עריכת צוואות והסכמי ממון עד הבית - אתר צוואות עדים

אתר צוואות עדים - 
עריכת צוואות והסכמי ממון בפריסה ארצית
בהנהלת עורך דין נוטריון יגאל וידאל בשירות אישי, מקצועי ובמחיר הוגן!
במפגש נוח במשרד הקרוב לביתכם.
כמו כן מומחים בתיקי: תאונות דרכים, מקרקעין, נדל"ן, צו הגנה ופשיטת רגל

לייעוץ ופרטים התקשרו:
073-374-2828
עורך דין יגאל וידאל

עורך דין פשיטת רגל באשדוד עורך דין פשיטת רגל באשדוד ובבית שאן - יגאל וידאל הליך מהיר למחיקת כל חובותיך


מחפשים עורך דין מנוסה לפרטיים וחברות להליך פשיטת רגל?
נכנסתם לחובות, חדלות פרעון, עיקולים ,עיכובים והוצאה לפועל?
מאחורינו 17 שנות ניסיון של טיפול בתהליכי פשיטת רגל במגזר העסקי והפרטי, תנו לנסיון שלנו להוליך אתכם עד ההפטר בליווי משפטי צמוד ומהיר.
התקשרו עכשיו לייעוץ ללא עלות: 073-374-2828

* נכתב ע"י עורך דין יגאל וידאל - מומחה לתיקי פשיטת רגל
 
תקועים עם חובות וחשבונות בנק מעוקלים? הוציאו לכם צו עיכוב יציאה מהארץ ? מהיום, אפשר לצאת לדרך חדשה עם ייצוג של עורך דין מומחה המלווה אתכם לכל אורך הדרך בהליך פשיטת רגל (חדלות פירעון) עד לרגע בו תוכלו להשאיר את החובות מאחוריכם ולחזור לחיות בראש שקט. 

בעקבות נגיף הקורונה שתקף אותנו לאחרונה אנשים ועסקים רבים צוברים חובות בעקבות נטילת הלוואות רבות, תשלומי מיסים רבים, יוקר מחיה, ניהול לא נכון ועוד. רבים מהם מגיעים למצב כלכלי קשה ואינם מצליחים לעמוד בתשלומי החובות ותשלומי המשכנתאות. חשבונות הבנק שלהם מעוקלים או מוגבלים, הם אינם יכולים לצאת מהארץ ולעיתים אף רישיון הנהיגה נלקח מהם כנגד החובות. יותר ויותר חייבים המצויים במצב זה, פונים להליך פשיטת רגל ("חדלות פירעון") המאפשר להם קבלת הפטר מכל חובות העבר שלהם תוך הגעה להסדר המאפשר להם הן לשלם את חובותיהם והן לחיות ולהתקיים בכבוד. פניה לעורך דין יגאל ויגאל באשדוד המתמחה בייצוג לקוחות בהליך פשיטת רגל המייצג ומלווה אתכם לאורך כל הדרך, תאפשר לכם לצאת לדרך חדשה ולהשאיר את החובות מאחוריכם. 

מהו חוק חדלות פירעון החדש?

בתאריך 15/9/2019 נכנס לתוקפו חוק חדלות פירעון החדש המכונה "חוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי". מטרת החוק השתנתה: אם לפני החוק החדש היתה המטרה לקחת מאדם המצוי בהליך פשיטת רגל את כל כספיו ורכושו לטובת הנושים, על פי החוק החדש, יעבור החייב הליך של שיקום כלכלי וזאת, על מנת שלא יקלע שוב לחובות במסגרת הליך פשיטת הרגל. לפי החוק החדש, בעל החובות יציע סכום שביכולתו לשלם וכנגד זה ימחקו חובותיו. התשלום המוצע, נמוך בהרבה מסך כל התשלומים אשר שילם החייב לנושים השונים בטרם החל הליך פשיטת רגל. כתוצאה מכך, נשאר לחייב סכום כסף גדול יותר בכל חודש. במקרה זה, דאג המחוקק לאנשים העוברים את הליך פשיטת הרגל לבדיקת יכולת ההחזר שלהם תוך התחשבות בהוצאותיהם השוטפות והסכום לו הם זקוקים על מנת להתקיים. (כך שמה שנשאר לאחר מכן מופרש לקופת כינוס). 

שלבי התנהלות תיק שיקום כלכלית:

  • הגשת בקשה מפורטת לפשיטת רגל (הליך "חדלות פירעון" ושיקום כלכלי). שלב זה הוא שלב חשוב ביותר ולכן אסור לעשות בו טעויות על מנת לא לקבל דחית בקשה מההוצאה לפועל. 
  •  צו כינוס – החלטת בית המשפט על הסכום אותו ישלם החייב בכל חודש. 
  •  ההכרזה על מגיש הבקשה כעל פושט רגל. 
  •  צו הפטר לגבי החובות העומדים על הפרק שמשמעותו מחיקת כל החובות. 
    לרוב, קבלת האישור לביצוע פשיטת רגל (הליך "חדלות פירעון" ושיקום כלכלי) תלוי באופן הגשת הבקשה. במקרה זה, קיימת חשיבות רבה להתנהלות נכונה אל מול הגופים הבירוקרטיים השונים, הנתונים אותם נדרש החייב להציג וכן עמידה במועדים בהם יש להגיש את כל המסמכים הנדרשים. 

