עריכת צוואות והסכמי ממון עד הבית - אתר צוואות עדים

אתר צוואות עדים - 
עריכת צוואות, הסכמי ממון בשירות אונליין
או עד הבית במחירים משתלמיםלייעוץ ופרטים התקשרו:
073-374-2828

שינוי עריכת הסכם ממון       שינוי הסכם ממון - כל המידע!מחפשים שינוי בעריכת הסכם ממון בשירות אישי ומחיר הוגן? קבלת הסכם ממון בפריסה ארצית במשרד הקרוב לביתך.
אתם מקבלים הסכם ממון נוטריוני מאושר משפטית.
כולל הדרכה והסבר על מהות ההסכם וסעיפיו.
מעוניינים בהסכם ממון?
התקשרו לפרטים והצעת מחיר מיידית לטלפון: 073-374-2828


שינוי הסכם ממון - איך לעשות את זה נכון ולשמור על תוקף משפטי:


מדוע יש צורך בשינוי הסכם ממון? כיצד יש לערוך שינוי הסכם ממון? מהן האפשרויות לעריכת שינוי הסכם ממון? מדוע חשוב לערוך שינוי הסכם ממון באמצעות עו"ד המומחה בהסכמי ממון? כיצד ניתן לערוך שינוי הסכם ממון בדרך הנוחה, המותאמת אישית ובמחיר הוגן? 

הסכם ממון אשר נערך בין שני בני זוג על ידי עורך דין וקיבל תוקף משפטי, תקף כל עוד לא שונה או בוטל. שינוי של הסכם ממון או ביטולו, חייבים להיעשות רק בהסכמה בין בני הזוג. במקרה שאחד מבני הזוג מעוניין בשינוי ההסכם, מתחיל כל התהליך כמעט מחדש. על צד אחד המעוניין לשנות את ההסכם, לפנות אל בן הזוג השני ולבקש כי ההסכם ישונה. לא כל שינוי דורש אישור של בית משפט. במקרה שבו שני בני הזוג מסכימים לשנות את ההסכם, יש לאשר את ההסכם בפני בית משפט או בפני נוטריון אך לא כל שינוי בהסכם ממון דורש אישור. כאשר מדובר על שינוי שאינו מהותי, ניתן לערוך אותו ללא אישורו של בית משפט. אתר צוואות עדים מאפשר לכם לערוך הסכם ממון וכן לערוך שינוי הסכם ממון בהתאמה אישית, בפריסה ארצית ובמחיר הוגן באמצעות עורכי דין מומחים בעלי ניסיון בדיני משפחה ובעריכת הסכמי ממון. 

שינוי הסכם ממון:

לפעמים, עם השנים, הסכם ממון שנוסח ואושר בעבר לא משקף את הצרכים, הרצונות והמטרות של בני הזוג או אחד מהם המעוניין לשנות אותו. שינוי הסכם ממון או ביטולו, חייב להיעשות רק בהסכמה הדדית של שני בני הזוג כלומר, לא די בכך שרק אחד מבני הזוג יהיה מעוניין לשנות את ההסכם באופן חד צדדי. הלכה למעשה, אם אחד מבני הזוג מעוניין בשינוי ההסכם, יתחיל התהליך כמעט מחדש. השינוי בפורמט של הסכם הממון, יכול להיעשות לגבי תקופת העבר (רטרואקטיבית) ויכול להיעשות ממועד אחר כלשהוא. כל זאת ייקבע במסגרת השינוי בהסכם. לאור חשיבותו, רגישותו ומורכבותו של הסכם הממון, חייבים בני הזוג להסתייע בעו"ד המומחה להסכמי ממון לצורך עריכת שינויים בהסכם. 

כיצד עורכים שינוי הסכם ממון ?

- על שינוי הסכם ממון להיעשות בכתב. 
- על הסכם הממון להיות חתום על ידי שני בני הזוג
- במידה ומדובר בזוג לפני נישואין, על השינוי לקבל אישור נוטריון או בית משפט 
- במידה ומדובר בזוג נשוי, חלה עליהם החובה לאישור השינוי רק בבית משפט 
- במידה ומדובר בזוג ידועים בציבור וההסכם לא אושר מלכתחילה, אין צורך לאשר את השינוי. 

