עריכת צוואות והסכמי ממון עד הבית - אתר צוואות עדים

אתר צוואות עדים - 
עריכת צוואות, הסכמי ממון בשירות אונליין
או עד הבית במחירים משתלמיםלייעוץ ופרטים התקשרו:
073-374-2828

עריכת צוואה באנגלית
 עריכת צוואה באנגלית 

מחפשים עריכת צוואה באנגלית בדרך הקלה והמהירה ביותר? שירות מהיר ויעיל בפריסה ארצית
במחיר הכי משתלם שיש!

לפרטים והצעת מחיר מיידית
התקשרו: 073-374-2828

עריכת צוואה באנגלית: 

אנשים רבים בוחרים לקבוע בכוחות עצמם כיצד לחלק את רכושם לאחר מותם. אומנם חוק הירושה נועד להבטיח חלוקה הוגנת של משאבי הנפטר בין ילדיו ומשפחתו, אך אנשים רבים יעדיפו בדרך חלוקה שונה. בסופו של יום, כל אחד זכאי לחלק את נכסיו לפי ראות עיניו, לכן אדם שמעוניין להוריש את כל רכושו לחברו הטוב, רשאי לעשות זאת. עם זאת, על מנת להבטיח כי הדברים אכן יתקיימו, יש צורך לנסח צוואה שתעמוד בכל החוקים והתקנות הקבועים בחוק. לצורך כך, מומלץ להיעזר בעורך דין שיוכל לנסח עבורכם את הצוואה בצורה שלא ניתן יהיה להתנגד לה. אנו מספקים שירות של צוואה באנגלית בפריסה ארצית, הכולל התאמה אישית של צוואה המנוסחת ע"י עורך דין שמתמחה בתחום. בנוסף, אנו נספק לכם שני עדים מטעמנו, שיוכלו לאשר את מהימנות הצוואה ובכך להעניק לה תוקף משפטי.

עריכת צוואה באנגלית – כיצד ניתן לעשות זאת?

במקרים מסוימים, המצווה אינו דובר עברית שוטפת, ולכן יעדיף לכתוב את צוואתו בשפת האם שלו. במקרים בהם הצוואה כתובה באנגלית למשל, יהיה צורך לתרגם אותה לעברית בצורה מדויקת, על מנת לשמור על תוקפה המשפטי. רק נוטריון יוכל לאשר את מהימנות התרגום ואת נאמנותו למקור. כל אי התאמה קטנה עלולה לפגום בכוונת המצווה, לכן חשוב לוודא שהתרגום מקצועי ומדויק ביותר. לא פעם מגיעים לבית המשפט מקרים, בהם ישנו הבדל בין הצוואה המקורית לבין הצוואה המתורגמת, דבר הגורם להבנה שונה לחלוטין של רוח הדברים. לכן עריכת צוואה באנגלית חייבת להיעשות על ידי אנשי מקצוע שמתמחים בתחום, ובמידת הצורך, לספק תרגום מקצועי ונאמן למקור.

צוואה באנגלית – האם היא קבילה בבית המשפט?

כל מסמך משפטי חייב להיות מתורגם לעברית, על מנת לקבל תוקף משפטי. לכן במידה ומדובר על אדם שרשם את צוואתו בשפה האנגלית, יהיה צורך לתרגם אותה. חשוב שהמתרגם יהיה בקיא הן באנגלית והן בעברית, על מנת להבטיח תרגום מדויק ונאמן למקור. תרגום לקוי עלול להוביל ללא מעט בעיות ואי הבנות, לכן מומלץ להימנע מכך. אנו מספקים שירות של עריכת צוואה באנגלית בפריסה ארצית, על מנת לספק לכל אדם שאינו דובר עברית בצורה שוטפת, את היכולת לבטא את רצונותיו ולהחליט למי להוריש את רכושו. לאחר מכן, אנו נעביר את הצוואה לתרגום נוטריוני מקצועי, כדי להבטיח את התוקף המשפטי של הצוואה.
לסיכום, צוואה באנגלית הינה צוואה שיש צורך לתרגמה תרגום נוטריוני, על מנת לספק לה תוקף משפטי. אי דיוקים בתרגום עלולים לגרום לבעיות רבות. אנו מציעים שירות של צוואה בפריסה ארצית בפריסה ארצית. עו"ד ינסח עבורכם צוואה מותאמת אישית במפגש קרוב אלכם הביתה בליווי שני עדים, לצורך אישור הצוואה. 
לפרטים נוספים, אל תהססו ליצור קשר!אז איך מתחילים? פשוט! 


הכל מתחיל בשיחת טלפון אחת! ואנחנו לרשותכם. 
מה נדרש בתהליך:
  • רושמים על דף בצורה ברורה מהו רכושך ולמי אתה מוריש אותו.
  • מתקשרים לאתר צוואות עדים בטלפון  073-374-2828
  • עורך דין מומחה עורך לכם צוואה נוטריונית או צוואה בעדים מותאמת אישית עבורכם.
  • נפגשים עמכם בפריסה ארצית במשרד הקרוב לביתכם ומדריכים אתכם על הצוואה באווירה נעימה וביחס אישי.
  • זהו! יש לכם צוואה ערוכה משפטית בצורה רהוטה ומושלמת בדיוק עבורכם תתחדשו!צוואות עדים - לשירות עריכת צוואה באנגלית בפריסה ארצית
לפרטים והצעת מחיר מיידית
התקשרו:
073-374-2828


logo בניית אתרים