עריכת צוואות והסכמי ממון עד הבית - חברת צוואות עדים

חברת צוואות עדים - 
עורכת צוואות והסכמי ממון עד הבית
בשירות אישי, מהיר, מקצועי וזול באווירה נעימה
ואישית במסגרת ביתכם

לייעוץ פרטים והזמנות:
073-374-2828

צוואה בחיים - בשירות אישי עד הבית עריכת צוואה בחיים - בשירות אישי ומהיר עד הבית בליווי עדים לאישור הצוואהמחפשים עריכת צוואה בחיים בדרך הקלה והמהירה ביותר? קבלת צוואה עד הבית רק ב 1500ש"ח!
בליווי עורך דין ועד נוסף לאישור הצוואה. 
עכשיו במרחק שיחת טלפון אחת והצוואה מגיעה אלכם הבית.

* נכתב ע"י עורך דין יגאל וידאל - מומחה לענייני צוואות וירושות 


עריכת צוואה בחיים:

צוואה בחיים הינו מסמך משפטי שבו המצווה מנחה כיצד לטפל בו מבחינה רפואית, במידה והוא יגיע למצב סופני שבו הוא לא יהיה כשיר מבחינה משפטית ולא יוכל לחשוב בצורה צלולה. המטרה היא לאפשר לאדם, כל עוד הוא בריא וצלול בדעתו, להחליט לגבי סוג הטיפול הרפואי שהוא ירצה לקבל ברגע שיגיע למצב בריאותי קשה. החוק במדינת ישראל מכיר בזכותו של אדם להחליט לגבי סוג הטיפול הרפואי הרצוי לו, או לחילופין להימנע לחלוטין מטיפול רפואי, במידה ומדובר על מחלה סופנית ותוחלת חייו של החולה אינה עולה על חצי שנה. 

צוואה בחיים – כיצד להבטיח את התוקף המשפטי שלה?

על מנת שהצוואה תהיה תקפה מבחינה משפטית, היא צריכה לעמוד במספר קריטריונים מסוימים. למשל, הצוואה יכולה להיכתב אך ורק על ידי אדם שגילו עולה על 17 שנים. כמו כן, הצוואה חייבת להיערך בכתב ידו של המצווה או מודפסת, היא חייבת לכלול את החתימה שלו ואת החתימה של הרופא שמסר לו את המידע הרפואי. בנוסף לכך, יש צורך בשני עדים שיהיו נוכחים בעת החתימה על הצוואה. העדים חייבים להיות נטרלים, הם לא יכולים להיות בני משפחה או בעלי אינטרס כלשהו ברכושו של המצווה. כמו כן, הצוואה חייבת להיכתב מתוך רצון חופשי של המצווה, ללא שום לחץ מצד בני משפחתו או כל גורם אחר. כמובן שהמצווה חייב להיות צלול וכשיר מבחינה משפטית, הוא חייב להבין את המשמעות של הצוואה ואת ההשלכות שלה על צורת הטיפול בו. מומלץ לצרף את חוות דעתו של הרופא על רמת הצלילות של המצווה, כדי למנוע התנגדויות עתידיות לצוואה.

נקודות חשובות שכדאי לדעת לגבי צוואה בחיים:

המשמעות וההשלכות של צוואה בחיים הינן עצומות, לכן חשוב לוודא כי הצוואה מנוסחת בצורה ברורה ומדויקת, כדי שלא ניתן יהיה לפרש אותה בשום צורה אחרת. מומלץ שהצוואה תנוסח על ידי עורך דין שמתמחה בתחום, על מנת להבטיח כי רצונו של המצווה ייעשה ולא תהיה שום סיבה לבטל את הצוואה. יש להבין כי ללא הנחיות ברורות ומדויקות, הצוות הרפואי מחויב להעניק טיפול מאריך חיים לכל חולה, לכן אדם שאינו מעוניין בכך, חייב לדאוג מראש לצוואה בעלת תוקף משפטי, העומדת בכל הכללים ובכל התקנות הנדרשים. 
אנו מספקים שירות פשוט ויעיל, שיכול לחסוך לכם לא מעט כסף וזמן. בשיחת טלפון אחת, תוכלו להזמין שירות של צוואה בחיים עד הבית. השירות כולל ניסוח מקצועי ורהוט של הצוואה על ידי עורך דין בעל ניסיון של 17 שנים בדיני ירושה. עורך הדין יגיע אליכם הביתה בתוספת שני עדים, שיוכלו לאשר את החתימה על הצוואה ובכך להעניק לה תוקף משפטי. עורך הדין יוכל להסביר לכם את כל ההשלכות של החתימה על הצוואה, לספק לכם מידע משפטי וכמובן לענות על כל השאלות. צרו קשר עוד היום!  


אז איך מתחילים? פשוט!

  • רושמים על דף בצורה מסודרת את כל רכושך ולמי אתה מוריש אותו.
  • מתקשרים לצוואות עדים בטלפון 073-374-2828
  • חברת צוואת עדים עורכת לך צוואה משפטית תקינה מותאמת אישית עבורך לפי דרישותיך.
  • מגיעים אליך שני עדים מהחברה עד לביתך להביא לך את הצוואה ולחתום עליה (על מנת שהצוואה תהיה תקינה).
  • זהו! יש לך צוואה מאושרת, ערוכה משפטית בצורה רהוטה ומושלמת תתחדש!צוואות עדים לשירות צוואה בחיים עד הבית בפריסה ארצית
התקשרו: 073-374-2828


טואול - אתרים באינטרנט