עריכת צוואות והסכמי ממון עד הבית - אתר צוואות עדים

אתר צוואות עדים - 
עריכת צוואות והסכמי ממון בפריסה ארצית
בהנהלת עורך דין נוטריון יגאל וידאל בשירות אישי, מקצועי ובמחיר הוגן!
במפגש נוח במשרד הקרוב לביתכם.
כמו כן מומחים בתיקי: תאונות דרכים, מקרקעין, נדל"ן, צו הגנה ופשיטת רגל

לייעוץ ופרטים התקשרו:
073-374-2828
עורך דין יגאל וידאל

עורך דין הסכם ממון - יגאל וידאל      עורך דין הסכם ממון - יגאל וידאל שירות אישי בפריסה ארצית ובמחיר הגוןמחפשים עורך דין הסכם ממון בשירות אישי ומחיר הוגן? קבלת הסכם ממון בפריסה ארצית במשרד הקרוב לביתך.
אתם מקבלים הסכם ממון נוטריוני מאושר משפטית.
כולל הדרכה והסבר על מהות ההסכם וסעיפיו.
מעוניינים בהסכם ממון?
התקשרו לפרטים והצעת מחיר מיידית לטלפון: 073-374-2828


עורך דין הסכם ממון - כל המידע והשירות בפריסה ארצית:


מהו הסכם ממון? מה חשוב לכלול במסגרת הסכם ממון ? מדוע חשוב לערוך הסכם ממון עם עורך דין המומחה בתחום? היכן ניתן לערוך הסכם ממון תקף משפטית, מותאם אישית בפריסה ארצית ובמחיר הוגן?
הסכם ממון הוא חוזה הנחתם בין בני זוג וצופה אל העתיד. זהו חוזה המסדיר מראש את היחסים הכלכליים בין בני הזוג, ניהול הרכוש שלהם ואופן חלוקת הנכסים במקרה של גירושין או מוות של אחד מהם. הסכם ממון הוא למעשה "פוליסת ביטוח" שמטרתו היא למנוע מצב של סכסוכים, מאבקים ארוכים בבתי משפט ואובדן של כסף רב, זמן יקר ואנרגיה הנוגעים לסוגיות של אופן חלוקת הכסף והרכוש. הסכם ממון מוציא את הנושא הכלכלי ממערכת היחסים ומותיר את הצדדים להיות פנויים לאהבה נטולת אינטרסים ונקייה. המומחים של אתר צוואות עדים, מאפשרים לכם לערוך הסכם ממון מקצועי, מותאם אישית לצרכים שלכם אשר ייחתם באווירה טובה תוך מתן הסברים מקצועיים אודות כל הסעיפים בהסכם. השירות ניתן בפריסה ארצית ובמחיר הוגן.

הסכם ממון מותאם אישית: 


סעיף 2 לחוק יחסי ממון בין בני זוג ממון קובע כי הסכם ממון בין בני זוג חייב להיעשות בכתב וכן  לקבל אישור משפטי בכדי לקבל תוקף משפטי חוקי.  על פי חוק יחסי ממון, עם פקיעת הנישואין בגלל גירושין או מוות, זכאי כל אחד מבני הזוג למחצית שווים של כלל נכסי בני הזוג למעט נכסים שהיו להם ערב הנישואין או שקיבלו במתנה או בירושה במהלך תקופת הנישואין או נכסים שהסכימו עליהם בכתב ששווים לא יאוזן ביניהם. על פי זאת, כשבני זוג לא עושים הסכם ממון ביניהם תחול עליהם ברירת המחדל של ההסדר הקבוע בחוק יחסי ממו הסכם מממון בין בני הזוג, ניתן לקבוע את הפורמט הכלכלי הנכון, המותאם אישית והמועדף על שני בני הזוג וכך לא יהיו כפופים להסדר ברירת המחדל של חוק יחסי ממן לפיו כל הרכוש המשותף שנצבר במהלך הנישואין יחולק ביניהם על פי "הסדר איזון משאבים" במסגרתו מחולק כל הרכוש המשותף שווה בשווה. באמצעות עריכתון אשר לא תמיד מתאים לצרכים, הרצונות וההשקפות של בני הזוג. 

