עריכת צוואות והסכמי ממון עד הבית - חברת צוואות עדים

חברת צוואות עדים - 
עורכת צוואות והסכמי ממון עד הבית
בשירות אישי, מהיר, מקצועי וזול באווירה נעימה
ואישית במסגרת ביתכם

לייעוץ פרטים והזמנות:
073-374-2828

צוואה ליחיד - בשירות אישי עד נהית עריכת צוואה ליחיד - בשירות אישי ומהיר עד הבית בליווי עדים לאישור הצוואהמחפשים עריכת צוואה ליחיד בדרך הקלה והמהירה ביותר? קבלת צוואה עד הבית רק ב 1500ש"ח! בליווי עורך דין ועד נוסף לאישור הצוואה
במרחק שיחת טלפון אחת והצוואה מגיעה אלכם הבית.

* נכתב ע"י עורך דין יגאל וידאל - מומחה לענייני צוואות וירושות


צוואת יחיד:

אנשים רבים אינם מעוניינים שהרכוש והנכסים שלהם יחולקו לאחר מותם בהתאם לחוק הירושה. למשל, אדם שמעוניין להוריש את כל רכושו לחברו הטוב או לחילופין לארגון או עמותה שהוא מאמין בפועלם, יצטרך לכתוב צוואת יחיד המעגנת את רצונו במסמך משפטי, ובכך להבטיח כי משאלתו תתגשם לאחר מותו. ניתן לכתוב צוואה בצורה עצמאית, אך מי שמעוניין להבטיח שהדברים יתממשו בדיוק לפי בקשתו, יעדיף להיעזר בשירותיו של עורך דין שמתמחה בדיני ירושה. אנו מספקים שירות מיוחד של צוואה עד הבית, במחיר זול ומשתלם של 1,500 ₪ בלבד. המחיר כולל צוואה מותאמת אישית, שני עדים שיגיעו אליכם הביתה לצורך אישור החתימה ועורך דין שמתמחה בתחום, שיוכל להסביר את כל ההשלכות המשפטיות של הצוואה שלכם.

צוואת יחיד – נושאים שכדאי להכיר בתחום:

כולנו רוצים להאמין שהמשפחה שלנו מלוכדת ואוהבת, אך כאשר מדובר על מאבקי ירושה, התמונה עלולה להשתנות. במקרים רבים למשל, הורה מחליט להוריש את נכסיו בצורה בלתי שווה בין ילדיו, על מנת לעזור יותר לילד הקטן שאמור לממן את הלימודים שלו באוניברסיטה או לרכוש דירה לדוגמה. במקרה כזה, הילדים שיקבלו פחות, עלולים להיפגע ולהחליט לערער על מהימנות הצוואה. לכן הורה שמעוניין למנוע סכסוכים משפחתיים, חייב להשקיע בעריכת הצוואה שלו בצורה המקצועית והמדויקת ביותר. צוואה שכתובה בצורה מפורטת וברורה, לא תשאיר שום מקום לפרשנות, ובכך תהווה מסמך משפטי שלא ניתן יהיה לערער עליו. כמו כן, שני עדים ניטרליים שיאשרו את מהימנות הצוואה, מהווים גורם חשוב שיכול למנוע את פסילתה בשלב מאוחר יותר.

כל הדרכים לעריכת צוואת יחיד:

החוק בארץ קובע ארבע דרכים שונות שיכולות לשמש לצורך עריכת צוואת יחיד:
צוואה בכתב יד- צוואה זו חייבת להיות כתובה כולה בכף ידו של המצווה, ללא שום חלקים מודפסים. חשוב לציין את תאריך הצוואה, להצהיר כי מדובר על צוואה וכמובן לחתום עליה, בכל אחד מהעמודים. במידה וחוקים אלו אינם מתקיימים, הצוואה נחשבת לפסולה והתוקף המשפטי שלה בטל.
צוואה בעדים- זוהי הצוואה השכיחה והמומלצת ביותר, היות והיא נחשבת ליציבה יותר וקשה יותר לערעור. הצוואה יכולה להיות מודפסת או כתובה בכתב ידו של המצווה, היא חייבת להכיל תאריך, להיות חתומה על ידי המצווה וכמובן להכיל את חתימתם של שני העדים, שיוכלו לאשר את מהימנותה. העדים חייבים להיות ניטרליים, ללא זיקה לרכושו של המצווה ולא מוזכרים בצוואה עצמה.
צוואה בעל פה- צוואה זו מתקבלת רק במידה והמצווה שוכב באותו הרגע על ערש דווי. במקרים מסוג זה, הוא יכול להשמיע את צוואתו בפני שני עדים, שלאחר מכן ירשמו זיכרון דברים של הצוואה, כולל התאריך שבה היא ניתנה והנסיבות לצוואה. לאחר מכן, העדים חייבים למסור את הצוואה לרשם לענייני ירושה. יש לציין כי הצוואה תתבטל חודש לאחר נתינתה, במידה והנסיבות של המצווה השתנו והוא נשאר בחיים.
צוואה בפני רשות- צוואה זו נאמרת בעל פה בפני רשות שיפוטית, כגון דיין, נוטריון או שופט.

למה כדאי לערוך צוואת יחיד דרכנו?

קודם כל, אנו מספקים שירות יעיל, מהיר וזול, שאינו מצריך אפילו לצאת מהבית! אנו נדאג לשלוח אליכם הביתה עורך דין שמתמחה בדיני ירושה, אשר ינסח עבורכם צוואה ברורה ומדויקת, בהתאם לבקשות שלכם. בנוסף, נשלח אליכם שני עדים מטעמנו, שיוכלו לאשר את מהימנות הצוואה, ובכך למנוע את פסילתה בעתיד. השירות ניתן במחיר של 1,500 ₪ בלבד, וכולל אף תיקון אחד ללא תוספת תשלום. לפרטים נוספים, אל תהססו ליצור קשר!


אז אך מתחילים? פשוט! 

  • רושמים על דף בצורה מסודרת את כל רכושך ולמי אתה מוריש אותו.
  • מתקשרים לצוואות עדים בטלפון 073-374-2828
  • חברת צוואת עדים עורכת לך צוואה ליחיד משפטית תקינה מותאמת אישית עבורך לפי דרישותיך.
  • מגיעים אליך שני עדים מהחברה עד לביתך להביא לך את הצוואה ולחתום עליה (על מנת שהצוואה תהיה תקינה).
  • זהו! יש לך צוואה ליחיד מאושרת, ערוכה משפטית בצורה רהוטה ומושלמת תתחדש!צוואות עדים - לשירות עריכת צוואה ליחיד עד הבית בפריסה ארצית
התקשרו: 073-374-2828


טואול - אתרים באינטרנט