עריכת צוואות והסכמי ממון עד הבית - אתר צוואות עדים

אתר צוואות עדים - 
עריכת צוואות, הסכמי ממון בשירות אונליין
או עד הבית במחירים משתלמיםלייעוץ ופרטים התקשרו:
073-374-2828

צוואה עד הבית
 עריכת צוואה עד הבית - לכל אדם הקשה לו ואינו מסוגל לצאת מהבית

מחפשים עריכת צוואה בדרך הקלה והמהירה ביותר? קבלת צוואה נוטריונית מאושרת משפטית במפגש קרוב לביתך ובפריסה ארצית! 
עריכת צוואה עד הבית מתאים לאנשים שנבצר מהם להגיע מסיבות בריאותיות או קושי אישי
המחיר נע ביין 1500-2000 ש"ח לפני מע"מ (תלוי במרחק)
לפרטים והצעת מחיר מיידית
התקשרו: 073-374-2828 

צוואה עד הבית:

כל אחד מגיע לשלב שבו הוא צריך להתחיל לחשוב על כתיבת צוואה. זוהי הדרך היחידה להבטיח שלאחר מותכם הרכוש שלכם יחולק בהתאם לרצונכם, אחרת העיזבון יחולק בהתאם לחוק הירושה. לכן מי שרוצה למשל, לתרום את כל רכושו לעמותה שמסייעת לבעלי חיים, חייב לדאוג לעצמו לצוואה. מדובר על מסמך משפטי, המסדיר את חלוקת רכושו של המוריש לאחר מותו. הצוואה יכולה לכלול הוראות ברורות ומדויקות, או לספק קווים מנחים בלבד. בכל מקרה, חשוב לדאוג לנושא מבעוד מועד. אנו נספק לכם עד הבית (במידה ויש לכם קושי ונבצר מכם להגיע) , צוואה משפטית תקינה המנוסחת על ידי עו"ד שמתמחים בתחום. בנוסף, נספק לכם שני עדים מטעמינו לאישור הצוואה, במחיר הוגן ושווה נפש.

עריכת צוואה – מתי יש בכך צורך?


ישנם מצבים רבים בהם כדאי להתחיל לחשוב על עריכת צוואה, היות ואף אחד אינו יודע מה עלול לקרות מחר. לכן כאשר מדובר למשל על ידועים בציבור, מומלץ לעדכן את הצוואה מראש, כדי למנוע מצב שבו בן הזוג הנותר עלול להיקלע לסכסוך עם משפחת הנפטר, בנוגע לחלוקת הרכוש. כמובן שאדם שמעוניין להוריש את רכושו לאנשים ספציפיים שלא בהתאם לחוק הצוואה, חייב לתעד זאת בצורה מסודרת, כדי שהכסף יגיע ליעדו. כדאי לדעת כי חוק הירושה אינו מסדיר מקרים של הורים גרושים או הורה יחידני, לכן כדאי לקחת זאת בחשבון. זוגות מבוגרים ללא ילדים, צריכים לערוך את הצוואה שלהם, כדי לקבוע את חלוקת רכושם לאחר מותם, היות ואין ילדים שיוכלו לרשת אותם. כמו כן, זוגות שנישאו בשנית ויש להם ילדים מנישואים קודמים, ירצו להסדיר מראש את ענייני הירושה.

כיצד להימנע מפסילת צוואה?


צוואות רבות נפסלות בבתי המשפט, בגלל טעויות שונות שמתרחשות בזמן כתיבת הצוואה. למשל, הצוואה חייבת להיכתב בכתב יד בלבד. כמו כן, כאשר מדובר על אדם מבוגר או אדם חולה, מומלץ לצרף לצוואה אישור רפואי הקובע את כשירותו וצלילות דעתו של המוריש. ללא אישור זה, ייתכן כי בני המשפחה ינסו לערער על הצוואה מפאת השפעה לא הוגנת או היעדר כשירות משפטית. כמו כן, אסור להתנות את חלוקת הרכוש בתנאים לא סבירים, כמו למשל מיקום מגורים מסוים או בחירה בדרך חיים מסוימת. 

כיצד לערוך צוואה במחיר הוגן?    

המחיר של עריכת צוואה תלויה במורכבות הצוואה ובשכר הטרחה שעורך הדין יחליט לגבות מכם. יש מחיר מומלץ שלשכת עורכי הדין ממליצה עליו כל עורך דין יכול לקחת מעל או מתחת למחיר המומלץ. מאחר ואנו מאמינים שכל אדם זכאי לשירותים משפטים נגישיים אנחנו לוקחים מתחת למחיר המומלץ, במחיר הוגן וביחס אישי לכל לקוח. אנו מציעים לכם צוואה מקצועית שנערכת ע"י עו"ד בעל 17 שנות ניסיון השירות שלנו כולל חתימה נוטריונית שמאשרת את הצוואה מבחינה משפטית וחוסכת לכם עמלות נוספות באווירה רגועה ונינוחה. לפרטים והזמנות, צרו קשר!


אז איך מתחילים? פשוט! 


הכל מתחיל בשיחת טלפון אחת! ואנחנו לרשותכם. 
מה נדרש בתהליך:
  • רושמים על דף בצורה ברורה מהו רכושך ולמי אתה מוריש אותו.
  • מתקשרים לאתר צוואות עדים בטלפון  073-374-2828
  • עורך דין מומחה עורך לכם צוואה נוטריונית או צוואה בעדים מותאמת אישית עבורכם.
  • נפגשים עמכם בפריסה ארצית ומדריכים אתכם על הצוואה באווירה נעימה וביחס אישי.
  • זהו! יש לכם צוואה ערוכה משפטית בצורה רהוטה ומושלמת בדיוק עבורכם תתחדשו!


צוואות עדים - לשירות צוואה בפריסה ארצית במפגש הקרוב לביתך
לפרטים והצית מחיר התקשרו: 073-374-2828


logo בניית אתרים