עריכת צוואות והסכמי ממון עד הבית - אתר צוואות עדים

אתר צוואות עדים - 
עריכת צוואות, הסכמי ממון בשירות אונליין
או עד הבית במחירים משתלמיםלייעוץ ופרטים התקשרו:
073-374-2828

עריכת הסכם ממון על דירה    עריכת הסכם ממון על דירה - בפריסה ארצית עריכת הסכם ממון על דירה אונליין - הסכם ממון בהתאמה אישית שישלח אלכם ישרות לאימייל רק ב 999 ש"ח (לפני מע"מ).
חסכון עצום של עד 80% מהמחיר הריאלי מבוצע ע"י עורכת דין
לפרטים נוספים

התקשרו: 073-374-2828כיצד מתבצע שירות הסכם ממון אונליין:

הכל ניתן במרחק שיחת טלפון אחת! בשיחת הטלפון למספר 073-374-2828 נבין את אופי ההסכם ממון ונפנה אתכם לעורכת הדין שלנו המתמחה בהסכמי ממון  שתייעץ לכם ותערוך לכם הסכם ממון בהתאמה אישית.
עורכת הדין שלנו תבקש ממכם לשלוח לאימייל שלה 
תצלום ת"ז עם ספח של כל אחד מכם, ורשימת נכסים וחשבונות שרשומים על כל אחד מכם לצורך ההפרדה הרכושית.
באימייל שתשלחו לה ניתן להתמקד במספר סעיפים בהסכם ממון שיסדירו את המערכת הכלכלית שלכם במקרה של פרידה והם:
 • חלוקת הרכוש לפני הנישואין - נדל"ן, דירות מגורים ועסקים שהיו לכל אחד לפי הכניסה לנישואין.
 • חלוקת הרכוש שנצבר במהלך הנישואין - (חלוקה שווה בשווה או כל אחד מבין הזוג לפי פרי עמלו).
 • שונות כגון - כספים בחשבונות בנק, מתנות, ירושות, מטלטלים, רכבים, זכויות סוציאליות ממקום העבודה (פנסיות, קרן השתלמות).
 • זכויות בקניין רוחני - אתר אינטרנט, דף פייסבוק.
עורכת הדין תיייעץ לכם בטלפון בדיוק על מה להתמקד ומה לשלוח לה באימייל.
לאחר שליחת האימייל לפי הסעיפים הנ"ל, תקבלו בחזרה באימייל הסכם ממון מותאם אישית עבורכם שאותו תוכלו לקחת לבית דין לעינייני משפחה הקרוב לביתכם ולתת לו תוקף משפטי זהו סיימתם!


הסכם ממון על דירה- כל המידע כיצד עושים זאת נכון ובמחיר הוגן 


מהו הסכם ממון? מהו הסכם ממון על דירה ומדוע הוא כה חשוב? היכן ניתן לערוך הסכם ממון על דירה בדרך הטובה, הנוחה והמשתלמת ביותר? 
הסכם ממון הוא הסכם בענייני רכוש הנערך בין בני זוג נשואים, לא נשואים (ידועים בציבור) או בין בני זוג העומדים להינשא. במסגרת הסכם ממון, מוסדרים כל ענייני הרכוש והממון על פי מה שהוחלט בין בני הזוג. תוכן הסכם הממון כולל את דרך חלוקתו של הרכוש הקיים בעת חתימת ההסכם וכן זה שייצבר בהמשך החיים המשותפים. להסכם ממון מאושר בבית משפט לענייני משפחה או בבית דין רבני, תוקף של פסק דין והוא גובר על הכתוב בחוק יחסי ממון אשר לפיו כל רכוש או זכות אשר צברו בני הזוג במהלך חייהם המשותפים שייכים לשניהם באופן שווה ולפיכך יחולקו בצורה שווה ביניהם בעת פרידה או גירושין. הסכם ממון מאושר, גובר על כל הסכמת עבר אחרת בין בני הזוג. בשנים האחרונות, הפך הסכם ממון על דירה לנפוץ מאוד בקרב בני זוג העומדים בפני חתונה כשלאחד מהם דירה בבעלותו או שהתקבלה במהלך הנישואין. אתר צוואות עדים, מאפשר לכם לערוך הסכם ממון על דירה בדרך הנוחה, הקלה והמקצועית ביותר ובמחיר ההגון ביותר. 

שירות עריכת הסכם ממון על דירה בפריסה ארצית במפגש קרוב לביתך:

עריכת הסכם ממון נוטריוני מאושר משפטית (שחוסך לכם עמלות נוספות) במחיר הוגן ושירות אישי.


הסכם ממון על דירה:

זוגות רבים המחליטים להינשא, מגיעים אל הקשר כאשר בבעלותו של אחד מהם דירה. במצבים אלו קיימת חשיבות גדולה לעריכת הסכם ממון אשר קובע כי במקרה של גירושין, תישאר הדירה בבעלות הצד שהחזיק בה עוד בטרם הנישואין. על פי חוק דיני משפחה, בני זוג אשר נישאו לאחר שנת 1974 ומעוניינים להתגרש, נעשית חלוקת הרכוש שלהם (ללא הסכם ממון) באופן שווה למעט נכסים אשר היו להם ערב הנישואין או שקיבלו במתנה או בירושה בתקופת הנישואין. על פי לשון החוק, רכוש פרטי שמקורו לפני נישואין לא מהווה חלק מהרכוש המשותף המחולק בין בני הזוג עם פקיעת הנישואין אך בנסיבות מיוחדות, עשוי בית המשפט לפסוק על "חזקת שיתוף ספציפית בבית מגורים" הנובעת ממעמדה המיוחד של דירת המגורים כקורת גג של התא המשפחתי כשבין הנסיבות הרלוונטיות לקיום חזקת השיתוף מגורים משותפים בדירה לאורך תקופה ממשית לרבות הולדת ילדים משותפים, תשלום משכנתא במשותף ועוד. כל עוד לא נערך הסכם ממון על דירה בין בני הזוג עשוי התקדים המשפטי להתממש. 

