עריכת צוואות והסכמי ממון עד הבית - חברת צוואות עדים

חברת צוואות עדים - 
עורכת צוואות והסכמי ממון עד הבית
בשירות אישי, מהיר, מקצועי וזול באווירה נעימה
ואישית במסגרת ביתכם

לייעוץ פרטים והזמנות:
073-374-2828

צוואה עד הבית
 עריכת צוואה עד הבית - בשירות אישי ומהיר בליווי עדים לאישור הצוואהמחפשים עריכת צוואה בדרך הקלה והמהירה ביותר? קבלת צוואה עד הבית רק ב 1500ש"ח! בליווי עורך דין ועד נוסף לאישור הצוואה
במרחק שיחת טלפון אחת והצוואה מגיעה אלכם הבית.

* נכתב ע"י עורך דין יגאל וידאל - מומחה לענייני צוואות וירושותצוואה עד הבית:

כל אחד מגיע לשלב שבו הוא צריך להתחיל לחשוב על כתיבת צוואה. זוהי הדרך היחידה להבטיח שלאחר מותכם הרכוש שלכם יחולק בהתאם לרצונכם, אחרת העיזבון יחולק בהתאם לחוק הירושה. לכן מי שרוצה למשל, לתרום את כל רכושו לעמותה שמסייעת לבעלי חיים, חייב לדאוג לעצמו לצוואה. מדובר על מסמך משפטי, המסדיר את חלוקת רכושו של המוריש לאחר מותו. הצוואה יכולה לכלול הוראות ברורות ומדויקות, או לספק קווים מנחים בלבד. בכל מקרה, חשוב לדאוג לנושא מבעוד מועד. אנו נספק לכם עד הבית, צוואה משפטית תקינה המנוסחת על ידי עו"ד שמתמחים בתחום. בנוסף, נספק לכם שני עדים מטעמינו לאישור הצוואה, במחיר של 1,500 ₪ בלבד לצוואה ליחיד או 1700 ₪ צוואה הדדית!

עריכת צוואה – מתי יש בכך צורך?


ישנם מצבים רבים בהם כדאי להתחיל לחשוב על עריכת צוואה, היות ואף אחד אינו יודע מה עלול לקרות מחר. לכן כאשר מדובר למשל על ידועים בציבור, מומלץ לעדכן את הצוואה מראש, כדי למנוע מצב שבו בן הזוג הנותר עלול להיקלע לסכסוך עם משפחת הנפטר, בנוגע לחלוקת הרכוש. כמובן שאדם שמעוניין להוריש את רכושו לאנשים ספציפיים שלא בהתאם לחוק הצוואה, חייב לתעד זאת בצורה מסודרת, כדי שהכסף יגיע ליעדו. כדאי לדעת כי חוק הירושה אינו מסדיר מקרים של הורים גרושים או הורה יחידני, לכן כדאי לקחת זאת בחשבון. זוגות מבוגרים ללא ילדים, צריכים לערוך את הצוואה שלהם, כדי לקבוע את חלוקת רכושם לאחר מותם, היות ואין ילדים שיוכלו לרשת אותם. כמו כן, זוגות שנישאו בשנית ויש להם ילדים מנישואים קודמים, ירצו להסדיר מראש את ענייני הירושה.

כיצד להימנע מפסילת צוואה?


צוואות רבות נפסלות בבתי המשפט, בגלל טעויות שונות שמתרחשות בזמן כתיבת הצוואה. למשל, הצוואה חייבת להיכתב בכתב יד בלבד. כמו כן, כאשר מדובר על אדם מבוגר או אדם חולה, מומלץ לצרף לצוואה אישור רפואי הקובע את כשירותו וצלילות דעתו של המוריש. ללא אישור זה, ייתכן כי בני המשפחה ינסו לערער על הצוואה מפאת השפעה לא הוגנת או היעדר כשירות משפטית. כמו כן, אסור להתנות את חלוקת הרכוש בתנאים לא סבירים, כמו למשל מיקום מגורים מסוים או בחירה בדרך חיים מסוימת. 

עריכת צוואה – הדרך הנוחה והמשתלמת ביותר לעשות זאת!


על מנת להימנע מטעויות גורליות שעלולות לפסול את הצוואה וכדי לחסוך לעצמכם זמן וכסף, כדאי להכיר את השירות שלנו- צוואה עד הבית! אנו נגיע אליכם הביתה עם צוואה תקינה משפטית המותאמת ספציפית לרצונות ולבקשות שלכם. אנו נספק לכם שני עדים לאישור הצוואה ונחסוך לכם את כל הטרטור המיותר. במחיר מיוחד של 1,500 ₪ בלבד לצוואת יחיד או 1,700 ₪ לצוואה זוגית/הדדית, תוכלו ליהנות משירות יעיל, מהיר ומקצועי. אז למה אתם מחכים? צרו קשר עוד היום!


אז איך מתחילים? פשוט!

  • רושמים על דף בצורה מסודרת את כל רכושך ולמי אתה מוריש אותו.
  • מתקשרים לצוואות עדים בטלפון 073-374-2828
  • חברת צוואת עדים עורכת לך צוואה משפטית תקינה מותאמת אישית עבורך לפי דרישותיך.
  • מגיעים אליך שני עדים מהחברה עד לביתך להביא לך את הצוואה ולחתום עליה (על מנת שהצוואה תהיה תקינה).
  • זהו! יש לך צוואה מאושרת, ערוכה משפטית בצורה רהוטה ומושלמת תתחדש!צוואות עדים - לשירות צוואה עד הבית בפריסה ארצית
התקשרו: 073-374-2828


טואול - אתרים באינטרנט