עריכת צוואות והסכמי ממון עד הבית - אתר צוואות עדים

אתר צוואות עדים - 
עריכת צוואות, הסכמי ממון בשירות אונליין
או עד הבית במחירים משתלמיםלייעוץ ופרטים התקשרו:
073-374-2828

עורך דין לתאונות דרכים באשדוד     עורך דין לתאונות דרכים באשדוד - לפיצוי כספי מקסימלי!
עורך דין יגאל וידאל - תשלום על בסיס הצלחה בלבד!מחפשים עורך דין ותיק באשדוד לתביעת פיצויים לתאונות דרכים? עורך דין יגאל וידאל בעל 17 שנות נסיון. 
כולל ידע עשיר אשר ידריך אותך בכל התהליך עד לפיצוי המקסימלי שירות ללא עלות על בסיס הצלחה בלבד! 
משרדנו בבניין יוניטרייד ברחוב הרצל 1 באשדוד אתם מוזמנים להגיע לפגישת ייעוץ ללא עלות והערכת נזקים.
לפרטים התקשרו: 073-374-2828

* נכתב ע"י עורך דין יגאל וידאל - מומחה לענייני תאונות דרכים ונזיקין

עברתם תאונת דרכים ואתם מעוניינים לקבל פיצוי מרבי? 

יגאל וידאל עורך דין תאונת דרכים באשדוד יסייע לכם לקבל את הפיצוי המקסימלי מחברת הביטוח המגיע לכם. 
נפגעי תאונות דרכים נאלצים להתמודד לא רק עם הטראומה אותה עברו אלא גם מול חברות הביטוח הטוענות ברובם של המקרים, כי הנפגעים זכאים לפיצויים בסכומים נמוכים או שאינם זכאים לפיצויים כלל למרות שביטוח החובה שברשותם, מעניק להם את הזכות לקבל פיצויים משמעותיים. לכן, במקרה תאונה, מומלץ לפנות ראשית אל עורך דין המתמחה בתאונות דרכים, אשר לו ניסיון מוכח בהשגת פיצויים מרביים עבור נפגעי תאונות דרכים. רק עורך דין מקצועי ומנוסה המתמחה בתחום, ישיג עבורכם את הפיצויים להם אתם זכאים בעקבות התאונה שעברתם. 

מי זכאי לקבל פיצויים בעקבות תאונת דרכים?


חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים, מגדיר תאונה הנחשבת כתאונת דרכים כ"מאורע שבו נגרם לאדם נזק גוף עקב שימוש ברכב מנועי למטרות תחבורה". החוק אף מרחיב את ההגדרה לשלושה מקרים: 
1. "מאורע שאירע עקב התפוצצות או התלקחות של רכב שנגרמו בשל רכיב של הרכב או בשל חומר אחר שהם חיוניים לכושר נסיעתו אף אם אירעו על ידי גורם שמחוץ לרכב"
2. "מאורע שנגרם עקב פגיעה ברכב שחנה במקום שאסור לחנות בו"
3. מאורע שנגרם עקב ניצול הכוח המכני של הרכב ובלבד שבעת השימוש כאמור, לא שינה הרכב את ייעודו המקורי" 
לפיכך, כל אדם שנפגע בתאונה המוגדרת כתאונת דרכים על פי חוק הפיצויים לתאונות דרכים, זכאי לקבלת פיצויים. 

מה צריך לעשות מיד לאחר שאירעה תאונת דרכים בה אתם מעורבים?


במקרה בו אתם מעורבים בתאונה, יש להזמין משטרה או לדווח על הפגיעה בתחנת המשטרה ולקבל אישור משטרה על כך. בנוסף, יש להכין צילום פוליסת ביטוח חובה, רישיון רכב  וכן רישיון נהיגה בתוקף. חשוב לציין כי אם ביקרתם במיון בעקבות התאונה, יש לשמור על מכתב השחרור שקיבלתם מבית החולים ואת המסכמים הרפואיים שקיבלתם בעקבות הפציעה בתאונה. חשוב להיוועץ בעורך דין מומחה ומנוסה בתחום תאונות דרכים ונזיקין בהקדם וזאת על מנת שיוכל להשיג עבורכם את סכום הפיצויים המגיע לכם. במקרה והתאונה אירעה בדרך לעבודה שלכם או בחזרה ממנה, היא תיחשב כתאונת עבודה. 

חוק הפיצויים לתאונות דרכים:


חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים תשל"ה 1975 נחקק כחוק סוציאלי במטרה לפצות את רובם של נפגעי תאונות הדרכים אך המציאות בשטח, היא כי רבים מהנפגעים בתאונות הדרכים נתקלים בקושי בהבנת החוק ותקנות הקשורות בו וכך, נפגעי תאונות דרכים, נמצאים לרוב במצב של חוסר הבנה וחוסר אונים לגבי הזכויות המגיעות להם על פי החוק. לשם כך, רצוי לפנות אל עורך דין המתמחה בדינים ותקנות תאונות דרכים ונזיקין, היכול לעשות עבורכם "סדר בבלגן" ולהנחות אתכם בצורה מקצועית ונכונה.

 

ליווי וייעוץ משפטי בראש שקט ללא עלות על בסיס הצלחה בלבד!


