עריכת צוואות והסכמי ממון עד הבית - אתר צוואות עדים

אתר צוואות עדים - 
עריכת צוואות, הסכמי ממון בשירות אונליין
או עד הבית במחירים משתלמיםלייעוץ ופרטים התקשרו:
073-374-2828

צוואה בעדים - בשירות אישי בפריסה ארצית
 עריכת צוואה בעדים - בשירות אישי ומהיר בפריסה ארצית 
מחפשים עריכת צוואה בעדים בדרך הקלה והמהירה ביותר? שירות מהיר ויעיל בפריסה ארצית
במחיר הכי משתלם שיש!

לפרטים והצעת מחיר מיידית
התקשרו: 073-374-2828


צוואה בעדים: 

צוואה בעדים נחשבת לאחת מסוגי הצוואות השכיחות והנפוצות ביותר, היות ולא פשוט לפסול אותה או לערער עליה. צוואה מסוג זה נערכת לרוב על ידי עורך דין שמתמחה בדיני ירושה, במטרה להבטיח צוואה שמנוסחת בצורה ברורה ומדויקת, ללא שום מקום לאי הבנות או פרשנויות שונות בעתיד. מי שמעוניין להוריש את הרכוש והנכסים שלו בצורה מסוימת לאנשים ספציפיים, חייב לספק הוראות ברורות וחד משמעיות. כמו כן, יש צורך בשני עדים ניטרליים ללא שום קשר או זיקה למצווה או לרכושו, שיוכלו לאשר את החתימה על הצוואה. אנו מספקים שירות זול, פשוט ויעיל במיוחד, המספק צוואה בהתאמה אישית, הנערכת על ידי עו"ד שמתמחה בדיני ירושה. עורך הדין יפגש עמכם קרוב לביתכם ויסביר לכם את כל האספקטים המשפטיים של הצוואה ושני העדים יאשרו את החתימה שלכם. כל זאת בשירות אישי ומחיר הוגן.

צוואה בעדים – נקודות מפתח שכדאי להכיר:

היום בארץ ניתן למצוא ארבעה סוגים שונים של צוואות : צוואה בכתב יד, צוואה בפני רשות, צוואה בעל פה וצוואה בעדים. צוואה בעדים יכולה להיות מודפסת או רשומה בכתב ידו של המצווה, היא לא מצריכה את שירותיו של עורך דין, אך מומלץ להיעזר בו על מנת להבטיח שהרצונות שלכם יתקיימו לאחר מותכם. מומלץ לחתום על הצוואה ולוודא כי גם העדים חותמים עליה, במטרה לספק לה תוקף משפטי שלא ניתן יהיה לערער עליו. עם זאת, גם צוואה שלא נחתמה על ידי המצווה או שהעדים לא חתמו עליה, אך היו עדים לחתימה, יכולה להיחשב כתקפה משפטית, אך הדבר עלול להוות פתח להתנגדויות. לכן עדיף להקפיד על כל הכללים והתקנות, על מנת להבטיח את תוקפה המשפטי של הצוואה ולמנוע את פסילתה בעתיד.

צוואה בעדים - מהו תפקידם של העדים?

מטרתם של העדים היא להבטיח את מהימנות הצוואה ובעצם לאשר כי המצווה חתם על הצוואה מרצונו החופשי בלבד. על מנת למנוע התנגדויות עתידיות לצוואה, יש צורך להקפיד על כתיבת התאריך של יום החתימה על הצוואה, להצהיר כי הצוואה נחתמה בפני שני עדים, לחתום על הצוואה בכתב יד בפני העדים ולוודא כי העדים חותמים על הצוואה במטרה לאשר את כל האמור לעיל. אי הקפדה על פרטים קטנים מסוג זה או על סדר הפעולות, עלולה לגרום לפסילת הצוואה, ולכן חשוב מאוד להקפיד על כך. עורך דין שמתמחה בדיני ירושה, יוכל להבטיח לכם צוואה המנוסחת בצורה ברורה ומדויקת, לספק לכם מידע לגבי ההשלכות המשפטיות של הצוואה וכמובן לענות על כל שאלה שתצוץ במהלך הדרך. אנו מספקים צוואה מותאמת אישית בפריסה ארצית, בתוספת שני עדים מטעמנו שיוכלו לאשר את מהימנות הצוואה וכמובן עורך דין שידון איתכם בנושא הצוואה שלכם, ייעץ לכם לגבי סעיפים מסוימים ויעניק תמיכה ויחס אישי ומקצועי.

