עריכת צוואות והסכמי ממון עד הבית - אתר צוואות עדים

אתר צוואות עדים - 
עריכת צוואות, הסכמי ממון בשירות אונליין
או עד הבית במחירים משתלמיםלייעוץ ופרטים התקשרו:
073-374-2828

צו הגנה באשדוד    צו הגנה או צו הרחקה - למניעת אלימות במשפחה עורך דין יגאל וידאל באשדודחווים אלימות במשפחה? מעוניינים בהגשת צו הגנה והרחקה בתהליך מהיר?
עורך דין יגאל וידאל בעל 17 שנות ניסיון בתחום יעמוד לצידכם! וידאג לכם לזירוז התהליך.
לפרטים נוספים וייעוץ התקשרו: 073-374-2828


צו הגנה הדרך המהירה לשמור מפני אלימות במשפחה או מגורם מטריד:


מהו צו הגנה? מהו צו מניעה? באילו תנאים ניתנים צווים אלו? מדוע חשוב להתייעץ עם עו"ד מנוסה בניהול הליכים משפטיים הנוגעים לצווי הרחקה וצווי הגנה?
לכל אדם שמורה הזכות לביטחון מלא בביתו הפרטי, במקום עבודתו ובכל מקום בו הוא חפץ לשהות בו. זכות זו עלולה להיות מופרת על ידי אדם קרוב (בן/ בת זוג או אדם המצוי בקרבה אחרת לקורבן ההטרדה) ולכן, יש אפשרות הוציא צו הרחקה כנגד הגורם המאיים. אלימות במשפחה פוגעת בבני זוג ובילדים, לעיתים בצורה קיצונית המשבשת את החיים לחלוטין. במצבים בהם קיימת אלימות במשפחה, עלול בן משפחה להפוך מגורם מעצים לגורם מחליש והשקט שאנחנו מחפשים בביתנו האמור להיות המקום המוגן ביותר עבורנו הופך למקום של מתחים בלתי פוסקים ופחד. לשם כך, נותן החוק מענה לנושא אלימות במשפחה ומעניק למשטרה ולבית המשפט סמכויות להוצאת צווי הרחקה כטיפול זמני באלימות במשפחה.

מהו צו הגנה:

צו הגנה ניתן על ידי בית משפט לענייני משפחה והוא מוגבל למקרים בהם נשקפת סכנה ברורה ומידית לשלומו של אחד מבני המשפחה מצד בן משפחה אחר. צו הגנה מורה על הרחקת הפוגע מבית המשפחה וממקום עבודתו של הנפגע והוא אוסר על הפוגע להתקרב לנפגע במרחק אותו יקבע בית המשפט. תוקפו של צו הגנה לא יכול לעלות על פרק זמן של שלושה חודשים בשלב הראשון ובשלב השני ניתן להאריך אותו לחצי שנה. ישנם מקרים חריגים בהם ניתן להאריך את צו ההגנה עד לפרק זמן של שנה. צו הגנה מעניק פתרון חירום בלבד והוא נועד לספק "תקופת צינון" כשבמהלכה מתקיימת חתירה להפרדה מוחלטת בין הצדדים. 

צו הגנה אלימות נפשית:

צווי הגנה ניתנים לעיתים גם במקרים בהם ניתן להוכיח אלימות נפשית מתמשכת כנגד הנפגע. במקרים אלו יש להגיש בקשה לצו הגנה באמצעות עורך דין מומחה לצו הגנה. על עורך הדין לצרף חוות דעת מקצועית המפרטת בהרחבה את מצבו הנפשי של הצד הנפגע כפי שהוא בא לידי ביטוי בחיי הנישואין תוך מתן הסבר על הקשר הסיבתי שבין ההתעללות הנפשית אותה חווה בן הזוג מבן הזוג האלים 

צו הרחקה משטרתי:

כשמו כן הוא, הוא דורש מאדם מסוים להתרחק מאדם אחר. לרוב מדובר על הרחקה כללית המיועדת ל"עזרה ראשונה" כצעד ראשון לפני טיפול מעמיק יותר. במקרים בהם מישהו עובר פגיעה פיזית או נפשית, ניתן לפנות ולהתלונן במשטרה. לקצין המשטרה הסמכות להרחקת אדם המהווה סכנה לאדם אחר. דינו של צו הרחקה מהמשטרה הוא כדין כל צו הרחקה היוצא מבית המשפט. צו הרחקה הניתן על יד קצין משטרה מוגבל ל-14 יום ונתון לשיקול דעתו של קצין המשטרה. בכל מקרה, חשוב להתייעץ עם עורך דין  המתמחה בצווי הגנה והרחקה וזאת על מנת לדעת טוב יותר את זכויותיכם וכיצד להתמודד הן במקרים בהם הוצא צו הרחקה כנגדכם והן במקרים בהם אתם המביאים להוצאת צו הרחקה או צו הגנה כלפי מישהו אחר . 

צו הגנה:

מקורו של צו הגנה הוא בחוק למניעת אלימות במשפחה תשנ"א 1991 והוא מאפשר לבית המשפט לענייני משפחה, לבית הדין הרבני או לבית משפט השלום לתת צו הגנה חירום כדי להגן על בן משפחה אחד המותקף על ידי בן משפחה אחר. (ההגדרה של בן משפחה יכולה לכלול בן או בת זוג, בן או בת של הורה, אבא של בן או בת זוג סב או סבתא, אח או אחות, גיס או גיסה, דוד או דודה, אחיין או אחיינית.) בכדי שבית המשפט יורה על מתן צו הגנה צריכים להתקיים לפחות אחד מהתנאים הבאים:
1. בן המשפחה נהג בבן משפחה אחר באלימות , ביצע בו עבירת מין או כלא אותו נגד רצונו .
2. בן המשפחה התנהג באופן המעמיד  את בן המשפחה בסכנה גופנית ממשית או שהוא עלול לבצע בו עבירות מין. 
3. התעללות בבן המשפחה התעללות נפשית ממושכת או מניעה מבן המשפחה התנהלות סבירה ותקינה. 
4. התנהגות התוקף אינה מאפשרת ניהול חיים תקינים. 

צו הגנה

צו הגנה או צו הרחקה למניעת אלימות במשפחה באשדוד – עו"ד יגאל וידאל 

משרד עורכי דין יגאל וידאל באשדוד ומשרד עורך דין גיא שצברג בבית שאן הוקמו לפני יותר מ-17 ומשרד שנה והוא מייצג בהצלחה לקוחות רבים במגוון תחומים. למשרד עורכי דין עתירי ידע וניסיון המייצגים לקוחות בארבעה תחומי ליבה מרכזיים: דיני מקרקעין, דיני עבודה, דיני משפחה ודיני נזיקין. בנוסף, מעניק המשרד שירותי נוטריון. למשרד עו"ד יגאל וידאל ניסיון רב בניהול הליכים משפטיים הנוגעים לצווי הרחקה וצווי הגנה. המשרד מייצג מבקשים ומשיבים כאחד. אם יש לכם צורך בעו"ד בעל ניסיון בצווי הרחקה וצווי הגנה אתם מוזמנים לקבל ייעוץ מהמומחים של משרד עו"ד יגאל וידאל. 

עורך דין יגאל וידאל - לקבלת צו הרחקה בהליך מהיר 
לפרטים נוספים וייעוץ
התקשרו:
073-374-2828


logo בניית אתרים