עריכת צוואות והסכמי ממון עד הבית - חברת צוואות עדים

חברת צוואות עדים - 
עורכת צוואות והסכמי ממון עד הבית
בשירות אישי, מהיר, מקצועי וזול באווירה נעימה
ואישית במסגרת ביתכם

לייעוץ פרטים והזמנות:
073-374-2828

עריכת הסכם גירושין בפריסה ארצית     עריכת הסכם גירושין בפריסה ארצית - בשירות אישי ומהיר עד הבית רק 2000 ש"ח!
שירות ב: תל אביב, אשדוד, ראשון לציון, אשקלון, יבנה, גדרה, חולון, חיפה,
הרצליה, באר שבע, בני ברק, רמת גן, נס ציונה, פתח תקווה,
נתניה, גבעתיים, רחובות, ירושליםמחפשים עריכת הסכם גירושין בדרך הקלה והמהירה ביותר באזור פריסה ארצית? קבלת הסכם גירושין (בהסכמה בין בני הזוג) עד הבית רק ב 2000ש"ח!
כולל הדרכה והסבר על ההסכם באווירה נעימה וביחס אישי. 
במרחק שיחת טלפון אחת והסכם הגירושין מגיעה עד אלכם הבית! 
* ניתן להגיע למשרדנו באשדוד בבניין יוניטרד ברחוב הרצל 1 ולקבל עריכת הסכם גירושין ב 1500 ש"ח בלבד!

* נכתב ע"י עורך דין יגאל וידאל 
 

עריכת הסכם גירושין בפריסה ארצית: 


כשהזוגיות מגיעה לסופה, חשוב לפנות אל עורך דין המתמחה בדיני משפחה ונזיקין ולו ניסיון עשיר בעריכת הסכמי גירושין. חתימה על הסכם גירושין היא הדרך האידיאלית לניהול הליך גירושין ולכן, זוגות רבים העומדים בפני גירושין, בוחרים כיום בעריכת הסכם גירושין. הסכם כזה חוסך מאבק משפטי ארוך ויקר. חברת "צוואת עדים" מאפשרת עריכת הסכם גירושין עד הבית עם עורך דין מנוסה בדיני משפחה ובגירושין, חשוב לציין שהסכם גירושין זה הוא בהסכמה בין בני הזוג שכבר הגיעו לעמק השווה וכבר יודעים איך תהיה חלוקת הרכוש, דמי מזונות, וחלוקת משמרות של הילדים בניהם ורק רוצים לנסח את זה בהסכם גירושין מסודר וערוך משפטית. 

מהו הסכם גירושין ?

הליך גירושין הוא קשה ומורכב ומעורבים בו רגשות רבים וברוב המקרים גם ילדים משותפים. האפשרויות העומדות בפני הזוג, הן ניהול הליך גירושין בערכאות משפטיות על ידי הגשת תביעות שונות, בעוד הדרך השנייה היא עריכת הסכם גירושין. בחירה בעריכת הסכם גירושין, מאפשרת לזוג לקבל את כל ההחלטות הנוגעות לפרידה תוך ניהול מו"מ בעניינים שונים והגעה להסכמות שיכללו בהסכם הגירושין. הסכם גירושין משליך על בני הזוג כלכלית ואישית ולכן, מומלץ לפנות לעורך דין המתמחה בדיני משפחה, בעל ניסיון וידע רבים בעריכת הסכמי גירושין. כך, יוכלו בני הזוג להיות בטוחים כי זכויותיהם של שני הצדדים נשמרות. 

מה כולל הסכם גירושין?

הסכמי גירושין מתמקדים לרוב בשלושה נושאים עיקריים: משמורת ילדים, מזונות וחלוקת רכוש. 
1. משמורת ילדים – הוא הסעיף החשוב ביותר הנוגע לילדים המשותפים של בני הזוג ונוגע להסדרת המשמורת עליהם. בפני בני הזוג, האפשרות להחליט על משמורת מלאה לאחד ההורים וקביעת הסדרי ראייה עבור ההורה השני, או החלטה על משמורת משותפת, המקובלת מאוד כיום בקרב הורים גרושים רבים. 
2. דמי מזונות: על בני הזוג להגיע להסכמה אודות גובה תשלום דמי המזונות אשר צריך להתחשב בצרכי הילדים אך גם במצבו הכלכלי של האב. במקרה בו הוחלט על משמורת משותפת, מופחתים לרוב דמי המזונות אותם משלם האב לאם בכ-25% וזאת לאור העובדה שלהורים משמורת משותפת, החולקת את גידול הילדים וכן את הוצאות גידולם. 
3. חלוקת רכוש: במידה ולבני הזוג הסכם ממון, יחולק הרכוש בהתאם לו אך בהיעדרו, יקבעו בני הזוג את חלוקת הרכוש ביניהם ויעגנו אותו בהסכם. חשוב לדאוג לפירוט מלא של הרכוש וחלוקתו וזאת על מנת למנוע סכסוכים ומחלוקות. 