הסכם ממון על דירה בירושה או במתנה:

חוק יחסי מממון קובע כי דירה שהתקבלה בירושה או במתנה הן לפני הנישואין או לאחריהן, שייכת לצד שקיבל אותה בלבד. במהלך חיי נישואין,  אחד מבני הזוג עשוי לקבל מהורים או משפחה ירושות או מתנות. למרות מה שקבוע בחוק יחסי ממון, במקרים רבים בהם התגלע סכסוך בין בני הזוג, קבע בית המשפט כי הירושה או המתנה שניתנה לצד אחד שייכת גם לצד השני וזאת מהטעם שהצד שקיבל את הירושה שיתף בה את הצד השני והצדדים התגוררו בדירה, גידלו בה ילדים, השביחו אותה או השכירו אותה כאשר כספי השכירות הופקדו בחשבון משותף ששימש למשק בית משותף. בנוסף, יתכן שדירה שהתקבלה בירושה או במתנה, נמכרה על ידי הצד המקבל ובכספים אלו ,נרכשה דירה גדולה יותר שהצריכה לקיחת משכנתא, פעולה שחייבה רישום של שני בני הזוג על הדירה. מאחר ומקרים רבים מגיעים לבית המשפט, חשוב לערוך הסכם ממון על ידי עורך דין המומחה בדיני משפחה. 

עריכת הסכם ממון על דירה עם אתר צוואות עדים:

הסכם ממון תקין המותאם אישית עבורכם, חשיבות כלכלית גדולה מאוד מאחר וטעות קטנה בו עלולה לגרום לפסילתו ולהביא לסכסוכים מתמשכים בבתי משפט. מאחר ולא כל אחד מאתנו בקיא בדיני משפחה, נולד הצורך בשירות קל, יעיל ובמחיר הוגן וכך נוצר אתר צוואות עדים המעניק שירותי עריכת הסכמי ממון בפריסה ארצית. האתר מאפשר תיאום מפגש נוח במשרד במקום הקרוב למקום מגוריכם ודואג לעורך דין מומחה בדיני משפחה אשר לו ניסיון רב בעריכת הסכמי ממון מסוגים שונים בהתאמה אישית. מאחורי אתר צוואות עדים עומד עורך דין יגאל וידאל, עו"ד בעל ניסיון של 17 שנה בעריכת צוואות והסכמי ממון. למשרד עורכי הדין יגאל וידאל צוות עורכי דין בעלי ניסיון רב המתמחים בדיני משפחה ומאפשרים לכם ליהנות משירות מקצועי ואישי של עריכת הסכם ממון בצורה משפטית, רהוטה ותקינה. (במקרים בהם נבצר מהלקוח להגיע למשרד עו"ד של החברה בשל בעיה רפואית או אישית, יגיע עו"ד מטעם אתר צוואות עדים עד בית הלקוח).


יתרונות עריכת הסכם ממון על דירה בפריסה ארצית עם "צוואות עדים": הסכם ממון במפגש קרוב לביתך וביחס אישי הכולל הדרכה והסבר באווירה נעימה ואישית.
יתרונות בולטים נוספים:
 • קלות הביצוע - במרחק שיחת טלפון אחת ואתם מקבלים הסכם ממון מותאם אישית עבורכם בפריסה ארצית.
 • מחיר הגון - אנחנו מאמינים שכל אדם זכאי לשירותים משפטיים נגישיים.
 • חתימה באווירה נעימה - חתימה על ההסכם תעשה באווירה טובה ונעימה תוך כדי הסבר והדרכה על ההסכם.
 • מקצועיות חסרת פשרות - עורכי הדין שלנו בעלי ניסיון של 17 שנים בתחום עריכת הסכמי ממון כך שתקבלו הסכם ממון מותאם אישית עבורכם, העומד בכל התקנים המשפטיים למניעת סכסוכים עתידיים.
 • שירות בפריסה ארצית - שירות עריכת הסכם ממון ניתן בפריסה ארצית.
 • הדרכה והסבר מפורטים - תקבלו הדרכה והסבר אודות הסכם הממון, מהותו ואישורו המשפטי.
מעולם לא היה קל יותר לערוך הסכם ממון על דירה. בטלפון אחד תוכלו להיפגש עם עו"ד מומחה לדיני משפחה ולקבל עריכת הסכם ממון בהתאמה אישית ובמחיר הגון.

אז איך מתחילים? פשוט! 


מה נדרש בתהליך:
 • מתקשרים לאתר צוואות עדים בטלפון 073-374-2828
 • עורך דין עורך לכם את הסכם הממון על דירה בעריכה משפטית תקינה ומותאמת אישית עבורכם.
 • קובעת לכם פגישה במשרד הקרוב לביתכם ובאווירה נעימה ויחס אישי מדריכה ומסבירה לכם על מהות ההסכם וסעיפיו.
 • זהו! יש לכם הסכם ממון על דירה, ערוך משפטית בצורה רהוטה ומושלמת תתחדשו!צוואות עדים - לשירות עריכת הסכם ממון על דירה בפריסה ארצית במפגש קרוב לביתך  
לפרטים והצעת מחיר
התקשרו: 
073-374-2828

logo בניית אתרים