עריכת צוואות והסכמי ממון עד הבית - חברת צוואות עדים

חברת צוואות עדים - 
עורכת צוואות והסכמי ממון עד הבית
בשירות אישי, מהיר, מקצועי וזול באווירה נעימה
ואישית במסגרת ביתכם

לייעוץ פרטים והזמנות:
073-374-2828

צוואה באנגלית
 עריכת צוואה באנגלית - בשירות אישי ומהיר עד הבית בליווי עדים לאישור הצוואהמחפשים עריכת צוואה באנגלית בדרך הקלה והמהירה ביותר?
קבלת צוואה באנגלית עד הבית רק ב 1800ש"ח! בליווי עורך דין ועד נוסף לאישור הצוואה.
במרחק שיחת טלפון אחת והצוואה מגיעה אלכם הבית.

* נכתב ע"י עורך דין יגאל וידאל - מומחה לענייני צוואות וירושות

עריכת צוואה באנגלית:


אנשים רבים בוחרים לקבוע בכוחות עצמם כיצד לחלק את רכושם לאחר מותם. אומנם חוק הירושה נועד להבטיח חלוקה הוגנת של משאבי הנפטר בין ילדיו ומשפחתו, אך אנשים רבים יעדיפו בדרך חלוקה שונה. בסופו של יום, כל אחד זכאי לחלק את נכסיו לפי ראות עיניו, לכן אדם שמעוניין להוריש את כל רכושו לחברו הטוב, רשאי לעשות זאת. עם זאת, על מנת להבטיח כי הדברים אכן יתקיימו, יש צורך לנסח צוואה שתעמוד בכל החוקים והתקנות הקבועים בחוק. לצורך כך, מומלץ להיעזר בעורך דין שיוכל לנסח עבורכם את הצוואה בצורה שלא ניתן יהיה להתנגד לה. אנו מספקים שירות של צוואה באנגלית עד הבית, הכולל התאמה אישית של צוואה המנוסחת ע"י עורך דין שמתמחה בתחום. בנוסף, אנו נספק לכם שני עדים מטעמנו, שיוכלו לאשר את מהימנות הצוואה ובכך להעניק לה תוקף משפטי.

עריכת צוואה באנגלית – כיצד ניתן לעשות זאת?

במקרים מסוימים, המצווה אינו דובר עברית שוטפת, ולכן יעדיף לכתוב את צוואתו בשפת האם שלו. במקרים בהם הצוואה כתובה באנגלית למשל, יהיה צורך לתרגם אותה לעברית בצורה מדויקת, על מנת לשמור על תוקפה המשפטי. רק נוטריון יוכל לאשר את מהימנות התרגום ואת נאמנותו למקור. כל אי התאמה קטנה עלולה לפגום בכוונת המצווה, לכן חשוב לוודא שהתרגום מקצועי ומדויק ביותר. לא פעם מגיעים לבית המשפט מקרים, בהם ישנו הבדל בין הצוואה המקורית לבין הצוואה המתורגמת, דבר הגורם להבנה שונה לחלוטין של רוח הדברים. לכן עריכת צוואה באנגלית חייבת להיעשות על ידי אנשי מקצוע שמתמחים בתחום, ובמידת הצורך, לספק תרגום מקצועי ונאמן למקור.

צוואה באנגלית – האם היא קבילה בבית המשפט?

כל מסמך משפטי חייב להיות מתורגם לעברית, על מנת לקבל תוקף משפטי. לכן במידה ומדובר על אדם שרשם את צוואתו בשפה האנגלית, יהיה צורך לתרגם אותה. חשוב שהמתרגם יהיה בקיא הן באנגלית והן בעברית, על מנת להבטיח תרגום מדויק ונאמן למקור. תרגום לקוי עלול להוביל ללא מעט בעיות ואי הבנות, לכן מומלץ להימנע מכך. אנו מספקים שירות של עריכת צוואה באנגלית עד הבית, על מנת לספק לכל אדם שאינו דובר עברית בצורה שוטפת, את היכולת לבטא את רצונותיו ולהחליט למי להוריש את רכושו. לאחר מכן, אנו נעביר את הצוואה לתרגום נוטריוני מקצועי, כדי להבטיח את התוקף המשפטי של הצוואה.
לסיכום, צוואה באנגלית הינה צוואה שיש צורך לתרגמה תרגום נוטריוני, על מנת לספק לה תוקף משפטי. אי דיוקים בתרגום עלולים לגרום לבעיות רבות. אנו מציעים שירות של צוואה עד הבית בפריסה ארצית. עו"ד ינסח עבורכם צוואה מותאמת אישית ויגיע אליכם הביתה בליווי שני עדים, לצורך אישור הצוואה. מחיר השירות עומד על 1,800 ₪ בלבד, כולל עלות התרגום. לפרטים נוספים, אל תהססו ליצור קשר!אז איך מתחילים? פשוט!

  • רושמים על דף בצורה מסודרת את כל רכושך ולמי אתה מוריש אותו.
  • מתקשרים לצוואות עדים בטלפון 073-374-2828
  • חברת צוואת עדים עורכת לך צוואה באנגלית משפטית תקינה מותאמת אישית עבורך לפי דרישותיך.
  • מגיעים אליך שני עדים מהחברה עד לביתך להביא לך את הצוואה באנגלית ולחתום עליה (על מנת שהצוואה תהיה תקינה).
  • זהו! יש לך צוואה מאושרת, ערוכה משפטית בצורה רהוטה ומושלמת תתחדש!צוואות עדים - לשירות עריכת צוואה באנגלית עד הבית בפריסה ארצית
התקשרו: 073-374-2828


טואול - אתרים באינטרנט