עריכת צוואות והסכמי ממון עד הבית - חברת צוואות עדים

אתר צוואות עדים - 
עריכת צוואות והסכמי ממון בפריסה ארצית
ע"י עורכי דין מומחים בשירות אישי, מקצועי והוגן 
 במפגש נוח במשרד הקרוב לביתכם
כמו כן מומחים בתיקי: תאונות דרכים, מקרקעין, נדל"ן ופשיטת רגל

לייעוץ פרטים והזמנות:
073-374-2828

צוואה הדדית - בשירות אישי עד הבית
 עריכת צוואה הדדית / זוגית - בפריסה ארצית במפגש הקרוב לביתך מחפשים עריכת צוואה הדדית בדרך הקלה והמהירה ביותר? קבלת צוואה במפגש קרוב לביתך במחיר הוגן!
צוואה נוטריונית או צוואת עדים מאושרת משפטית.
עכשיו במרחק שיחת טלפון אחת והצוואה מגיעה אלכם הבית.


צוואה הדדית מחיר:

בני זוג רבים בוחרים לערוך צוואה הדדית, אשר מהווה למעשה מסמך משפטי המסדיר את העברת הרכוש של כל אחד מהם לצד השני, במקרה של מוות. המטרה של הצוואה הזאת היא להבטיח הדדיות, כלומר במקרה שאחד מהצדדים נפטר, הצד השני יוכל לרשת אותו ובכך להמשיך לחיות ברווחה כלכלית. לרוב עורכים את הצוואה ביחד, באותו המעמד, דבר שמבטיח לשני הצדדים שקיפות מלאה לגבי ההחלטות של הצד השני. אנו מספקים שירות של צוואה זוגית עד הבית, כולל הבאת שני עדים מטעמנו ועורך דין שמתמחה בדיני ירושה, שיוכל להסביר על כל האספקטים המשפטיים של צוואה משותפת.
ישנו מחיר מומלץ של לשכת עורכי הדין, כל עורך דין רשאי לקחת יותר או פחות מהמחיר המומלץ, מאחר ואנחנו דוגלים בנגישות של שירותים משפטיים לכל אדם אנחנו משתדלים לקחת מחיר הוגן שהוא מתחת למחיר המומלץ.
לקבלת מחיר ופרטים צרו עמנו קשר בטלפון - 073-374-2828

צוואה זוגית – מדוע מומלץ להיעזר באנשי מקצוע?

צוואה זוגית, או בשמה השני- צוואה הדדית, נחשבת לנפוצה בקרב בני זוג, אך חשוב לזכור שניסוח מוטעה עלול להוביל ללא מעט אתגרים משפטיים וסכסוכים משפחתיים. רוב האנשים אינם מכירים את כל הדקויות של כתיבת צוואה, דבר שעלול להוביל לטעויות שיכולות לגרום לפסילה מוחלטת של הצוואה. על מנת להימנע מכך, כדאי להשתמש בצוואה שנוסחה על ידי עורך דין שמתמחה בדיני ירושה, על מנת להבטיח את התקינות המשפטית שלה. אחד היתרונות המשמעותיים ביותר של הצוואה המשותפת, היא היכולת שלה למנוע מאבקי ירושה בין בני המשפחה. במקום שהרכוש של המנוח יחולק בין הילדים שלו, הוא יועבר כולו לבן או לבת הזוג הנותרים. אך כדי להבטיח את ביצועה, יש צורך להקפיד על ניסוח תקין, ברור ורהוט, שאינו משאיר שום מקום לפרשנויות או להתנגדויות בעתיד. אנו מספקים צוואה המותאמת אישית לרצונות של הלקוח, אשר מנוסחת על ידי עו"ד שמתמחה בדיני ירושה ובעל ניסיון של 17 שנים בתחום.

צוואה הדדית מחיר – מה משפיע על המחיר וכיצד ניתן להוזיל עלויות?

רוב הזוגות בוחרים לגשת לעורך דין על מנת שינסח עבורם צוואה זוגית. אך חשוב להבין שלא כל עורך דין יכיר את התחום לעומק ויידע כיצד לערוך נכון את הצוואה. ייתכן מצב שבו צוואה שנוסחה על ידי עו"ד, תכיל נקודות חולשה שיוכלו לשמש בעתיד כפתח להתנגדויות. מעבר לכך, עו"ד נוטים לדרוש מחירים גבוהים במיוחד, והם אף ידרשו תוספת תשלום עבור כל שינוי שתרצו להכניס לצוואה בהמשך הדרך. לכן במקום לבזבז זמן וכסף על עורכי דין שכלל לא מתמחים בתחום, כדאי שתכירו את השירות שלנו של צוואה עד הבית. אנו מספקים שירות בכל רחבי הארץ, מבטיחים לכם צוואה תקינה משפטית ומנוסחת בצורה ברורה ומדויקת ללא שום מקום לפרשנויות. עו"ד שמתמחה בדיני ירושה יגיע אליכם הביתה בליווי שני עדים שיאשרו את החתימה שלכם כמתבקש בחוק. מחיר השירות הינו הוגן, ללא שום צורך לכתת רגליים או לשלם תוספת תשלום עבור השינוי הראשון בצוואה.

לסיכום, צוואה הדדית נחשבת לפתרון האידיאלי עבור זוגות שמעוניינים לרשת אחד את השני, ובכך לחסוך לעצמם ולמשפחתם את כל מאבקי הירושה האפשריים. מדובר על מסמך משפטי שעלול להוביל לסיבוכים ואתגרים משפטיים, לכן חשוב להקפיד על צוואה המנוסחת על ידי עורך דין שמתמחה בדיני ירושה. אנו מציעים לכם שירות פשוט, יעיל וזול, החוסך לכם את הצורך לבזבז זמן וכסף על עורכי דין שלא תמיד מבינים את הדקויות הקטנות של עריכת צוואה הדדית . אנו נספק לכם צוואה זוגית עד הבית, בתוספת שני עדים ועורך דין שיגיע אליכם הביתה ויסביר לכם על כל האספקטים המשפטיים של הצוואה. במחיר הוגן, תוכלו לסדר את העתיד הכלכלי של בן או בת הזוג שלכם, אז למה אתם מחכים?אז איך מתחילים? פשוט!

  • רושמים על דף בצורה מסודרת את כל רכושכם ולמי אתם מעוניינים להוריש אותו.
  • מתקשרים לצוואות עדים בטלפון 073-374-2828
  • חברת צוואת עדים עורכת לך צוואה הדדית / זוגית משפטית תקינה מותאמת אישית עבורכם ולפי דרישותכם.
  • מגיעים אליכם שני עדים מהחברה עד לביתכם להביא לך את הצוואה ולחתום עליה (על מנת שהצוואה תהיה תקינה).
  • זהו! יש לך צוואה הדדית מאושרת, ערוכה משפטית בצורה רהוטה ומושלמת תתחדשו!צוואות עדים - לשירות עריכת צוואה הדדית בפריסה ארצית במפגש הקרוב לביתך
התקשרו: 073-374-2828


טואול - אתרים באינטרנט