עריכת צוואות והסכמי ממון עד הבית - אתר צוואות עדים

אתר צוואות עדים - 
עריכת צוואות, הסכמי ממון בשירות אונליין
או עד הבית במחירים משתלמיםלייעוץ ופרטים התקשרו:
073-374-2828

עריכת צוואה הדדית אונליין או עד הבית
 עריכת צוואה הדדית - בשירות אונליין או עד הביתעריכת צוואה הדדית אונליין - עריכת צוואה הדדית בהתאמה אישית שישלח אלכם ישרות לאימייל רק ב 999 ש"ח (לפני מע"מ).
ניתן גם לקבל שירות עריכת צוואה עד הבית ע"י העורכת דין (בתוספת תשלום).
לפרטים נוספים

התקשרו: 073-374-2828
כיצד מתבצע שירות עריכת צוואה אונליין:

הכל ניתן במרחק שיחת טלפון אחת! בשיחת הטלפון למספר 073-374-2828 נבין את אופי עריכת הצוואה ונפנה אתכם לעורכת הדין שלנו המתמחה בעריכת צוואה  שתייעץ לכם ותערוך לכם עריכת צוואה בהתאמה אישית.
עורכת הדין שלנו תבקש ממכם לשלוח לאימייל שלה 
את תעודות הזהות של בעלי הצוואה ואת השמות, הכתובות ומספרי תעודת הזהות של היורשים.
כמו כן את פירוט חלוקת הרכוש ליורשים לפי שמות ומספרי תעודת זהות, הרכוש יכול לכלול:
 • נדל"ן - דירות מגורים ועסקים.
 • שונות כגון - כספים בחשבונות בנק, מתנות, מטלטלים, תכשיטים, רכבים, זכויות סוציאליות ממקום העבודה (פנסיות, קרן השתלמות).
 • זכויות בקניין רוחני - אתר אינטרנט, דף פייסבוק.
עורכת הדין תיייעץ לכם בטלפון בדיוק על מה להתמקד ומה לשלוח לה באימייל.
לאחר שליחת האימייל לפי הסעיפים הנ"ל, תקבלו בחזרה באימייל עריכת צוואה מותאמת אישית עבורכם שאותו תצטרכו להחתים שני עדים נטרליים או חתימה מול נוטריון על מנת לתת לצוואה תוקף משפטי.


מהי צוואה הדדית? במה שונה צוואה הדדית מצוואה "רגילה"? מהם היתרונות של עריכת צוואה הדדית נוטריונית? 

צוואה הדדית היא צוואה בה שני בני הזוג מסכימים לגבי תוכנה והם שותפים מלאים לעריכתה באמצעות מסמך אחד או שני מסמכים נפרדים כאשר ההוראות הכתובות בצוואה אחת, זהות לחלוטין להוראות הכתובות בצוואת בן הזוג השני. צוואה הדדית קרויה כך משום שהיא מבוססת על עיקרון ההסתמכות ההדדית. בני הזוג עורכים צוואה הדדית בכדי להוריש את עיזבונם האחד לשני. צוואה הדדית נוטריונית נערכת בפני נוטריון שמעמדו הוא כשל שופט ולה חשיבות רבה מבחינת תוקף הצוואה. צוואה כזו מספקת וודאות רבה בכל הנוגע לקבילות הצוואה בעתיד והסיכוי לפסילתה או ההתנגדות אליה קטן. שירות עריכת צוואה הדדית נוטריונית מאושרת משפטית בשירות אישי בפריסה ארצית ניתן על ידי אתר "צוואות עדים" בנוחות מקסימלית ובמחיר הגון. 

עריכת צוואה הדדית בפריסה ארצית בפריסה ארצית במשרד הקרוב לביתך: 

 


מהן הסיבות לעריכתה של צוואה הדדית?

