עריכת צוואות והסכמי ממון עד הבית - אתר צוואות עדים

אתר צוואות עדים - 
עריכת צוואות, הסכמי ממון בשירות אונליין
או עד הבית במחירים משתלמיםלייעוץ ופרטים התקשרו:
073-374-2828

עריכת צוואה בחיים עריכת צוואה בחיים - בפריסה ארצית במפגש קרוב אליך
מחפשים עריכת צוואה בחיים בדרך הקלה והמהירה ביותר? קבלת צוואה בחיים במפגש קרוב אליך!
נותנים שירות אישי עד בית החולים או עד בית לאדם שנבצר ממנט להגיע למשרד מסיבות אישיות או בריאותיות.
לפרטים והצעת מחיר מיידית
התקשרו: 073-374-2828 עריכת צוואה בחיים:


צוואה בחיים הינו מסמך משפטי שבו המצווה מנחה כיצד לטפל בו מבחינה רפואית, במידה והוא יגיע למצב סופני שבו הוא לא יהיה כשיר מבחינה משפטית ולא יוכל לחשוב בצורה צלולה. המטרה היא לאפשר לאדם, כל עוד הוא בריא וצלול בדעתו, להחליט לגבי סוג הטיפול הרפואי שהוא ירצה לקבל ברגע שיגיע למצב בריאותי קשה. החוק במדינת ישראל מכיר בזכותו של אדם להחליט לגבי סוג הטיפול הרפואי הרצוי לו, או לחילופין להימנע לחלוטין מטיפול רפואי, במידה ומדובר על מחלה סופנית ותוחלת חייו של החולה אינה עולה על חצי שנה. 

צוואה בחיים – כיצד להבטיח את התוקף המשפטי שלה?

על מנת שהצוואה תהיה תקפה מבחינה משפטית, היא צריכה לעמוד במספר קריטריונים מסוימים. למשל, הצוואה יכולה להיכתב אך ורק על ידי אדם שגילו עולה על 17 שנים. כמו כן, הצוואה חייבת להיערך בכתב ידו של המצווה או מודפסת, היא חייבת לכלול את החתימה שלו ואת החתימה של הרופא שמסר לו את המידע הרפואי. בנוסף לכך, יש צורך בשני עדים שיהיו נוכחים בעת החתימה על הצוואה. העדים חייבים להיות נטרלים, הם לא יכולים להיות בני משפחה או בעלי אינטרס כלשהו ברכושו של המצווה. כמו כן, הצוואה חייבת להיכתב מתוך רצון חופשי של המצווה, ללא שום לחץ מצד בני משפחתו או כל גורם אחר. כמובן שהמצווה חייב להיות צלול וכשיר מבחינה משפטית, הוא חייב להבין את המשמעות של הצוואה ואת ההשלכות שלה על צורת הטיפול בו. מומלץ לצרף את חוות דעתו של הרופא על רמת הצלילות של המצווה, כדי למנוע התנגדויות עתידיות לצוואה.

נקודות חשובות שכדאי לדעת לגבי צוואה בחיים:

המשמעות וההשלכות של צוואה בחיים הינן עצומות, לכן חשוב לוודא כי הצוואה מנוסחת בצורה ברורה ומדויקת, כדי שלא ניתן יהיה לפרש אותה בשום צורה אחרת. מומלץ שהצוואה תנוסח על ידי עורך דין שמתמחה בתחום, על מנת להבטיח כי רצונו של המצווה ייעשה ולא תהיה שום סיבה לבטל את הצוואה. יש להבין כי ללא הנחיות ברורות ומדויקות, הצוות הרפואי מחויב להעניק טיפול מאריך חיים לכל חולה, לכן אדם שאינו מעוניין בכך, חייב לדאוג מראש לצוואה בעלת תוקף משפטי, העומדת בכל הכללים ובכל התקנות הנדרשים. 
אנו מספקים שירות פשוט ויעיל, שיכול לחסוך לכם לא מעט כסף וזמן. בשיחת טלפון אחת, תוכלו להזמין שירות של צוואה בחיים עד הבית או בית החולים. השירות כולל ניסוח מקצועי ורהוט של הצוואה על ידי עורך דין בעל ניסיון של 17 שנים בדיני ירושה. עורך הדין יגיע אליכם הביתה או לבית החולים ויספק לכם צוואה נוטריונית מאושרת משפטית. עורך הדין יוכל להסביר לכם את כל ההשלכות של החתימה על הצוואה, לספק לכם מידע משפטי וכמובן לענות על כל השאלות. צרו קשר עוד היום!  

כיצד לערוך צוואה בחיים במחיר הוגן?    

המחיר של עריכת צוואה תלויה במורכבות הצוואה ובשכר הטרחה שעורך הדין יחליט לגבות מכם. יש מחיר מומלץ שלשכת עורכי הדין ממליצה עליו כל עורך דין יכול לקחת מעל או מתחת למחיר המומלץ. מאחר ואנו מאמינים שכל אדם זכאי לשירותים משפטים נגישיים אנחנו לוקחים מתחת למחיר המומלץ, במחיר הוגן וביחס אישי לכל לקוח. אנו מציעים לכם צוואה מקצועית שנערכת ע"י עו"ד בעל 17 שנות ניסיון השירות שלנו כולל חתימה נוטריונית שמאשרת את הצוואה מבחינה משפטית וחוסכת לכם עמלות נוספות באווירה רגועה ונינוחה. לפרטים והזמנות, צרו קשר!

אז איך מתחילים? פשוט! 


הכל מתחיל בשיחת טלפון אחת! ואנחנו לרשותכם. 
מה נדרש בתהליך:
  • רושמים על דף בצורה ברורה מהו רכושך ולמי אתה מוריש אותו.
  • מתקשרים לאתר צוואות עדים בטלפון  073-374-2828
  • עורך דין מומחה עורך לכם צוואה נוטריונית או צוואה בעדים מותאמת אישית עבורכם.
  • נפגשים עמכם בפריסה ארצית במשרד הקרוב לביתכם ומדריכים אתכם על הצוואה באווירה נעימה וביחס אישי.
  • זהו! יש לכם צוואה ערוכה משפטית בצורה רהוטה ומושלמת בדיוק עבורכם תתחדשו!


צוואות עדים לשירות צוואה בחיים בפריסה ארצית במפגש קרוב לביתך
לפרטים והצעת מחיר מיידית
התקשרו:
073-374-2828


logo בניית אתרים