דגשים חשובים שכדאי להיות מודעים אליהם:

יש לציין, כי אחת הנקודות החשובות ביותר בזמן כתיבת צוואה בעדים, היא הצורך להצהיר "זו צוואתי" בפני העדים, לאחר החתימה על הצוואה. הצהרה זו מעידה על גמירות דעתו של המצווה לנסח את צוואתו בצורתה הנוכחית, במטרה להבטיח כי בקשותיו האחרונות יתמלאו. במידה וההצהרה התקיימה לפני שהמצווה עיין בצוואה או חתם עליה, יוטל ספק ברמת ההחלטיות שלו, דבר שעלול להוות פתח להתנגדויות עתידיות לצוואה. העדים אמורים לזהות את המצווה ולוודא שהוא מבין שהוא חותם על צוואתו, אך אין צורך שהעדים ידעו את תוכן הצוואה או יאמתו את צלילות דעתו של המצווה. לעומת זאת, חשוב להקפיד על שני עדים שיהיו עדים לחתימה על הצוואה, אי נוכחות העדים או אחד מהם, עלולה להוביל לביטול הצוואה. העדים חייבים להיות ניטרליים, ללא שום זיקה למצווה או לנכסיו וכמובן כשירים מבחינה משפטית.
אנו מספקים שירות זול, נוח ונגיש, הכולל צוואה מותאמת אישית בפריסה ארצית. הצוואה נערכת על ידי עו"ד שמתמחה בדיני ירושה, דבר שמבטיח ניסוח מדויק ומפורט ביותר. השירות כולל גם שני עדים מטעמנו שהיו במעמד החתימה ויאשרו את החתימה שלכם. אז למה לטרטר את עצמכם בין עורכי הדין השונים, כאשר אתם יכולים לקבל שירות מהיר וקרוב לביתכם? 
 

כיצד לערוך צוואת עדים במחיר הוגן?    

המחיר של עריכת צוואה תלויה במורכבות הצוואה ובשכר הטרחה שעורך הדין יחליט לגבות מכם. יש מחיר מומלץ שלשכת עורכי הדין ממליצה עליו כל עורך דין יכול לקחת מעל או מתחת למחיר המומלץ. מאחר ואנו מאמינים שכל אדם זכאי לשירותים משפטים נגישיים אנחנו לוקחים מתחת למחיר המומלץ, במחיר הוגן וביחס אישי לכל לקוח. אנו מציעים לכם צוואה מקצועית שנערכת ע"י עו"ד בעל 17 שנות ניסיון השירות שלנו כולל חתימה נוטריונית שמאשרת את הצוואה מבחינה משפטית וחוסכת לכם עמלות נוספות באווירה רגועה ונינוחה. לפרטים והזמנות, צרו קשר!

אז איך מתחילים? פשוט! 


הכל מתחיל בשיחת טלפון אחת! ואנחנו לרשותכם. 
מה נדרש בתהליך:
  • רושמים על דף בצורה ברורה מהו רכושך ולמי אתה מוריש אותו.
  • מתקשרים לאתר צוואות עדים בטלפון  073-374-2828
  • עורך דין שלנו עורך לכם צוואה בעדים מותאמת אישית עבורכם.
  • נפגשים עמכם בפריסה ארצית במשרד הקרוב לביתכם ומדריכים אתכם על הצוואה באווירה נעימה וביחס אישי.
  • זהו! יש לכם צוואה ערוכה משפטית בצורה רהוטה ומושלמת בדיוק עבורכם תתחדשו!צוואות עדים לשירות צוואה בפריסה ארצית במפגש קרוב לביתך 
לפרטים והצעת מחיר מיידית
התקשרו:
073-374-2828


logo בניית אתרים