עריכת צוואות והסכמי ממון עד הבית - אתר צוואות עדים

אתר צוואות עדים - 
עריכת צוואות, הסכמי ממון בשירות אונליין
או עד הבית במחירים משתלמיםלייעוץ ופרטים התקשרו:
073-374-2828

עריכת הסכם גירושין בפריסה ארצית

     עריכת הסכם גירושין בהסכמה בפריסה ארצית - בשירות אישי ומחיר הוגן
שירות ב: תל אביב, אשדוד, ראשון לציון, אשקלון,בית שאןיבנה, גדרה, חולון, חיפה,
הרצליה, באר שבע, בני ברק, רמת גן, נס ציונה, פתח תקווה,
נתניה, גבעתיים, רחובות, ירושלים


מחפשים עריכת הסכם גירושין בהסכמה?
מעוניינים לחסוך במריבות והוצאות מיותרות?
לפרטים נוספים והצעת מחיר
התקשרו: 073-374-2828

  

עריכת הסכם גירושין בפריסה ארצית: 


עריכת הסכם גירושין בהסכמה מתאים לזוגות שהחליטו מראש על: חלוקות הרכוש, דמי מזונות ומשומרת על הילדים ורוצים לחסוך במריבות והוצאות מיותרות.
כשהזוגיות מגיעה לסופה, חשוב לפנות אל עורך דין המתמחה בדיני משפחה ונזיקין ולו ניסיון עשיר בעריכת הסכמי גירושין. חתימה על הסכם גירושין היא הדרך האידיאלית לניהול הליך גירושין ולכן, זוגות רבים העומדים בפני גירושין, בוחרים כיום בעריכת הסכם גירושין. הסכם כזה חוסך מאבק משפטי ארוך ויקר.אתר "צוואת עדים" מאפשרת עריכת הסכם גירושין עם עורך דין מנוסה בדיני משפחה ובגירושין, חשוב לציין שהסכם גירושין זה הוא בהסכמה בין בני הזוג שכבר הגיעו לעמק השווה וכבר יודעים איך תהיה חלוקת הרכוש, דמי מזונות, וחלוקת משמרות של הילדים בניהם ורק רוצים לנסח את זה בהסכם גירושין מסודר וערוך משפטית. 

מהו הסכם גירושין ?

הליך גירושין הוא קשה ומורכב ומעורבים בו רגשות רבים וברוב המקרים גם ילדים משותפים. האפשרויות העומדות בפני הזוג, הן ניהול הליך גירושין בערכאות משפטיות על ידי הגשת תביעות שונות, בעוד הדרך השנייה היא עריכת הסכם גירושין. בחירה בעריכת הסכם גירושין, מאפשרת לזוג לקבל את כל ההחלטות הנוגעות לפרידה תוך ניהול מו"מ בעניינים שונים והגעה להסכמות שיכללו בהסכם הגירושין. הסכם גירושין משליך על בני הזוג כלכלית ואישית ולכן, מומלץ לפנות לעורך דין המתמחה בדיני משפחה, בעל ניסיון וידע רבים בעריכת הסכמי גירושין. כך, יוכלו בני הזוג להיות בטוחים כי זכויותיהם של שני הצדדים נשמרות. 

מה כולל הסכם גירושין?

הסכמי גירושין מתמקדים לרוב בשלושה נושאים עיקריים: משמורת ילדים, מזונות וחלוקת רכוש. 
1. משמורת ילדים – הוא הסעיף החשוב ביותר הנוגע לילדים המשותפים של בני הזוג ונוגע להסדרת המשמורת עליהם. בפני בני הזוג, האפשרות להחליט על משמורת מלאה לאחד ההורים וקביעת הסדרי ראייה עבור ההורה השני, או החלטה על משמורת משותפת, המקובלת מאוד כיום בקרב הורים גרושים רבים. 
2. דמי מזונות: על בני הזוג להגיע להסכמה אודות גובה תשלום דמי המזונות אשר צריך להתחשב בצרכי הילדים אך גם במצבו הכלכלי של האב. במקרה בו הוחלט על משמורת משותפת, מופחתים לרוב דמי המזונות אותם משלם האב לאם בכ-25% וזאת לאור העובדה שלהורים משמורת משותפת, החולקת את גידול הילדים וכן את הוצאות גידולם. 
3. חלוקת רכוש: במידה ולבני הזוג הסכם ממון, יחולק הרכוש בהתאם לו אך בהיעדרו, יקבעו בני הזוג את חלוקת הרכוש ביניהם ויעגנו אותו בהסכם. חשוב לדאוג לפירוט מלא של הרכוש וחלוקתו וזאת על מנת למנוע סכסוכים ומחלוקות. 

