עריכת צוואות והסכמי ממון עד הבית - חברת צוואות עדים

אתר צוואות עדים - 
עריכת צוואות והסכמי ממון בפריסה ארצית
ע"י עורכי דין מומחים בשירות אישי, מקצועי והוגן 
 במפגש נוח במשרד הקרוב לביתכם
כמו כן מומחים בתיקי: תאונות דרכים, מקרקעין, נדל"ן ופשיטת רגל

לייעוץ פרטים והזמנות:
073-374-2828

צוואה מחיר   עריכת צוואה - בפריסה ארצית בשירות בפריסה ארציתמחפשים עריכת צוואה בדרך הקלה והמהירה ביותר? מעוניינים לדעת מחיר של עריכת צוואה?
נבצר ממכם להגיע למשרד מסיבות בריאותיות או אישיות?
עכשיו במרחק שיחת טלפון אחת והצוואה מגיעה אלכם הבית.
לקבלת פרטים והצעת מחיר התקשרו: 073-374-2828


עריכת צוואה מחיר:

אנשים רבים היום מבינים את החשיבות של כתיבת צוואה, במטרה להבטיח שהרצונות שלהם יתקיימו לאחר מותם. הצוואה מהווה מסמך משפטי מחייב, המסדיר את חלוקת הנכסים והרכוש של המוריש לאחר מותו. מומלץ שהצוואה תנוסח על ידי עו"ד שמתמחה בדיני ירושה, כדי להבטיח שהצוואה תהיה תקפה משפטית ולא תיפסל בבית המשפט. כמו כן, הצוואה חייבת להיות ברורה ומפורטת ככל הניתן, על מנת להבטיח את קיומה בצורה המדויקת ביותר. ללא צוואה תקפה, הרכוש יחולק בין היורשים הטבעיים מתוקף חוק הירושה. אנו מציעים לכם שירות ייחודי של צוואה בפריסה ארצית! אין צורך לכתת רגליים או לחפש אחר עדים ניטרליים, מספיק להרים אלינו טלפון ואנו נגיע אליכם עם צוואה תקינה מבחינה משפטית, המכילה את כל הסעיפים החשובים לכם. בנוסף, אנו נספק לכם עדים לאישור הצוואה, כך שתוכלו להסדיר את כל הנושא, ללא כל צורך לצאת מהבית!
מבחינת מחיר לשכת עורכי הדין נותנת מחיר מומלץ לעריכת צוואה, כל עורך דין יכול להחליט לקחת מעל או מתחת למחיר המומלץ, אנחנו מאמינים בשירותים משפטים נגישים לכל אדם ולכן אנחנו לוקחים מתחת למחיר המומלץ.

צוואה מחיר תמיד חשוב לבדוק:

חשוב תמיד לערוך סקר שוק שמדובר במחיר של עריכת צוואה מאחר והמחירים נעים מקצה לקצה. אנו מציעים מחיר הגון לכל אדם שמעוניין לערוך צוואה יש לציין, כי הצוואות שלנו מנוסחות על ידי עורך דין שמתמחה בדיני ירושה, דבר שמבטיח ניסוח רהוט וברור של כלל הרצונות והבקשות שלכם. כמו כן, אנו מציעים שירות מפגש קרוב לביתך, הכולל גם שני עדים מטעמנו שיגיעו אליכם הביתה ויהיו נוכחים בזמן החתימה על הצוואה, דבר הכרחי מבחינה משפטית.

סוגי צוואה שונים והתמחור שלהם:

ישנה כמובן הצוואה הבסיסית, בה המוריש מסדיר את חלוקת הרכוש שלו בין יורשיו. בנוסף, ניתן לערוך צוואה הדדית בין שני בני הזוג, דבר שמבטיח שצד אחד יירש את הצד השני במקרה של מוות. כמו כן, קיימת צוואה ביולוגית המתייחסת לחומר הגנטי של המוריש, כמו למשל תאי זרע, תאי ביצית או עוברים. יש לציין כי אין הכרח להשתמש בצוואה המנוסחת על ידי עו"ד המתמחה בתחום, אך הדבר מומלץ על מנת למנוע את פסילת הצוואה בבית המשפט. מחיר הצוואה משתנה מעורך דין אחד למשנהו, בהתאם למורכבות הצוואה ולבקשות המיוחדות של המוריש. כמו כן, רוב עורכי הדין מחייבים בתשלום נוסף עבור כל שינוי. אנו מציעים שירות משתלם במיוחד, במחיר  עבור צוואת יחיד או צוואה הדדית. צרו קשר עוד היום, על מנת לקבל שירות אדיב, מקצועי ויעיל !

אז איך מתחילים? פשוט! 

הכל מתחיל בשיחת טלפון אחת! ואנחנו לרשותכם. 
מה נדרש בתהליך:
  • רושמים על דף בצורה ברורה מהו רכושך ולמי אתה מוריש אותו.
  • מתקשרים לחברת צוואות עדים בטלפון   073-374-2828
  • חברת צוואות עדים עורכת לכם צוואה נוטריונית או צוואה בעדים מותאמת אישית עבורכם.
  • נפגשים עמכם בפריסה ארצית במשרד הקרוב לביתכם ומדריכים אתכם על הצוואה באווירה נעימה וביחס אישי.
  • זהו! יש לכם צוואה ערוכה משפטית בצורה רהוטה ומושלמת בדיוק עבורכם תתחדשו!


צוואות עדים - בפריסה ארצית במפגש קרוב לביתך
לפרטים והצעת מחיר התקשרו: 073-374-2828


טואול - אתרים באינטרנט