משרדנו הוא בין המשרדים הותיקים באשדוד בטיפול בפיצויים לנפגעי תאונות דרכים, אנחנו מאמינים בהצלחה שלנו וביכולת שלנו לדאוג לך לפיצויים מקסימליים ולכן לא קיבלתה פיצויים השירות שלנו בחינם! במידה וקבלתה פיצויים העמלה שלנו היא 15% (לפני מע"מ) מסכום הפיצויים שקבלתה.
תאונת דרכים היא אירוע המלווה בטראומה ולעיתים אף בנזקים בגוף ובנפש. אבדן כושר עבודה בשל תקופת החלמה הנדרשת בשל הפציעה, עלולים להוביל להוצאות כלכליות גבוהות עבור המעורבים בתאונת הדרכים. בזמן כזה, חשוב לפנות אל עורך דין המתמחה בתאונות דרכים ותביעות נזיקין ולקבל ליווי, ייעוץ וייצוג משפטי מקצועי. אם עברתם תאונת דרכים, חשוב לעצור לרגע, לנסות להירגע וליצור מיד קשר עם משרד עורכי דין שלנו המתמחה בתחום תאונות דרכים ונזיקין שיאפשר לכם לקבל תמונה ברורה אודות נסיבות התאונה וההשלכות הבאות בעקבותיה. 

משרד עורכי הדין לתאונות דרכים ונזיקין באשדוד - עורך דין יגאל וידאל:


משרד עורכי דין המתמחה בתאונות דרכים, אנחנו עוזרים לנפגעי תאונות דרכים בדרכים שונות :

בניית תיק תביעה - עורך דין שלנו המתמחה בענייני נזיקין ותאונות דרכים, הוא בעל ניסיון וכלים לסייע בבניית אסטרטגיה נכונה עבור מקרה התאונה הספציפי שלכם. 

ייעוץ משפטי מקצועי - עורך דין יגאל וידאל מומחה בתאונות דרכים, יעניק לכם ייעוץ משפטי מקצועי הכולל שיקולים רלוונטיים לתביעה. 

סיוע בקבלת החלטות - עורך דין יגאל וידאל מומחה מייעץ ומסייע לכם לקבל החלטות משמעותיות כגון: האם עדיף לקבל את סכום הפיצויים המוצע על ידי חברת הביטוח או שעדיף לא לוותר ולתבוע סכום גבוה יותר. בנוסף, מסייע עורך הדין למיוצג להחליט באם לבחור להגיש תביעה משפטית או להתמודד ישירות מול חברת הביטוח. 

אין ספק, עורך דין מומחה בתחום תאונות דרכים ונזיקין, יעזור לכם לקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבורכם וינחה אתכם אודות הצעדים שעליכם לנקוט מרגע התאונה ועד לסיום הליך התביעה. עורך דין יגאל וידאל מומחה לתאונות דרכים, ימנע טעויות העלולות לעלות לכם ביוקר ויספק לכם עצות מועילות ויעילות אשר ימנעו מכם הוצאות כלכליות מיותרות ומפחי נפש. 

עורך דין תאונות דרכים באשדוד - יגאל וידאל


ללכת על בטוח עם עורך דין יגאל וידאל מומחה לתביעות תאונות דרכים ודיני נזיקין:


תאונת דרכים היא אירוע פתאומי ומפחיד. במידה והייתם מעורבים בתאונת דרכים, חשוב שתיצרו קשר סמוך ככל הניתן לתאונה עם עורך דין שלנו, אשר ידריך ויכוון אתכם וזאת על מנת למנוע טעויות בדרך ההתנהלות שלכם מול חברת הביטוח וזאת, לצורך הגדלה משמעותית של סכום הפיצויים. נפגעי תאונות דרכים מבטיחים את קבלת הפיצויים המרביים המגיעים להם בדרך המשפטית של הגשת תביעת תאונת דרכים כנגד חברת הביטוח אשר ביטחה את כלי הרכב שלהם בביטוח חובה. רק עורך דין מומחה יגיש עבורכם את תביעת הפיצויים וישיג לכם את מלוא הזכויות ומלוא סכום הפיצויים. 

להשיג את המקסימום מחברת הביטוח עם עורך דין יגאל וידאל -מומחה לתאונות דרכים באשדוד:


משרד עורכי דין יגאל וידאל, מתמחה בתאונות דרכים ודיני נזיקין. מאחוריו ניסיון עשיר של טיפול מוצלח במאות תיקי תאונות דרכים ותביעות פיצויים. הניסיון והידע הרב שצבר המשרד לאורך 17 שנות פעילות, מאפשר לנו להעריך במדויק את גובה הפיצוי הכספי אותו תוכלו לקבל מחברת הביטוח בעקבות תאונת דרכים. משרדנו עוסק רבות בתביעות תאונות דרכים לרבות תאונות דרכים קשות, עריכת תחשיבי נזיקין במקרה של מוות או פציעות חמורות. הידע והניסיון הרבים שלנו בתחום דיני הנזיקין בכלל ובתאונות דרכים בפרט, כולל ניהול משא ומתן מול חברות הביטוח וייצוג לקוחות בערכאות שונות של בתי המשפט, הופך אותנו למשרד המוביל בתחומו ובעל המוניטין הגדול ביותר באשדוד.
עברתם תאונת דרכים? רוצים להשיג את גובה הפיצויים המקסימלי המגיע לכם ? זה הזמן ליצור אתנו קשר. 

עורך דין יגאל וידאל מומחה לתביעות תאונות דרכים באשדוד  

לפרטים התקשרו:  073-374-2828

טואול - בניית אתרים