עריכת הסכם גירושין בשירות אישי בפריסה ארצית:
 

הליך גירושין הוא קשה ומורכב רגשית. הסטטיסטיקה בישראל מצביעה על עלייה מתמדת במספרם של הזוגות המתגרשים. כיום, רבים העומדים בפני גירושין, מעדיפים לעבור הליך גירושין בהסכמה הכולל גישור, שכן הליך גירושין ללא הסכם, עלול להיות ממושך וכואב וכמובן, עלול לפגוע בילדים המשותפים של בני הזוג המוצאים עצמם לעיתים קרובות באמצע, כשהם נאלצים לבחור צד. בחירה של עריכת הסכם גירושין בתל אביב בשירות אישי ומהיר, מאפשרת לבני הזוג לערוך הסכם גירושין באווירה נינוחה ורגועה, הנערך על ידי עורך דין מומחה בדיני משפחה ובעריכת הסכמי גירושין שילווה את הזוג עד לקבלת אישור בית המשפט או בית הדין הרבני. 

כל היתרונות של עריכת הסכם גירושין :


- זכויות הצדדים נשמרות – הבחירה בעורך דין מומחה ומקצועי המתמחה בדיני משפחה ובתחום הגירושין, תשמור על זכויותיהם של כל אחד מבני הזוג. 
- אווירה נינוחה – תקופת הגירושין היא מטלטלת רגשית. טיפול משפטי באווירה נעימה, אמפתית ורגישה, יכולה לתרום להצלחת הליך הגירושין ולהקל על הצדדים. 
- מחיר הגון – עריכת הסכם גירושין מקצועי בהסכמה בין בני הזוג אשר יחסוך עבור הזוג את הצורך בבזבוז זמן יקר בבתי משפט, בהוצאות כספים מיותרות ומריבות בין עורכי הדין של שני הצדדים. 
- מקצועיות בלתי מתפשרת- לעורכי הדין של אתר "צוואת עדים" ניסיון של 17 שנים בתחום עריכת הסכמי גירושין. ההסכם מותאם אישית לבני הזוג ועומד בכל התקנים המשפטיים. 
- שירות עריכת הסכם גירושין בפריסה ארצית – מאפשר לכל אחד בכל מקום בארץ מצפון עד דרום לערוך הסכם גירושין מקצועי באמצעות עורך דין מומחה. 
- הדרכה מפורטת ואישית – עריכת הסכם גירושין מאפשר לבני הזוג לקבל הדרכה והסבר מפורטים הקשורים לסעיפי הסכם הגירושין, מהותו
ואישורו המשפטי באווירה נעימה.


עריכת הסכם גירושין עם  "צוואת עדים":

אתר "צוואת עדים" נוסד על מנת לספק עריכת מסמכים משפטיים כגון: צוואות, הסכמי ממון, הסכמי גירושין ועוד וזאת בצורה המקצועית ביותר, במחיר נגיש לכל אדם, באווירה נינוחה ועם שירות אישי. ניסיון של 17 שנה בתחום דיני ירושות, הסכמי מממון ודיני משפחה וגירושין, הופכים את עורכי הדין שלנו למומחים בתחומם. אתר "צוואת עדים" שם לו כמטרה לחסוך בבירוקרטיה ובתסכול של אנשים רבים הנוצר בעקבות הליכים משפטיים מורכבים. מחפשים עריכת הסכם גירושים בדרך הקלה, המהירה והמקצועית ביותר בלי להוציא כספים מיותרים על עורכי דין? אתר "צוואת עדים" מציעה לכם הסכם גירושין בהתאמה אישית ועם עו"ד מקצועי ומנוסה.

אז איך מתחילים? פשוט!   

הכל מתחיל בשיחת טלפון אחת! ואנחנו לרשותכם.   
מה נדרש בתהליך:
  • רושמים על דף בצורה מסודרת את חלוקת הרכוש, דמי מזונות ומשמורות הילדים המסוכמים על ידי שניכם.
  • מתקשרים לאתר צוואות עדים בטלפון   073-374-2828
  • עורך דין מומחה עורך לכם את הסכם הגירושין בעריכה משפטית תקינה ומותאמת אישית לפי דרישתכם.
  • קובעת לכם פגישה במשרד הקרוב לביתכם ובאווירה נעימה ויחס אישי מדריכה ומסבירה לכם על מהות ההסכם.
  • זהו! יש לכם הסכם גירושין, ערוך משפטית בצורה רהוטה ומושלמת תתחדשו!

אתר צוואות עדים - לשירות עריכת הסכם גירושין בפריסה ארצית 
לפרטים והצעת מחיר מיידית
התקשרו:
073-374-2828


logo בניית אתרים