צוואה הדדית אחת או שתיים נפרדות, הן צוואות שבהן לרוב מורישים שני הצדדים את רכושם האחד לשני וכאשר אחד מבני הזוג הולך לעולמו, כל רכושו וזכויותיו אשר פורטו בצוואה ההדדית, יועברו לבן הזוג שנותר בחיים ולא אל הילדים, הנכדים או אל יורשים אחרים. מטרת עריכת צוואה הדדית היא שמירת הרכוש והזכויות של הצדדים השותפים לצוואה, המסכמים ביניהם כיצד יחולק רכושם כאשר ילכו לעולמם וכך למעשה, הם שומרים על היציבות הכלכלית של בן הזוג שנותר בחיים. ההיגיון העומד מאחורי עריכת צוואה זו מבוסס על ההנחה כי רכושם וזכויותיהם של בני הזוג אשר נצברו על ידם הם משותפים ולכן, באם צד אחד יוריש את חלקו ברכוש המשותף, עלול הדבר לגרום לירידת ערך של הרכוש עצמו ולפגוע כלכלית בצד השני. (לדוגמא: אם בבעלות בני הזוג דירה ורכב בהם הם שותפים בחלקים שווים, כאשר צד אחד מוריש לאחר מותו את חלקו לילדיו מנישואיו הקודמים ואלו רוצם להמירם בכסף ולחלקו ביניהם, תיאלץ בת הזוג למכור את הדירה והרכב ולתת מחצית מהם לילדי בן הזוג הנפטר וכך למעשה, ייוותר בידה סכום כסף שאינו מספיק לדירה ורכב חלופיים ומעמדה הכלכלי ייפגע קשות.)

מהם ההבדלים בין צוואה הדדית לצוואה "רגילה"?

צוואה הדדית היא צוואה המשותפת לשני בני הזוג ובה מביעים הצדדים התחייבות עתידית להסדר ירושה זהה. מרכיב "ההתחייבות ההדדית " הנו מרכיב התקף רק בצוואה הדדית ואילו בצוואה "רגילה" רכיב זה פסול. צוואה הדדית שונה מצוואה "רגילה" משום שהיא למעשה חריגה מחוק הירושה מפני שאחד העקרונות החשובים ביותר בדיני הירושה הוא עקרון חופש הציווי. עקרון זה קובע כי על צוואה להיערך על ידי המצווה בלבד וכי רק הוא יכול לשנות אותה, לבטל אותה ולכתוב צוואה אחרת בכל זמן שירצה ואילו צוואה הדדית כוללת הגבלות על חופש הציווי של הצדדים. הגבלות שקבע המחוקק בחוק הירושה במטרה למנוע מבן הזוג אשר נותר בחיים מלעשות שינוי בצוואה ההדדית לאחר מות בן הזוג. המחוקק ראה לנכון להגביל את הצדדים מלערוך שינוי או ביטול בצוואה ההדדית בלי להודיע על כך לצד השני. בנוסף, צוואה הדדית נעשית על ידי שני בני הזוג ביחד, תוך הסכמה משותפת על כל סעיף ואילו בצוואה "רגילה" אין לאף אדם מלבד המצווה, רשות לערוך את צוואתו ואסור למי שעתיד ליהנות ממנה להיות שותף בעריכתה. 

מהי צוואה הדדית נוטריונית?

על פי סעיף 2 לחוק הירושה, ניתן לערוך צוואה בפני רשות, מול שופט, רשם הירושות, רשם בית משפט או בפני חבר בית דין דתי. צוואה נוטריונית היא צוואה הנערכת בפני נוטריון שמעמדו הוא כשל שופט. על פי החוק, דין נוטריון הוא כדין שופט בכל הנוגע לעריכת צוואה בפני רשות. כלומר, סמכויותיו של הנוטריון זהות לאלו של שופט. נוטריון המקבל אישור לפי חוק, מהווה ראיה בעלת משקל בהליכים משפטיים מבלי שיהיה צורך בהצגת ראיות נוספות. לכך, חשיבות רבה מבחינת תוקף הצוואה הנערכת בפניו משום שמהלך זה, מספק וודאות רבה בכל הנוגע לקבילותו של המסמך והאפשרות לתקוף אותו בעתיד, גם במקרה בו מישהו מהיורשים הפוטנציאליים יתנגד לצוואה שנערכה בפני נוטריון. העובדה כי מדובר בצוואה נוטריונית תקטין משמעותית את הסיכוי כי התנגדות לצוואה נוטריונית תגרום לפסילתה. מערכת המשפט נותנת משקל רב לכל פעולה משפטית הנערכת על ידי נוטריון בעל רישיון מוועדה במשרד המשפטים. קבילותה של צוואה הדדית הנערכת בפני נוטריון כמעט ואינה מוטלת בספק. צוואה שקיבלה אישור נוטריוני מהווה ראיה לכך שהיא אותנטית ומייצגת את רצונו האחרון של המוריש. 