מהי מטרתו של הליך פשיטת רגל?

מטרתו של הליך פשיטת רגל ("חדלות פירעון") היא לאפשר לאדם הנקלע לחובות מסיבות שונות, להתחיל מחדש לאחר הליך של כינוס נכסיו (במידה ויש לו) והגעה להסכמות אל מול הנושים שלו במסגרתם כל אחד מהם מקבל את חלקו היחסי מההחזר החודשי שייקבע על ידי מנהל מיוחד מטעם ההוצאה לפועל בהתאם ליכולתו הכלכלית של האדם החייב. 

יוצאים לדרך חדשה עם עורך דין מומחה לפשיטות רגל יגאל וידאל באשדוד:

לעיתים מרגיש החייב כי האדמה נשמטת תחת רגליו והוא טובע בחובות. במצב זה מומלץ לפנות אל עורך דין פשיטת רגל (מחיקת חובות) המתמחה בתחום, אשר לו ניסיון רב בהליכי פשיטת רגל והוצאה לפועל. בהתאם לנתונים אותם מגיש החייב, יעניק לכם עורך הדין המומחה ייעוץ מקצועי אודות הצעדים אותם יש לעשות או להימנע מלעשות במצב הנתון בו אתם מצויים. בין אם מדובר על הליכה להסדר חוב, איחוד תיקים או פשיטת רגל, עורך דין מומחה בתחום, יסייע לכם  להגיע להחלטה הנכונה ביותר עבורכם בהתחשב בנתונים שלכם. חשוב לדעת כי אישור לבקשת פשיטת רגל תלוי לרוב בבקשה המוגשת על ידי החייב, כיצד היא מנוסחת, מה היא כוללת ואילו צרכים אותם מבקש החייב, מדגישה הבקשה בפני המנהל המיוחד אשר יבחן את בקשת החייב. עורך דין מומחה בפשיטות רגל, מלווה את החייב לאורך כל ההליך ודואג להגשת כל המסמכים הרלוונטיים הנדרשים בצורה הנכונה ביותר לצורך קבלת הבקשה על ידי השופט. 

מהו צו כינוס נכסים?

על שופט בית משפט המקבל בקשת פשיטת רגל ("חדלות פירעון") להחליט באם לאשר את הליך פשיטת הרגל או לבטלו וזאת בהתאם לתנאים שונים (התלויים בבקשת החייב המוגשת) במידה והשופט מקבל את בקשת פשיטת הרגל ומאשר את המשך ההליך, הוא מוציא פקודה המכונה "צו כינוס". משמעות צו זה היא כי מרגע אישורו, עוברים נכסי החייב לפיקוח של כונס הנכסים הרשמי. צו זה הוא למעשה צו "עיכוב הליכים" והוא ניתן לצורך הגנה על החייב ומניעת האפשרות כי יצבור חובות נוספים או נושים חדשים. למעשה, מגן הצו על החייב וכל ההליכים המנוהלים כנגדו מטעם דורשי החוב מופסקים ולא ניתן לפתוח בהליכים חדשים כנגדו. המשך ההליך הוא דיון נוסף בבקשה לפשיטת רגל ("חדלות פירעון"). על הדיון להתקיים תוך 9-12 חודשים מרגע הינתן צו הכינוס. מתן צו הכינוס הוא הזדמנות לשיקום אישי ופיננסי ולפתיחת דף חדש עבור החייב. 

הליך מהיר למחיקת כל חובותיך עם עורך דין יגאל וידאל באשדוד:

החשבון שלכם מוגבל? תקועים עם חובות ולא יודעים איך לצאת מהם? הליך פשיטת רגל ("חדלות פירעון") הוא הפתרון המהיר והיעיל ביותר לצורך מחיקת חובותיכם וליציאה לדרך חדשה. למשרד עורכי דין יגאל וידאל הנמצאים באשדוד ניסיון של 17 שנים בייצוג חייבים בהליכי פשיטת רגל והוצאה לפועל. במהלך השנים הרבות בו קיים המשרד, צברו עורכי הדין המומחים שלנו מוניטין רב וזכו להצלחות רבות במסגרת ייצוג מאות לקוחות פרטיים ועסקיים אשר נפרדו מחובותיהם ועלו על הדרך הנכונה לשיקום כלכלי ואישי. הליווי המקצועי, האישי והמסור, מבטיח הצלחה פעם אחר פעם. יש לכם חובות? אל תתמודדו אתם לבד. התקשרו עכשיו, קבעו פגישה עם המומחים שלנו ועשו את הצעד הראשון בדרך לחיים ללא חובות ולראש שקט. 


אז איך מתחילים? פשוט! 

הכל מתחיל בשיחת טלפון אחת! ואנחנו לרשותכם.
  • מתקשרים אלינו בטלפון  073-374-2828
  • אתם מגיעים למשרדנו באשדוד (בבניין יוניטרד - שדרות הרצל 1) לייעוץ חינם.
  • אנחנו נפרסו לפניכם את כל האופציות האפשריות בהתאם למצבכם וניתן לכם תמונה ברורה אך ניתן לבצע את הליך פשיטת הרגל ביעילות ובמהירות.

 צוואות עדים בניהולו של עו"ד יגאל וידאל - מומחה להליך פשיטת רגל לפרטים: 
התקשרו:  073-374-2828
טואול - אתרים באינטרנט