מה חשוב לכלול במסגרת הסכם ממון:

הסכם ממון חייב להיות מקיף ולכלול התייחסות לכל ההיבטים הכלכליים של בני הזוג ביניהם:
- רכוש קיים- כל הנכסים שבבעלותו של כל צד ערב הנישואין. נכסים שכל אחד מבני הזוג כבר צבר לעצמו בנפרד בעברו עד ונכון לערב הנישואין. (כספי חסכונות בבנק, רכב, דירת מגורים, עסק, זכויות סוציאליות כגון קרן השתלמות, קופת גמל, פנסיה וכו, תכשיטים ועוד) 
- רכוש עתידי- כל הרכוש אשר ייצבר על ידי בני הזוג או אחד מהן במהלך חיי הנישואין. כל הנכסים שיצברו הצדדים בעתיד במהלך הנישואין בין אם יירשמו על שם אחד מהם בנפרד ובין אם במשותף על שם שני בני הזוג כגון :כספים בחשבונות בנק, דירת מגורים, דירה להשקעה, רכבים, תכולת דירת מגורים, עסק או חברה משפחתיים, תכשיטים, קניין רוחני ומוניטין. 
- עליית ערך- השבחות ותשואות של רכוש קיים או רכוש הנרכש באמצעות תחלוף ("גלגול") של אותם נכסים, ירושות או מתנות אותן עשוי לקבל כל אחד מבני הזוג מהמשפחה הגרעינית שלו. 

סוגי הסכמי ממון:

- הסכם ממון לפני נישואין – נחתם ערב נישואי בני הזוג 
- הסכם בין בני זוג נשואים- נחתם במהלך חיי הנישואין 
- הסכם בין בני זוג ידועים בציבור (הסכם חיים משותפים) הסכם הנחתם בין בני זוג המנהלים משק בית משותף ללא נישואין.

הסכמי הממון יכולים להתרכז בנושאים שונים ביניהם:
הסכם ממון על כסף, הסכם ממון על דירה , הסכם ממון על ירושה עתידית או מתנות, הסכם ממון על עסק, הסכם ממון ככלי להגנה מפני חובות לנושים. 

מדוע חשוב לערוך הסכם ממון ?

- הגנה על זכויות בדירת מגורים מלפני הנישואין
- הגנה בזכויות על דירת מגורים אותה רוכשים בני זוג לאחר חתונה בסיועם של כספים המוענקים להם במתנה על ידי ההורים של אחד מהם. 
- הגנה מוחלטת על כספים ונכסים מקרקעין המתקבלים בירושה במהלך הקשר הזוגי
- הגנה על תשואות המתקבלות בגין נכסים, ריבית על כסף או דמי שכירות של דירה 
- מצב של עליית ערך של נכסים (השבחות)
- נכסים שהתקבלו או התווספו על נכסים קיימים 
- שיתוף בזכויות חלופיות, שחלוף או "גלגול" עתידי של כספים או נכסים, ירושות או מתנות, תגמולי ביטוח ועוד 
- מניעת שיתוף בחובות בגין נכסים או עסקים של כל צד 

חשיבות עריכת הסכם ממון עם עורך דין מומחה:

הסכם ממון הוא אחד המסמכים החשובים ביותר עליו יחתום זוג בימי חייו והוא עשוי לקבוע את עתידו הכלכלי. לכן, חשוב לערוך הסכם ממון באמצעות עורך דין הסכם ממון בעל מומחיות רבה בדיני משפחה וניסיון עשיר בעריכת הסכמי ממון מותאמים אישית. עו"ד מקצועי יערוך עבור כל זוג הסכם ממון מותאם אישית לצרכים הספציפיים שלו וכן יכוון את הזוג תוך מתן הסבר מפורט אודות ההסכם והגעה להבנות בכל סעיף וסעיף בו . בנוסף, עורך דין הסכם ממון מקצועי ומנוסה ידאג לסגור את כל הקצוות ולא להותיר בהסכם פתח לתביעות עתידיות באמצעות טעויות או אי בהירות לגבי סעיף כלשהוא בהסכם. 

