עריכת צוואות והסכמי ממון עד הבית - חברת צוואות עדים

אתר צוואות עדים - 
עריכת צוואות והסכמי ממון בפריסה ארצית
ע"י עורכי דין מומחים בשירות אישי, מקצועי והוגן 
 במפגש נוח במשרד הקרוב לביתכם
כמו כן מומחים בתיקי: תאונות דרכים, מקרקעין, נדל"ן ופשיטת רגל

לייעוץ פרטים והזמנות:
073-374-2828

צוואה בעדים - בשירות אישי בפריסה ארצית
 עריכת צוואה בעדים - בשירות אישי ומהיר בפריסה ארצית במפגש קרוב לביתךמחפשים עריכת צוואה בעדים בדרך הקלה והמהירה ביותר? קבלת צוואה בעדים במפגש הקרוב לביתך!
בליווי עורך דין ועד נוסף לאישור הצוואה ובמחיר הוגן.
עכשיו במרחק שיחת טלפון אחת ותקבלו צוואה בהתאמה אישית.

צוואה בעדים:


צוואה בעדים נחשבת לאחת מסוגי הצוואות השכיחות והנפוצות ביותר, היות ולא פשוט לפסול אותה או לערער עליה. צוואה מסוג זה נערכת לרוב על ידי עורך דין שמתמחה בדיני ירושה, במטרה להבטיח צוואה שמנוסחת בצורה ברורה ומדויקת, ללא שום מקום לאי הבנות או פרשנויות שונות בעתיד. מי שמעוניין להוריש את הרכוש והנכסים שלו בצורה מסוימת לאנשים ספציפיים, חייב לספק הוראות ברורות וחד משמעיות. כמו כן, יש צורך בשני עדים ניטרליים ללא שום קשר או זיקה למצווה או לרכושו, שיוכלו לאשר את החתימה על הצוואה. אנו מספקים שירות זול, פשוט ויעיל במיוחד, המספק צוואה בהתאמה אישית, הנערכת על ידי עו"ד שמתמחה בדיני ירושה. עורך הדין יפגש עמכם קרוב לביתכם ויסביר לכם את כל האספקטים המשפטיים של הצוואה ושני העדים יאשרו את החתימה שלכם. כל זאת בשירות אישי ומחיר הוגן.

צוואה בעדים – נקודות מפתח שכדאי להכיר:

היום בארץ ניתן למצוא ארבעה סוגים שונים של צוואות : צוואה בכתב יד, צוואה בפני רשות, צוואה בעל פה וצוואה בעדים. צוואה בעדים יכולה להיות מודפסת או רשומה בכתב ידו של המצווה, היא לא מצריכה את שירותיו של עורך דין, אך מומלץ להיעזר בו על מנת להבטיח שהרצונות שלכם יתקיימו לאחר מותכם. מומלץ לחתום על הצוואה ולוודא כי גם העדים חותמים עליה, במטרה לספק לה תוקף משפטי שלא ניתן יהיה לערער עליו. עם זאת, גם צוואה שלא נחתמה על ידי המצווה או שהעדים לא חתמו עליה, אך היו עדים לחתימה, יכולה להיחשב כתקפה משפטית, אך הדבר עלול להוות פתח להתנגדויות. לכן עדיף להקפיד על כל הכללים והתקנות, על מנת להבטיח את תוקפה המשפטי של הצוואה ולמנוע את פסילתה בעתיד.

צוואה בעדים - מהו תפקידם של העדים?

מטרתם של העדים היא להבטיח את מהימנות הצוואה ובעצם לאשר כי המצווה חתם על הצוואה מרצונו החופשי בלבד. על מנת למנוע התנגדויות עתידיות לצוואה, יש צורך להקפיד על כתיבת התאריך של יום החתימה על הצוואה, להצהיר כי הצוואה נחתמה בפני שני עדים, לחתום על הצוואה בכתב יד בפני העדים ולוודא כי העדים חותמים על הצוואה במטרה לאשר את כל האמור לעיל. אי הקפדה על פרטים קטנים מסוג זה או על סדר הפעולות, עלולה לגרום לפסילת הצוואה, ולכן חשוב מאוד להקפיד על כך. עורך דין שמתמחה בדיני ירושה, יוכל להבטיח לכם צוואה המנוסחת בצורה ברורה ומדויקת, לספק לכם מידע לגבי ההשלכות המשפטיות של הצוואה וכמובן לענות על כל שאלה שתצוץ במהלך הדרך. אנו מספקים צוואה מותאמת אישית בפריסה ארצית, בתוספת שני עדים מטעמנו שיוכלו לאשר את מהימנות הצוואה וכמובן עורך דין שידון איתכם בנושא הצוואה שלכם, ייעץ לכם לגבי סעיפים מסוימים ויעניק תמיכה ויחס אישי ומקצועי.

דגשים חשובים שכדאי להיות מודעים אליהם:

יש לציין, כי אחת הנקודות החשובות ביותר בזמן כתיבת צוואה בעדים, היא הצורך להצהיר "זו צוואתי" בפני העדים, לאחר החתימה על הצוואה. הצהרה זו מעידה על גמירות דעתו של המצווה לנסח את צוואתו בצורתה הנוכחית, במטרה להבטיח כי בקשותיו האחרונות יתמלאו. במידה וההצהרה התקיימה לפני שהמצווה עיין בצוואה או חתם עליה, יוטל ספק ברמת ההחלטיות שלו, דבר שעלול להוות פתח להתנגדויות עתידיות לצוואה. העדים אמורים לזהות את המצווה ולוודא שהוא מבין שהוא חותם על צוואתו, אך אין צורך שהעדים ידעו את תוכן הצוואה או יאמתו את צלילות דעתו של המצווה. לעומת זאת, חשוב להקפיד על שני עדים שיהיו עדים לחתימה על הצוואה, אי נוכחות העדים או אחד מהם, עלולה להוביל לביטול הצוואה. העדים חייבים להיות ניטרליים, ללא שום זיקה למצווה או לנכסיו וכמובן כשירים מבחינה משפטית.
אנו מספקים שירות זול, נוח ונגיש, הכולל צוואה מותאמת אישית בפריסה ארצית. הצוואה נערכת על ידי עו"ד שמתמחה בדיני ירושה, דבר שמבטיח ניסוח מדויק ומפורט ביותר. השירות כולל גם שני עדים מטעמנו שהיו במעמד החתימה ויאשרו את החתימה שלכם. אז למה לטרטר את עצמכם בין עורכי הדין השונים, כאשר אתם יכולים לקבל שירות מהיר וקרוב לביתכם? לפרטים והזמנות, חייגו עוד היום! 
 

אז איך מתחילים? פשוט! 

הכל מתחיל בשיחת טלפון אחת! ואנחנו לרשותכם. 
מה נדרש בתהליך:
  • רושמים על דף בצורה ברורה מהו רכושך ולמי אתה מוריש אותו.
  • מתקשרים לחברת צוואות עדים בטלפון   073-374-2828
  • חברת צוואות עדים עורכת לכם צוואה נוטריונית או צוואה בעדים מותאמת אישית עבורכם.
  • נפגשים עמכם בפריסה ארצית במשרד הקרוב לביתכם ומדריכים אתכם על הצוואה באווירה נעימה וביחס אישי.
  • זהו! יש לכם צוואה ערוכה משפטית בצורה רהוטה ומושלמת בדיוק עבורכם תתחדשו!


צוואות עדים לשירות צוואה בפריסה ארצית במפגש קרוב לביתך 
לפרטים ומחיר התקשרו: 073-374-2828


טואול - אתרים באינטרנט