עריכת צוואות והסכמי ממון עד הבית - חברת צוואות עדים

חברת צוואות עדים - 
עורכת צוואות והסכמי ממון עד הבית
בשירות אישי, מהיר, מקצועי וזול באווירה נעימה
ואישית במסגרת ביתכם

לייעוץ פרטים והזמנות:
073-374-2828

צוואה מחיר עריכת צוואה מחיר - בשירות אישי ומהיר עד הבית בליווי עדים לאישור הצוואהמחפשים עריכת צוואה בדרך הקלה והמהירה ביותר? מעוניינים לדעת מחיר של עריכת צוואה?
קבלו עכשיו צוואה עד הבית במחיר הכי משתלם שיש רק ב 1500ש"ח לצוואת יחיד או 1700 ש"ח לצוואה הדדית!
בליווי עורך דין ועד נוסף לאישור הצוואה
עכשיו במרחק שיחת טלפון אחת והצוואה מגיעה אלכם הבית.

* נכתב ע"י עורך דין יגאל וידאל - מומחה לענייני צוואות וירושות 


עריכת צוואה מחיר:

אנשים רבים היום מבינים את החשיבות של כתיבת צוואה, במטרה להבטיח שהרצונות שלהם יתקיימו לאחר מותם. הצוואה מהווה מסמך משפטי מחייב, המסדיר את חלוקת הנכסים והרכוש של המוריש לאחר מותו. מומלץ שהצוואה תנוסח על ידי עו"ד שמתמחה בדיני ירושה, כדי להבטיח שהצוואה תהיה תקפה משפטית ולא תיפסל בבית המשפט. כמו כן, הצוואה חייבת להיות ברורה ומפורטת ככל הניתן, על מנת להבטיח את קיומה בצורה המדויקת ביותר. ללא צוואה תקפה, הרכוש יחולק בין היורשים הטבעיים מתוקף חוק הירושה. אנו מציעים לכם שירות ייחודי של צוואה עד הבית! אין צורך לכתת רגליים או לחפש אחר עדים ניטרליים, מספיק להרים אלינו טלפון ואנו נגיע אליכם עם צוואה תקינה מבחינה משפטית, המכילה את כל הסעיפים החשובים לכם. בנוסף, אנו נספק לכם עדים לאישור הצוואה, כך שתוכלו להסדיר את כל הנושא, ללא כל צורך לצאת מהבית!

צוואה מחיר – כבר אין צורך לשלם יותר!

אנשים רבים בוחרים עדיין לגשת אל עורכי דין שכלל אינם מתמחים בדיני ירושה, לצורך עריכת הצוואה שלהם. עורכי דין אלו גובים סכומי כסף גבוהים ואף גובים תשלום נוסף על כל שינוי שתרצו לבצע בהמשך הדרך. אך למעשה, היום ניתן למצוא פתרונות זולים ופשוטים יותר. אנו מציעים לכם שירות ייחודי עד הבית, במחיר של 1,500 ₪ בלבד עבור צוואת יחיד, או 1,700 ₪ עבור צוואה זוגית או הדדית. כמו כן, אנו נאפשר לכם לבצע שינוי אחד בצוואה, על חשבוננו. יש לציין, כי הצוואות שלנו מנוסחות על ידי עורך דין שמתמחה בדיני ירושה, דבר שמבטיח ניסוח רהוט וברור של כלל הרצונות והבקשות שלכם. כמו כן, אנו מציעים שירות עד הבית בכל רחבי הארץ, הכולל גם שני עדים מטעמנו שיגיעו אליכם הביתה ויהיו נוכחים בזמן החתימה על הצוואה, דבר הכרחי מבחינה משפטית.

סוגי צוואה שונים והתמחור שלהם:

ישנה כמובן הצוואה הבסיסית, בה המוריש מסדיר את חלוקת הרכוש שלו בין יורשיו. בנוסף, ניתן לערוך צוואה הדדית בין שני בני הזוג, דבר שמבטיח שצד אחד יירש את הצד השני במקרה של מוות. כמו כן, קיימת צוואה ביולוגית המתייחסת לחומר הגנטי של המוריש, כמו למשל תאי זרע, תאי ביצית או עוברים. יש לציין כי אין הכרח להשתמש בצוואה המנוסחת על ידי עו"ד המתמחה בתחום, אך הדבר מומלץ על מנת למנוע את פסילת הצוואה בבית המשפט. מחיר הצוואה משתנה מעורך דין אחד למשנהו, בהתאם למורכבות הצוואה ולבקשות המיוחדות של המוריש. כמו כן, רוב עורכי הדין מחייבים בתשלום נוסף עבור כל שינוי. אנו מציעים שירות משתלם במיוחד, במחיר של 1,500 ₪ עבור צוואת יחיד או 1,700 ₪ עבור צוואה הדדית. צרו קשר עוד היום, על מנת לקבל שירות אדיב, מקצועי ויעיל עד הבית!

אז איך מתחילים? פשוט!

  • רושמים על דף בצורה מסודרת את כל רכושך ולמי אתה מוריש אותו.
  • מתקשרים לצוואות עדים בטלפון 073-374-2828
  • חברת צוואת עדים עורכת לך צוואה משפטית תקינה מותאמת אישית עבורך לפי דרישותיך.
  • מגיעים אליך שני עדים מהחברה עד לביתך להביא לך את הצוואה ולחתום עליה (על מנת שהצוואה תהיה תקינה).
  • זהו! יש לך צוואה מאושרת, ערוכה משפטית בצורה רהוטה ומושלמת תתחדש!צוואות עדים - במחיר ובשירות הטוב ביותר עד אליך הבית! 
התקשרו: 073-374-2828


טואול - אתרים באינטרנט