עריכת הסכם גירושין בשירות אישי עד הבית בפריסה ארצית:
 

הליך גירושין הוא קשה ומורכב רגשית. הסטטיסטיקה בישראל מצביעה על עלייה מתמדת במספרם של הזוגות המתגרשים. כיום, רבים העומדים בפני גירושין, מעדיפים לעבור הליך גירושין בהסכמה הכולל גישור, שכן הליך גירושין ללא הסכם, עלול להיות ממושך וכואב וכמובן, עלול לפגוע בילדים המשותפים של בני הזוג המוצאים עצמם לעיתים קרובות באמצע, כשהם נאלצים לבחור צד. בחירה של עריכת הסכם גירושין בתל אביב בשירות אישי ומהיר עד הבית, מאפשרת לבני הזוג לערוך הסכם גירושין באווירה נינוחה ורגועה, הנערך על ידי עורך דין מומחה בדיני משפחה ובעריכת הסכמי גירושין שילווה את הזוג עד לקבלת אישור בית המשפט או בית הדין הרבני. 

כל היתרונות של עריכת הסכם גירושין עד הבית:


- זכויות הצדדים נשמרות – הבחירה בעורך דין מומחה ומקצועי המתמחה בדיני משפחה ובתחום הגירושין, תשמור על זכויותיהם של כל אחד מבני הזוג. 
- אווירה נינוחה – תקופת הגירושין היא מטלטלת רגשית. טיפול משפטי באווירה נעימה, אמפתית ורגישה, יכולה לתרום להצלחת הליך הגירושין ולהקל על הצדדים. 
- מחיר אטרקטיבי – רק 2,000 ₪ בלבד עבור עריכת הסכם גירושין מקצועי בהסכמה עד הבית אשר יחסוך עבור הזוג את הצורך בבזבוז זמן יקר בבתי משפט, בהוצאות כספים מיותרות ומריבות בין עורכי הדין של שני הצדדים. 
- מקצועיות בלתי מתפשרת- לעורכי הדין של חברת "צוואת עדים" ניסיון של 17 שנים בתחום עריכת הסכמי גירושין. ההסכם מותאם אישית לבני הזוג ועומד בכל התקנים המשפטיים. 
- שירות עריכת הסכם גירושין עד הבית בפריסה ארצית – מאפשר לכל אחד בכל מקום בארץ מצפון עד דרום לערוך הסכם גירושין מקצועי באמצעות עורך דין מומחה. 
- הדרכה מפורטת ואישית – עריכת הסכם גירושין עד הבית, מאפשר לבני הזוג לקבל הדרכה והסבר מפורטים הקשורים לסעיפי הסכם הגירושין, מהותו ואישורי המשפטי באווירה נעימה במסגרת ביתם של בני הזוג או בכל מקום בו יבחרו. 


עריכת הסכם גירושין עם חברת "צוואת עדים":

חברת "צוואת עדים" נוסדה על מנת לספק עריכת מסמכים משפטיים כגון: צוואות, הסכמי ממון, הסכמי גירושין ועוד וזאת בצורה המקצועית ביותר, במחיר נגיש לכל אדם, באווירה נינוחה ועם שירות אישי עד הבית. ניסיון של 17 שנה בתחום דיני ירושות, הסכמי מממון ודיני משפחה וגירושין, הופכים את עורכי הדין שלנו למומחים בתחומם. חברת "צוואת עדים" שמה לה למטרה לחסוך בבירוקרטיה ובתסכול של אנשים רבים הנוצר בעקבות הליכים משפטיים מורכבים. מחפשים עריכת הסכם גירושים בדרך הקלה, המהירה והמקצועית ביותר בלי להוציא כספים מיותרים על עורכי דין? חברת "צוואת עדים" מציעה לכם הסכם גירושין עד הבית במחיר של 2,000 ₪ בלבד בהתאמה אישית ועם עו"ד מקצועי ומנוסה המגיע עד אליכם הביתה. 


אז איך מתחילים? פשוט!

  • רושמים על דף בצורה מסודרת את חלוקת הרכוש, דמי מזונות, ומשמרות הילדים המסוכמים על ידי שניכם.
  • מתקשרים לחברת צוואות עדים בטלפון 073-374-2828
  • חברת צוואת עדים עורכת לכם את הסכם גירושין בעריכה משפטית תקינה מותאמת אישית לפי דרישותכם.
  • מגיעים עד אליכם הבית עם הסכם הגירושין ומדריכים אתכם על כל הסעיפים באווירה נעימה.
  • זהו! יש לכם הסכם גירושין, ערוך משפטית בצורה רהוטה ומושלמת תתחדשו!חברת צוואות עדים - לשירות עריכת הסכם גירושין בפריסה ארצית עד הבית 
התקשרו: 073-374-2828


טואול - אתרים באינטרנט