אפשרויות לביצוע שינויים בהסכם ממון:

- הוספת נספח להסכם ממון קיים- במקרים מסוימים כשמדובר בעריכת שינויים קלים יחסית בהסכם הממון המקורי, ניתן לחתום רק על חלקים אותם מעוניינים בני הזוג לשנות (כלומר לערוך מסמך המהווה נספח להסכם הכולל רק את התוספות ו/או השינויים המוכנסים להסכם המקורי כשיתר הסעיפים נותרים ללא שינוי ובתוקף) 
- עריכת הסכם חדש- במידה ועורכים שינוי הסכם ממון בדרך של עריכת הסכם חדש, חשוב לדאוג לציין במפורש כי הוא מבטל לחלוטין את ההסכם המקורי ומחליף אותו לכל דבר ועניין. שינוי של הסכם ממון חייב לקבל אישור ואימות מחדש לצורך קבלת תוקף משפטי. על בני זוג לאשר את ההסכם העדכני בבית משפט לענייני משפחה או בבית דין דתי מוסמך אולם אם הסכם הממון נעשה לפני החתונה, ניתן לאשרו גם בפני נוטריון או רשם נישואין. 

 מה עושים כאשר בן זוג מתנגד לביצוע שינויים בהסכם הממון?

להסכם ממון יש תוקף כל עוד לא שונה ו/או בוטל כדין ללא הגבלת זמן . שינויים או תוספות בהסכם ממון ניתן לערוך אך ורק בהסכמה של שני בני הזוג. במקרה בו אחד מבני הזוג מתנגד לשינוי ולבן הזוג השני נתפס השינוי כסוגיה מהותית עלול הדבר להביא לסיום הקשר. הברירה השנייה היא להמשיך ולקיים את מערכת היחסים ללא עריכת שינויים בהסכם הממון. כלומר, להסכים להישאר תחת ההסכם הקיים. 

כל היתרונות של שינוי הסכם ממון עם אתר צוואות עדים:

- קלות הביצוע- שיחת טלפון אחת ואתם מקבלים פגישת שינוי הסכם ממון מותאמת אישית עבורכם על ידי עורך דין מומחה 
- מחיר הגון – באתר צוואות עדים מאמינים כי לכל אדם יש זכות לשירותים משפטיים במחיר נגיש ולכן אנחנו גובים פחות מהמחיר המומלץ של לשכת עורכי הדין. 
- חתימה באווירה נעימה – החתימה על השינויים בהסכם הממון נעשית באווירה טובה תוך מתן הסבר מפורט ומענה על כל שאלה אודות השינויים בהסכם תוך קבלת הסכמה של שני הצדדים. 
- שירות בפריסה ארצית – אתר צוואות עדים מנגישים לכם את שירות עריכת הסכם ממון ושינוי הסכם ממון בהתאמה אישית בפריסה ארצית. 
- מקצועיות חסרת פשרות – מאחורי אתר צוואות עדים עומדים עו"ד יגאל וידאל הוא מומחה בדיני משפחה ולו ניסיון של 17 שנים בעריכת הסכמי ממון וכן צוות עורכי דין מומחים בעריכת הסכמי ממון מותאמים אישית, כך שתקבלו הסכם ממון מקצועי העומד בכל התקנים המשפטיים למניעת סכסוכים עתידיים. 


זקוקים לשירות שינוי הסכם ממון? אל תעשו את זה לבד. קבעו פגישה עם המומחים של אתר צוואות עדים וקבלו פגישה באווירה נעימה, בהתאמה אישית תוך קבלת הסבר מפורט, בפריסה ארצית ובמחיר הוגן . 

אז איך מתחילים? פשוט!

מה נדרש בתהליך:
  • רושמים את השינויים בהסכם ממון שאתם מעוניינים לעשות.
  • מתקשרים לאתר צוואות עדים בטלפון 073-374-2828
  • עורך דין עורך לכם את הסכם הממון בעריכה משפטית תקינה ומותאמת אישית עבורכם.
  • קובעת לכם פגישה במשרד הקרוב לביתכם ובאווירה נעימה ויחס אישי מדריכה ומסבירה לכם על מהות ההסכם וסעיפיו.
  • זהו! יש לכם הסכם ממון, ערוך משפטית בצורה רהוטה ומושלמת תתחדשו!

צוואות עדים - לשירות עריכת הסכם ממון בפריסה ארצית במפגש קרוב לביתך   
לפרטים והצעת מחיר 
התקשרו:
  073-374-2828


logo בניית אתרים