עריכת צוואות והסכמי ממון עד הבית - חברת צוואות עדים

חברת צוואות עדים - 
עורכת צוואות והסכמי ממון עד הבית
בשירות אישי, מהיר, מקצועי וזול באווירה נעימה
ואישית במסגרת ביתכם

לייעוץ פרטים והזמנות:
073-374-2828

  עורך דין מקרקעין באשדוד - לקניית / מכירת דירה בפיקס פרייס! רק 6000 ש"חמחפשים עורך דין מקרקעין באשדוד? קניתם או מכרתם דירה או נכס? נמאס לכם לשלם עמלות מופרזות לפי אחוזים מהעסקה?
חדש! מחיר פיקס פרייס, מחיר אחיד לכולם, לא משנה מה ערך הדירה או הנכס המחיר הוא רק 6000ש"ח (המחיר כולל מע"מ), 
חסכון של אלפי שקלים בכל עסקת נדלן.
אם קניתים או מכרתם דירה או עסק עורכי הדין שלנו באשדוד ובראש העין נותנים לכם מחיר אחיד והכי אטרקטיבי שיש.


קונים, משכירים או מוכרים דירה או נכס עסקי?


עו"ד מקרקעין באשדוד בעסקת פיקס פרייס המשתלמת ביותר באשדוד עם ניסיון של 20 שנים בתחום!

מצאתם את דירת החלומות שלכם? יש לכם נכס שאתם רוצים להגשים בו חלום של עסק? אולי שטח אדמה שתוכלו לממש ולסדר את הילדים והנכדים עם השנים? כדי להוציא את עסקת הנדל"ן שלכם לפועל, אתם צריכים לערוך חוזה המבטיח את זכויותיכם בנכס. חוזה כזה חייב להיערך על ידי עורך דין המומחה בתחום הנדל"ן והמקרקעין ועדיף שיהיה גם נוטריון. אבל רגע, למה לכם לשלם על החוזה סכום גבוה המגיע ברוב המקרים ל-1% עמלה מערך הנכס לפני מע"מ? עו"ד החברה שלנו, בעל ניסיון של למעלה מ-20 שנים בתחום המקרקעין ומאחוריו אלפי עסקאות נדל"ן אותן הכין עבור לקוחותיו מציע לכם לשלם מחיר הוגן וקבוע: רק 6,000 ₪ (המחיר כולל מע"מ)עבור עריכת חוזה קניית דירה, מכירת דירה או כל נכס עסקי אחר ללא קשר לערך הנכס אותו אתם מוכרים או קונים. 

לשמור על האינטרסים שלכם בכל חוזה:

רכישת דירה או נכס נדל"ן כלשהוא, היא אחת העסקאות הגדולות ביותר הנעשות במהלך החיים ולכן, חשוב להיוועץ בעורך דין מומחה בנדל"ן אשר לו ניסיון עשיר בתחום וזאת על מנת לוודא כי האינטרסים שלכם מוגנים בהסכם עליו אתם חותמים. זכרו, רק עורך דין הבקיא בעסקאות נדל"ן ומקרקעין, העוסק בתחום ומנוסה בו, מכיר את כל ההיבטים של העסקה וב"מוקשים" אשר עלולים להימצא בדרך.


עורך דין מקרקעין באשדוד יגאל וידאל -סרטון הממחיש את השירות והמחיר:

   


חוזה רכישת דירה:

זהו הסכם הנחתם בין המוכר לקונה של הנכס הקובע כי עבור תמורה כספית קבועה המשולמת במועדים אשר נקבעו בין הצדדים, מוכר הנכס יעביר לקונה את זכויות הבעלות והחזקה בנכס. (דירה, שטח קרקע או כל נכס עסקי כגון חנות או חלל תעשייתי). המוכר מעונין לקבל את מלוא התמורה המגיעה לו בהתאם לחוזה במועד שנקבע וכן להבטיח כי לקונה לא תהיה עילה כלשהיא לתבוע אותו. הקונה מעונין לקבל בעלות וחזקה על הנכס הנדל"ני מהמוכר כאשר הדירה או הנכס הנמכר נקיים מכל שיעבוד או עיקול. לפני החתימה על החוזה, מעבירים הצדדים ועורכי דינם טיוטת הסכם מכר דירה על מנת לוודא את ההסכמות וההתחייבויות ביניהם. (סכום העסקה, התחייבות לקיום שלבי העסקה, מועדי תשלום ורישום, הערות אזהרה וזכויות הצדדים בטאבו, סעיפים הנוגעים לפיצוי בשל אי קיום סעיפים בהסכם וסעיפים המוגדרים ככאלו המהווים הפרה יסודית של החוזה.)

עו"ד מומחה בתחום הנדל"ן, לקנות נכס בראש שקט:

עסקת קנייה של נכס נדל"ני היא לא עניין של מה בכך. מעורבים בה סכומי כסף גדולים ודאגות רבות ולכן, על מנת להבטיח את הכסף שלכם, חשוב לחתום חוזה מול עו"ד מקצועי, מומחה ובעל ניסיון רב בתחום הנדל"ן אשר בקיא בכל ההיבטים והסעיפים של רכישת נכס. בין היתר, יבדוק עורך הדין עבורכם את זכויות המוכר בלשכת רישום המקרקעין על מנת לוודא כי הוא אכן בעל הדירה וכן רישום שיעבודים ומשכונות, עו"ד מקצועי יבדוק עבורכם ברשויות התכנון כי בדירה או הנכס אותו אתם עומדים לרכוש לא קיימות חריגות בנייה ולא הוצאו עליה צווי הריסה ובנוסף, יערוך הערת אזהרה לטובת הרוכש (במקרה של הטלת עיקולים על הדירה זכויות הרוכש בה לא יפגעו). על עורך הדין להבטיח את תשלום כל המיסים המוטלים על המוכר (מס שבח, מס מכירה, היטל השבחה, ארנונה וכו) וכן חשוב כי הדירה תירשם על שם הקונה בלשכת רישום המקרקעין ובמנהל מיד לאחר תשלום התמורה. 

מהפכה בשכר הטרחה:

רוב עסקאות הנדל"ן הנעשות כיום ברחבי הארץ, מאלצות את החותמים על חוזה קנייה או מכירה של נכס לשלם 1% עמלה מערך הנכס. עבור אנשים הקונים נכס ונאלצים גם כך לשלם סכומים גבוהים על מיסים ואגרות שונות, מדובר בעוד הוצאה גבוהה המרוקנת את כיסם. עורך הדין שלנו מביא מהפך בשיטת התשלום ומציע עסקת פיקס פרייס שהיא המשתלמת ביותר באשדוד ובסביבה. אנחנו איננו מאמינים בשיטת החישוב של גביית עמלה בגובה 1% מערך הנכס שכן לדעתנו עבודת הכנת החוזה זהה ואינה תלויה בשווי הנכס ולכן, אין הצדקה לגבות מחיר מופרז על עריכת חוזה מכירה או קנייה. אנחנו מביאים מהפכה של ממש לתחום ומציעים מחיר קבוע של 6,000 שקלים בלבד הכוללים מע"מ ללא קשר לערך ומחיר הנכס. 
קונים או מוכרים נכס? זה הזמן ליהנות משירות מקצועי של עורך דין מנוסה ואמין וממחיר חסר תקדים של 6,000 שקלים בלבד לעריכת חוזה.
לקביעת פגישה צרו עימנו קשר ונשמח שתגיעו לייעוץ חינם במשרדנו באשדוד ....
עורך דין מקרקעין באשדוד לקניה / מכירה של דירה או נכס במחיר פיקס פרייס!  
התקשרו: 073-374-2828


טואול - אתרים באינטרנט