה מוצדקת, לכן יש צורך לנמק היטב ולהביא את ההוכחות המתאימות. ניתן למשל לטעון להשפעה לא הוגנת או להיעדר כשירותו וצלילות דעתו של המנוח, בזמן כתיבת הצוואה.

כיצד ניתן להבטיח שהצוואה שלכם תמומש לאחר מותכם?

על מנת למנוע את פסילת הצוואה, חשוב לנסח אותה בצורה ברורה, מפורטת ורהוטה ככל האפשר. אנו מספקים שירות מקצועי ויעיל של צוואה בפריסה ארצית, אשר מבטיח לכם צוואה שמנוסחת על ידי עו"ד שמתמחה בתחום, הכוללת את כל הסעיפים הרצויים לכם.  צרו קשר לפרטים נוספים!
צוואות עדים - לשירות מימוש צוואה בפריסה ארצית
לפרטים והצעת מחיר מיידית
התקשרו:
073-374-2828


logo בניית אתרים