עריכת צוואות והסכמי ממון עד הבית - חברת צוואות עדים

אתר צוואות עדים - 
עריכת צוואות והסכמי ממון בפריסה ארצית
ע"י עורכי דין מומחים בשירות אישי, מקצועי והוגן 
 במפגש נוח במשרד הקרוב לביתכם
כמו כן מומחים בתיקי: תאונות דרכים, מקרקעין, נדל"ן ופשיטת רגל

לייעוץ פרטים והזמנות:
073-374-2828

צוואה עד הבית
 עריכת צוואה עד הבית - בפריסה ארצית (לכל אדם הקשה לו ואינו מסוגל לצאת מהבית)מחפשים עריכת צוואה בדרך הקלה והמהירה ביותר? שירות עריכת צוואה במפגש קרוב לביתך.
במרחק שיחת טלפון אחת והצוואה מגיעה אלכם הבית.
עריכת צוואה עד הבית מתאים לאנשים שנבצר מהם להגיע מסיבות בריאותיות או קושי אישי


צוואה עד הבית:

כל אחד מגיע לשלב שבו הוא צריך להתחיל לחשוב על כתיבת צוואה. זוהי הדרך היחידה להבטיח שלאחר מותכם הרכוש שלכם יחולק בהתאם לרצונכם, אחרת העיזבון יחולק בהתאם לחוק הירושה. לכן מי שרוצה למשל, לתרום את כל רכושו לעמותה שמסייעת לבעלי חיים, חייב לדאוג לעצמו לצוואה. מדובר על מסמך משפטי, המסדיר את חלוקת רכושו של המוריש לאחר מותו. הצוואה יכולה לכלול הוראות ברורות ומדויקות, או לספק קווים מנחים בלבד. בכל מקרה, חשוב לדאוג לנושא מבעוד מועד. אנו נספק לכם עד הבית (במידה ויש לכם קושי ונבצר מכם להגיע) , צוואה משפטית תקינה המנוסחת על ידי עו"ד שמתמחים בתחום. בנוסף, נספק לכם שני עדים מטעמינו לאישור הצוואה, במחיר הוגן ושווה נפש.

עריכת צוואה – מתי יש בכך צורך?


ישנם מצבים רבים בהם כדאי להתחיל לחשוב על עריכת צוואה, היות ואף אחד אינו יודע מה עלול לקרות מחר. לכן כאשר מדובר למשל על ידועים בציבור, מומלץ לעדכן את הצוואה מראש, כדי למנוע מצב שבו בן הזוג הנותר עלול להיקלע לסכסוך עם משפחת הנפטר, בנוגע לחלוקת הרכוש. כמובן שאדם שמעוניין להוריש את רכושו לאנשים ספציפיים שלא בהתאם לחוק הצוואה, חייב לתעד זאת בצורה מסודרת, כדי שהכסף יגיע ליעדו. כדאי לדעת כי חוק הירושה אינו מסדיר מקרים של הורים גרושים או הורה יחידני, לכן כדאי לקחת זאת בחשבון. זוגות מבוגרים ללא ילדים, צריכים לערוך את הצוואה שלהם, כדי לקבוע את חלוקת רכושם לאחר מותם, היות ואין ילדים שיוכלו לרשת אותם. כמו כן, זוגות שנישאו בשנית ויש להם ילדים מנישואים קודמים, ירצו להסדיר מראש את ענייני הירושה.

כיצד להימנע מפסילת צוואה?


צוואות רבות נפסלות בבתי המשפט, בגלל טעויות שונות שמתרחשות בזמן כתיבת הצוואה. למשל, הצוואה חייבת להיכתב בכתב יד בלבד. כמו כן, כאשר מדובר על אדם מבוגר או אדם חולה, מומלץ לצרף לצוואה אישור רפואי הקובע את כשירותו וצלילות דעתו של המוריש. ללא אישור זה, ייתכן כי בני המשפחה ינסו לערער על הצוואה מפאת השפעה לא הוגנת או היעדר כשירות משפטית. כמו כן, אסור להתנות את חלוקת הרכוש בתנאים לא סבירים, כמו למשל מיקום מגורים מסוים או בחירה בדרך חיים מסוימת. 


אז איך מתחילים? פשוט! 

הכל מתחיל בשיחת טלפון אחת! ואנחנו לרשותכם. 
מה נדרש בתהליך:
  • רושמים על דף בצורה ברורה מהו רכושך ולמי אתה מוריש אותו.
  • מתקשרים לחברת צוואות עדים בטלפון  073-374-2828
  • חברת צוואות עדים עורכת לכם צוואה נוטריונית או צוואה בעדים מותאמת אישית עבורכם.
  • נפגשים עמכם בפריסה ארצית במשרד הקרוב לביתכם או במידה ונבצר ממכם להגיע מסיבה בריאותית נגיע לבתכם ונדריך אתכם על הצוואה באווירה נעימה וביחס אישי.
  • זהו! יש לכם צוואה ערוכה משפטית בצורה רהוטה ומושלמת בדיוק עבורכם תתחדשו!


צוואות עדים - לשירות צוואה בפריסה ארצית במפגש הקרוב לביתך
לפרטים והצית מחיר התקשרו: 073-374-2828


טואול - אתרים באינטרנט