עריכת צוואות והסכמי ממון עד הבית - אתר צוואות עדים

אתר צוואות עדים - 
עריכת צוואות, הסכמי ממון בשירות אונליין
או עד הבית במחירים משתלמיםלייעוץ ופרטים התקשרו:
073-374-2828

עורך דין מקרקעין באשדוד

  עורך דין מקרקעין באשדוד - לקניית / מכירת דירה במחיר הגון


מחפשים עורך דין מקרקעין באשדוד? קניתם או מכרתם דירה או נכס? מעוניינים לשלם מחיר הוגן?
עורך דין בעל 17 שנות ניסיון בתחום המקרקעין יתן לכם שירות אמין, מהיר ומקצועי וילווה אתכם לאורך כל הדרך.
אז אם קניתים או מכרתם דירה ואתם מחפשים עורך דין באזור אשדוד.
לפרטים והצעת מחיר מיידית
התקשרו: 073-374-2828


קונים, משכירים או מוכרים דירה או נכס עסקי?


מצאתם את דירת החלומות שלכם? יש לכם נכס שאתם רוצים להגשים בו חלום של עסק? אולי שטח אדמה שתוכלו לממש ולסדר את הילדים והנכדים עם השנים? כדי להוציא את עסקת הנדל"ן שלכם לפועל, אתם צריכים לערוך חוזה המבטיח את זכויותיכם בנכס. חוזה כזה חייב להיערך על ידי עורך דין המומחה בתחום הנדל"ן והמקרקעין ועדיף שיהיה גם נוטריון. עו"ד החברה שלנו, בעל ניסיון של למעלה מ-17 שנים בתחום המקרקעין ומאחוריו אלפי עסקאות נדל"ן אותן הכין עבור לקוחותיו מציע לכם לשלם מחיר הוגן עבור עריכת חוזה קניית דירה, מכירת דירה או כל נכס עסקי אחר.

לשמור על האינטרסים שלכם בכל חוזה:

רכישת דירה או נכס נדל"ן כלשהוא, היא אחת העסקאות הגדולות ביותר הנעשות במהלך החיים ולכן, חשוב להיוועץ בעורך דין מומחה בנדל"ן אשר לו ניסיון עשיר בתחום וזאת על מנת לוודא כי האינטרסים שלכם מוגנים בהסכם עליו אתם חותמים. זכרו, רק עורך דין הבקיא בעסקאות נדל"ן ומקרקעין, העוסק בתחום ומנוסה בו, מכיר את כל ההיבטים של העסקה וב"מוקשים" אשר עלולים להימצא בדרך.

חוזה רכישת דירה:

זהו הסכם הנחתם בין המוכר לקונה של הנכס הקובע כי עבור תמורה כספית קבועה המשולמת במועדים אשר נקבעו בין הצדדים, מוכר הנכס יעביר לקונה את זכויות הבעלות והחזקה בנכס. (דירה, שטח קרקע או כל נכס עסקי כגון חנות או חלל תעשייתי). המוכר מעונין לקבל את מלוא התמורה המגיעה לו בהתאם לחוזה במועד שנקבע וכן להבטיח כי לקונה לא תהיה עילה כלשהיא לתבוע אותו. הקונה מעונין לקבל בעלות וחזקה על הנכס הנדל"ני מהמוכר כאשר הדירה או הנכס הנמכר נקיים מכל שיעבוד או עיקול. לפני החתימה על החוזה, מעבירים הצדדים ועורכי דינם טיוטת הסכם מכר דירה על מנת לוודא את ההסכמות וההתחייבויות ביניהם. (סכום העסקה, התחייבות לקיום שלבי העסקה, מועדי תשלום ורישום, הערות אזהרה וזכויות הצדדים בטאבו, סעיפים הנוגעים לפיצוי בשל אי קיום סעיפים בהסכם וסעיפים המוגדרים ככאלו המהווים הפרה יסודית של החוזה.)

עו"ד מומחה בתחום הנדל"ן, לקנות נכס בראש שקט:

עסקת קנייה של נכס נדל"ני היא לא עניין של מה בכך. מעורבים בה סכומי כסף גדולים ודאגות רבות ולכן, על מנת להבטיח את הכסף שלכם, חשוב לחתום חוזה מול עו"ד מקצועי, מומחה ובעל ניסיון רב בתחום הנדל"ן אשר בקיא בכל ההיבטים והסעיפים של רכישת נכס. בין היתר, יבדוק עורך הדין עבורכם את זכויות המוכר בלשכת רישום המקרקעין על מנת לוודא כי הוא אכן בעל הדירה וכן רישום שיעבודים ומשכונות, עו"ד מקצועי יבדוק עבורכם ברשויות התכנון כי בדירה או הנכס אותו אתם עומדים לרכוש לא קיימות חריגות בנייה ולא הוצאו עליה צווי הריסה ובנוסף, יערוך הערת אזהרה לטובת הרוכש (במקרה של הטלת עיקולים על הדירה זכויות הרוכש בה לא יפגעו). על עורך הדין להבטיח את תשלום כל המיסים המוטלים על המוכר (מס שבח, מס מכירה, היטל השבחה, ארנונה וכו) וכן חשוב כי הדירה תירשם על שם הקונה בלשכת רישום המקרקעין ובמנהל מיד לאחר תשלום התמורה. 

שכר הטרחה:

עורך דין מאמין שכל אדם זכאי לשירותים משפטיים נגישים ולכן הוא לוקח מחיר הוגן. רוב עסקאות הנדל"ן הנעשות כיום ברחבי הארץ, מאלצות את החותמים על חוזה קנייה או מכירה של נכס לשלם 1% עמלה מערך הנכס. עבור אנשים הקונים נכס ונאלצים גם כך לשלם סכומים גבוהים על מיסים ואגרות שונות, מדובר בעוד הוצאה גבוהה המרוקנת את כיסם. אנחנו מאמינים שהמחיר צריך להיות נגיש בשירות אישי ומהיר.
קונים או מוכרים נכס? זה הזמן ליהנות משירות מקצועי של עורך דין מנוסה ואמין וממחיר לעריכת חוזה.
לקביעת פגישה צרו עימנו קשר ונשמח שתגיעו לייעוץ חינם במשרדנו באשדוד ....

עורך דין מקרקעין באשדוד לקניה / מכירה של דירה או נכס 
לפרטים והצעת מחיר מידיית
התקשרו:
073-374-2828


logo בניית אתרים