הסכם ממון –מחיר:

עלותו של הסכם ממון תלויה בגורמים שונים וביניהם: מורכבות ההסכם ורמת הניסיון והוותק של עורך הדין עמו בחרתם לחתום את הסכם הממון. המחיר הממוצע של עריכת הסכם ממון יכול לנוע בין 1,500 ₪ לבין 6,000 ₪ כשכל מקרה נבחן לגופו. חשוב לזכור כי מעבר למחיר עריכת הסכם ממון, יש צורך בתוספת תשלום עבור אישור ההסכם אצל נוטריון או שופט. החוק בארץ קובע כי בשל ההשלכות המשפטיות של ההסכם, יש צורך באישור שיעניק לו תוקף משפטי. אתר צוואות עדים מציע שירות עריכת הסכם ממון על ידי עורך דין המתמחה בתחום אשר ייפגש עם בני הזוג וינסח עבורם הסכם בצורה מקצועית ומותאם לסיטואציה, יסביר על סעיפי ההסכם באווירה נינוחה ונעימה ובמחיר הגון. 

כל היתרונות של עריכת הסכם ממון מותאם אישית עם אתר צוואות עדים:

- קלות הביצוע- שיחת טלפון אחת ואתם מקבלים הסכם ממון מותאם אישית עבורכם על ידי עורך דין מומחה 
- מחיר הגון – באתר צוואות עדים מאמינים כי לכל אדם יש זכות לשירותים משפטיים במחיר נגיש ולכן אנחנו גובים פחות מהמחיר המומלץ של לשכת עורכי הדין. 
- חתימה באווירה נעימה – החתימה על ההסכם נעשית באווירה טובה תוך מתן הסבר מפורט ומענה על כל שאלה אודות ההסכם 
- שירות בפריסה ארצית – אתר צוואות עדים מנגישים לכם את שירות עריכת הסכם ממון בהתאמה אישית בפריסה ארצית. 
- מקצועיות חסרת פשרות – מאחורי אתר צוואות עדים עומדים עו"ד יגאל וידאל הוא מומחה בדיני משפחה ולו ניסיון של 17 שנים בעריכת הסכמי ממון וכן צוות עורכי דין מומחים בעריכת הסכמי ממון מותאמים אישית, כך שתקבלו הסכם ממון מקצועי העומד בכל התקנים המשפטיים למניעת סכסוכים עתידיים. 


אם יש לכם צורך בעריכת הסכם ממון מותאם אישית בצורה מקצועית, באווירה נינוחה, בפריסה ארצית ובמחיר נוח, זה הזמן ליצור קשר עם המומחים של אתר צוואות עדים ולעשות צעד משמעותי וחשוב לעבר חיים זוגיים טובים עם ראש שקט

אז איך מתחילים? פשוט!

מה נדרש בתהליך:
  • כל אחד מהצדדים רושם את הרכוש שלו לפני מעמד עריכת הסכם הממון וההפרדה הרכושית אותה אתם מעוניינים לעשות.
  • מתקשרים לאתר צוואות עדים בטלפון 073-374-2828
  • עורך דין עורך לכם את הסכם הממון בעריכה משפטית תקינה ומותאמת אישית עבורכם.
  • קובעת לכם פגישה במשרד הקרוב לביתכם ובאווירה נעימה ויחס אישי מדריכה ומסבירה לכם על מהות ההסכם וסעיפיו.
  • זהו! יש לכם הסכם ממון, ערוך משפטית בצורה רהוטה ומושלמת תתחדשו!

צוואות עדים - לשירות עריכת הסכם ממון בפריסה ארצית במפגש קרוב לביתך   
לפרטים והצעת מחיר 
התקשרו:
  073-374-2828


טואול - אתרים באינטרנט