שירות עריכת צוואה הדדית נוטריונית מאושרת משפטית בפריסה ארצית 

מעולם לא היה קל יותר לערוך צוואה הדדית נוטריונית. אתר "צוואות עדים" מציעה שירות אישי בפריסה ארצית. עריכת הצוואה כוללת חתימת נוטריון העורך את הצוואה ההדדית על פי בקשת בני הזוג, קורא את הצוואה ההדדית בפניהם כשלאחר מכן, מצהירים בני הזוג המורישים בפניו כי מדובר בצוואתם (במסמך אחד או בשני מסמכים נפרדים) והנוטריון מאשר את הצוואה ומעניק לה תוקף משפטי. צוואה אשר קיבלה אישור נוטריוני, מהווה ראיה לכך שהיא רצונו האחרון והאמיתי של המוריש ובמקרה זה, של שני בני הזוג המורישים. לאחר עריכת הצוואה ההדדית הנוטריונית, מומלץ להפקידה במשרדי רשם הירושות שבמקום מגוריכם. 

כיצד לערוך צוואה הדדית במחיר הוגן?    

המחיר של עריכת צוואה תלויה במורכבות הצוואה ובשכר הטרחה שעורך הדין יחליט לגבות מכם. יש מחיר מומלץ שלשכת עורכי הדין ממליצה עליו כל עורך דין יכול לקחת מעל או מתחת למחיר המומלץ. מאחר ואנו מאמינים שכל אדם זכאי לשירותים משפטים נגישיים אנחנו לוקחים מתחת למחיר המומלץ, במחיר הוגן וביחס אישי לכל לקוח. אנו מציעים לכם צוואה מקצועית שנערכת ע"י עו"ד בעל 17 שנות ניסיון השירות שלנו כולל חתימה נוטריונית שמאשרת את הצוואה מבחינה משפטית וחוסכת לכם עמלות נוספות באווירה רגועה ונינוחה. לפרטים והזמנות, צרו קשר!

כל היתרונות של שירות עריכת צוואה הדדית נוטריונית בפריסה ארצית עם "צוואות עדים"

 • קל לביצוע- שיחת טלפון אחת ונגיע אליכם בכדי לערוך עבורכם צוואה הדדית מותאמת אישית עבורכם הכוללת שירות של עורך דין נוטריון עד לביתכם. 
 • מחיר הוגן – אנחנו מאמינים שכל אדם זכאי לשירותים משפטיים נגישים.
 • מקצוענות חסרת פשרות - עריכת צוואה הדדית נעשית על ידי עורכי הדין של אתר צוואות עדים להם ניסיון של 17 שנה בעריכת צוואות וכן מאושרת על ידי נוטריון החברה שהוא גם כן, עורך דין מומחה בתחום דיני משפחה וירושות. הצוואה עומדת בכל התקנים המשפטיים הדרושים לאישור צוואה למניעת סכסוכים ואי הבנות העלולים להתרחש בעתיד עקב צוואה פסולה או לא תקינה. 
 • שירות בפריסה ארצית – שירות עריכת צוואה הדדית נוטריונית בפריסה ארצית.
 • הדרכה והסבר מפורטים – ההדרכה וההסבר אודות הצוואה, מהותה ותהליך האישור המשפטי, ייעשה באווירה נעימה ויחס אישי.


אז איך מתחילים? פשוט! 

הכל מתחיל בשיחת טלפון אחת! ואנחנו לרשותכם. 
מה נדרש בתהליך:
 • רושמים על דף בצורה ברורה מהו רכושך ולמי אתה מוריש אותו.
 • מתקשרים אלינו בטלפון   073-374-2828
 • עורך דין מומחה יערוך לכם צוואה הדדית נוטריונית או צוואה בעדים מותאמת אישית עבורכם.
 • נפגשים עמכם בפריסה ארצית במשרד הקרוב לביתכם ומדריכים אתכם על הצוואה באווירה נעימה וביחס אישי.
 • זהו! יש לכם צוואה ערוכה משפטית בצורה רהוטה ומושלמת בדיוק עבורכם תתחדשו!צוואות עדים - לשירות עריכת צוואה הדדית בפריסה ארצית
לפרטים והצעת מחיר התקשרו: 073-374-2828


logo בניית אתרים